Zbiórka Pomoc dla Huberta - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Huberta

Zbiórka Pomoc dla Huberta - zdjęcie główne

Pomoc dla Huberta

221 755 zł z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 843 osoby
Wpłać teraz
 
Magdalena Bieniak - awatar

Magdalena Bieniak

Organizator zbiórki

Hubert jest policjantem. Takim 100% gliną z krwi i kości. Zawsze zaangażowanym w pomoc innym ludziom, pomagającym w rozwiązywaniu ich kłopotów. Uczynny dla osób tego potrzebujących, kochający dla rodziny i twardy wobec bandytów, złodziei i wszelkiej maści przestępców. Wcześniej pracował w wydziałach zajmujących się przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu, a ostatnio w Wydziale do walki z Przestępczością Pseudokibiców KSP. 

Magda, żona Huberta, jest równoważnią w jego życiu i opiekunką domowego ogniska. Wie, jak wymagająca jest policyjna służba i stanowi dla swojego męża silne oparcie na tej drodze. 

Gabryś ma 5 lat. Jest oczkiem w głowie swoich rodziców. To ich jedyne dziecko. Urodził się w roku, w którym Hubert dowiedział się o chorobie nowotworowej. Miesiąc po przyjściu Gabrysia na świat jego Tata trafił po raz pierwszy, w ciężkim stanie, na stół operacyjny.

W 2015 roku u Huberta zdiagnozowano nowotwór złośliwy jelita grubego. Po przebytej skomplikowanej operacji oraz chemioterapii, jeszcze w tym samym roku lekarze wykryli u niego guza w okolicy otrzewnej. Po kolejnej operacji połączonej z poddaniem go skomplikowanej chemioterapii na otwartych narządach, w 2016 roku policjant powrócił do służby. 

Złośliwa forma nowotworu spowodowała, iż pomimo pozostawania Huberta pod stałą kontrolą lekarską, jeszcze w tym samym roku pojawiły się kolejne przerzuty - w grudniu 2016 roku w okolicy śledziony, natomiast w maju 2017 roku zmiany nowotworowe objęły część kręgosłupa. 

Po kolejnych operacjach, Hubert został poddany regularnym zabiegom chemioterapii. To spowodowało poprawę jego stanu zdrowia, umożliwiającą mu powrót do służby, a zarazem realizowanie jego wielkiej pasji, jaką jest dla niego praca w pionie kryminalnym.

Mógł także na nowo, w większym zakresie poświęcić się rodzinie, a przede wszystkim synowi Gabrielowi.

Pomimo choroby nowotworowej, Hubert całym sercem i ze wszystkich sił angażował się w realizowanie obowiązków służbowych. W trakcie służby w Wydziale ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców KSP, był wielokrotnie nagradzany.

Kolejny atak choroby nowotworowej, która w grudniu 2019 roku zaatakowała mu rdzeń kręgowy, spowodowała, że Hubert przestał chodzić. W tej chwili jest przykuty do łóżka i wymaga stałej opieki.

Z uwagi na poważny stan zdrowia Huberta, lekarze na tę chwilę nie widzą możliwości przeprowadzenia kolejnej operacji, która była dla niego nadzieją na odzyskanie zdrowia. Pojawiła się jednak ostatnia szansa. Jest nią pobyt w klinice w Niemczech. Niestety koszty leczenia przekraczają możliwości finansowe rodziny.

Żona Huberta jest ,,cywilem'', ma na imię Magda. Stanowi dla niego ostoję, jest wiernym i oddanym przyjacielem i strażniczką ich domowego ogniska. Z uwagi na charakter służby Huberta, to ona najczęściej musi pilnować wielu domowych spraw. Niestety, ona także zmaga się z chorobą nowotworową. W listopadzie 2018 roku wykryto u niej obustronny nowotwór piersi. Po półrocznej chemioterapii zostały jej usuniętej narządy rodne. Na skutek przebytej chemioterapii pojawiły się poważne skutki uboczne, kobieta częściowo straciła słuch.

Radością, szczęściem i oczkiem w głowach Huberta i Magdy jest ich synek Gabriel. To dla niego walczą o każdy nowy dzień swojego życia. Wiedzą, że ich stan zdrowia bardzo często uniemożliwia im realizację planów i marzeń. Zdają sobie sprawę, że nie zawsze mogą być z synkiem... a tak bardzo chcieliby uczestniczyć w każdym etapie jego dorastania.

Jesteśmy przyjaciółmi Huberta i Magdy. Trudno nam pogodzić się z tym, że na szczęściu ich rodziny tak olbrzymim cieniem kładą się problemy zdrowotne. Zdajemy sobie przy tym doskonale sprawę z tego, jak wielkim wyzwaniem dla każdego człowieka jest walka z nowotworem. Chcemy ich wspierać i robimy wszystko, aby w tych trudnych chwilach mieli w nas oparcie. Wiemy najlepiej, że w pełni na to zasługują.

Zbiórka ma zapewnić środki na dalsze leczenie, rehabilitację, opiekę medyczną, a także potrzebne leki dla Huberta i Magdy. Obydwoje zgodzili się na jej przeprowadzenie. 

Dziękujemy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Magdalena Bieniak - awatar

  Magdalena Bieniak

  27.02.20
  27.02.20

  Dzięki Waszym wielkim sercom Hubert obecnie przebywa w poznańskiej klinice, gdzie jest poddawany zabiegom mającym wzmocnić jego organizm. Od tego będzie zależało, kiedy trafi do niemieckiej kliniki. Już pierwsze zabiegi pokazały, że Hubert nie poddaje się i walczy z całych sił. Niestety okazuje się, że koszty będą wyższe niż wcześniej zakładaliśmy. Wiemy, że wielu z Was nadal chce pomóc, dlatego ponawiamy zbiórkę. Mamy cichą nadzieję, że odzew z Waszej strony na nasz kolejny apel o pomoc dla Huberta i Madzi będzie równie wielki. Bardzo na to liczymy.

  Zdjęcie aktualności 45 134

Komentarze


 • Maria - awatar

  Maria

  22.05.20
  22.05.20

  Zdrówka! Musi się udać!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.05.20
  21.05.20

  Bądźcie silni dla siebie i...Maluszka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.05.20
  04.05.20

  Szybkiego powrotu do zdrowia!

 • K.W. - awatar

  K.W.

  10.04.20
  10.04.20

  ✊✊✊

 • Kamila K-S - awatar

  Kamila K-S

  07.04.20
  07.04.20

  Zdrówka Hubciu ❤️

221 755 zł z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 843 osoby
Wpłać teraz
 
Magdalena Bieniak - awatar

Magdalena Bieniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 843

Magdalena Szczęk - awatar
Magdalena Szczęk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonim - awatar
Anonim
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maria - awatar
Maria
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Asia - awatar
Asia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij