"Szczytem szczęścia dla kota jest uwaga, rozmowa, pieszczoty i miłość ze strony człowieka; a dla ludzi nic nie może być pochlebniejszego niż przywiązanie istoty tak dalece niezależnej."
 Eugen Skasa–Weiss

 

Wczoraj w godzinach popołudniowych otrzymaliśmy pełny łez i smutku telefon z rozpaczliwą prośbą o pomoc. Nie mogliśmy tego zignorować.

Pod nasze skrzydła trafiła kolejna podopieczna. Maleństwo, które straciło mamę oraz resztę rodzeństwa. Dzięki zaangażowaniu i determinacji, ta 2-tygodniowa kicia nadal jest z nami.

Daliśmy jej na imię Emi. Ta mała, kocia sierotka nie ma matki, która się o nią zatroszczy. Maleńka bardzo tęskni, nawołuje, płacze, ale jednocześnie walczy ze wszystkich swoich sił, aby żyć.

Emi przebywa w jednym z naszych domów tymczasowych, gdzie jest karmiona butelką. Potrzebuje troskliwej opieki i miłości, a także specjalistycznego mleka dla kociąt, podkładów higienicznych, regularnych kontroli weterynaryjnych, szczepień i odrobaczania.

Prosimy, wesprzyj małą, osieroconą Emi.

Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to blisko 1000 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe. Bardzo Ci za wszystko dziękujemy!

Aktualności

 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  17.09.18
  17.09.18

  Byłaś taka malutka i bezbronna. Byłaś bez mamy oraz braci i sióstr. Ale nie byłaś sama. Byliśmy przy Tobie, walczyliśmy o Ciebie. Ale ponieśliśmy sromotną klęskę. Wczoraj Twoje serduszko przestało bić. Pękało nam serce ze smutku i bezsilności. Emi, zrobiliśmy co w naszej mocy. Dziękujemy, że podjęłaś z nami tą próbę. Ufamy, że za Tęczowym Mostem dołączyłaś do swojej kociej rodziny. Żegnaj maleńka...

  Zdjęcie aktualności 19 744

Komentarze

 • Dorota - awatar

  Dorota

  15.09.18
  15.09.18

  Uszka do góry Malutka Emi :)

Wpłaty - 7

Piotr Wójcik - awatar
50
Piotr Wójcik
Dorota - awatar
20
Dorota
Diana Gocławska - awatar
400
Diana Gocławska
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
halina - awatar
20
halina
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij