Zbiórka Pomoc dla Huberta - zdjęcie główne

Pomoc dla Huberta

225 180 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 930 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Magdalena Bieniak - awatar

Magdalena Bieniak

Organizator zbiórki

Hubert jest policjantem. Takim 100% gliną z krwi i kości. Zawsze zaangażowanym w pomoc innym ludziom, pomagającym w rozwiązywaniu ich kłopotów. Uczynny dla osób tego potrzebujących, kochający dla rodziny i twardy wobec bandytów, złodziei i wszelkiej maści przestępców. Wcześniej pracował w wydziałach zajmujących się przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu, a ostatnio w Wydziale do walki z Przestępczością Pseudokibiców KSP. 

Magda, żona Huberta, jest równoważnią w jego życiu i opiekunką domowego ogniska. Wie, jak wymagająca jest policyjna służba i stanowi dla swojego męża silne oparcie na tej drodze. 

Gabryś ma 5 lat. Jest oczkiem w głowie swoich rodziców. To ich jedyne dziecko. Urodził się w roku, w którym Hubert dowiedział się o chorobie nowotworowej. Miesiąc po przyjściu Gabrysia na świat jego Tata trafił po raz pierwszy, w ciężkim stanie, na stół operacyjny.

W 2015 roku u Huberta zdiagnozowano nowotwór złośliwy jelita grubego. Po przebytej skomplikowanej operacji oraz chemioterapii, jeszcze w tym samym roku lekarze wykryli u niego guza w okolicy otrzewnej. Po kolejnej operacji połączonej z poddaniem go skomplikowanej chemioterapii na otwartych narządach, w 2016 roku policjant powrócił do służby. 

Złośliwa forma nowotworu spowodowała, iż pomimo pozostawania Huberta pod stałą kontrolą lekarską, jeszcze w tym samym roku pojawiły się kolejne przerzuty - w grudniu 2016 roku w okolicy śledziony, natomiast w maju 2017 roku zmiany nowotworowe objęły część kręgosłupa. 

Po kolejnych operacjach, Hubert został poddany regularnym zabiegom chemioterapii. To spowodowało poprawę jego stanu zdrowia, umożliwiającą mu powrót do służby, a zarazem realizowanie jego wielkiej pasji, jaką jest dla niego praca w pionie kryminalnym.

Mógł także na nowo, w większym zakresie poświęcić się rodzinie, a przede wszystkim synowi Gabrielowi.

Pomimo choroby nowotworowej, Hubert całym sercem i ze wszystkich sił angażował się w realizowanie obowiązków służbowych. W trakcie służby w Wydziale ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców KSP, był wielokrotnie nagradzany.

Kolejny atak choroby nowotworowej, która w grudniu 2019 roku zaatakowała mu rdzeń kręgowy, spowodowała, że Hubert przestał chodzić. W tej chwili jest przykuty do łóżka i wymaga stałej opieki.

Z uwagi na poważny stan zdrowia Huberta, lekarze na tę chwilę nie widzą możliwości przeprowadzenia kolejnej operacji, która była dla niego nadzieją na odzyskanie zdrowia. Pojawiła się jednak ostatnia szansa. Jest nią pobyt w klinice w Niemczech. Niestety koszty leczenia przekraczają możliwości finansowe rodziny.

Żona Huberta jest ,,cywilem'', ma na imię Magda. Stanowi dla niego ostoję, jest wiernym i oddanym przyjacielem i strażniczką ich domowego ogniska. Z uwagi na charakter służby Huberta, to ona najczęściej musi pilnować wielu domowych spraw. Niestety, ona także zmaga się z chorobą nowotworową. W listopadzie 2018 roku wykryto u niej obustronny nowotwór piersi. Po półrocznej chemioterapii zostały jej usuniętej narządy rodne. Na skutek przebytej chemioterapii pojawiły się poważne skutki uboczne, kobieta częściowo straciła słuch.

Radością, szczęściem i oczkiem w głowach Huberta i Magdy jest ich synek Gabriel. To dla niego walczą o każdy nowy dzień swojego życia. Wiedzą, że ich stan zdrowia bardzo często uniemożliwia im realizację planów i marzeń. Zdają sobie sprawę, że nie zawsze mogą być z synkiem... a tak bardzo chcieliby uczestniczyć w każdym etapie jego dorastania.

Jesteśmy przyjaciółmi Huberta i Magdy. Trudno nam pogodzić się z tym, że na szczęściu ich rodziny tak olbrzymim cieniem kładą się problemy zdrowotne. Zdajemy sobie przy tym doskonale sprawę z tego, jak wielkim wyzwaniem dla każdego człowieka jest walka z nowotworem. Chcemy ich wspierać i robimy wszystko, aby w tych trudnych chwilach mieli w nas oparcie. Wiemy najlepiej, że w pełni na to zasługują.

Zbiórka ma zapewnić środki na dalsze leczenie, rehabilitację, opiekę medyczną, a także potrzebne leki dla Huberta i Magdy. Obydwoje zgodzili się na jej przeprowadzenie. 

Dziękujemy.

Aktualizacje


 • Magdalena Bieniak - awatar

  Magdalena Bieniak

  27.02.2020
  27.02.2020

  Dzięki Waszym wielkim sercom Hubert obecnie przebywa w poznańskiej klinice, gdzie jest poddawany zabiegom mającym wzmocnić jego organizm. Od tego będzie zależało, kiedy trafi do niemieckiej kliniki.
  Już pierwsze zabiegi pokazały, że Hubert nie poddaje się i walczy z całych sił. Niestety okazuje się, że koszty będą wyższe niż wcześniej zakładaliśmy. Wiemy, że wielu z Was nadal chce pomóc, dlatego ponawiamy zbiórkę.
  Mamy cichą nadzieję, że odzew z Waszej strony na nasz kolejny apel o pomoc dla Huberta i Madzi będzie równie wielki. Bardzo na to liczymy.

  Zdjęcie aktualizacji 45 134

Komentarze


 • Monika - awatar

  Monika

  05.07.2020
  05.07.2020

  Pani Magdo, strasznie mi przykro. Żadne słowa tu nie pomogą, ale myślami jestem w tej chwili z Panią. Z wyrazami współczucia i szacunku - również żona policjanta - Monika.

 • Sylwia Kapuścińska - awatar

  Sylwia Kapuścińska

  14.06.2020
  14.06.2020

  Zdrówka życzę całej rodzinie

 • Maria - awatar

  Maria

  22.05.2020
  22.05.2020

  Zdrówka! Musi się udać!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.05.2020
  21.05.2020

  Bądźcie silni dla siebie i...Maluszka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.05.2020
  04.05.2020

  Szybkiego powrotu do zdrowia!

225 180 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 930 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Magdalena Bieniak - awatar

Magdalena Bieniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 930

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Koło Gospodyń Wiejskich Wojtowa - awatar
Koło Gospodyń Wiejskich Wojtowa
10
Tako - awatar
Tako
50
Sabina Kowalczyk - awatar
Sabina Kowalczyk
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij