Zbiórka Pomóż Joasi wygrać z chorobą - zdjęcie główne

Pomóż Joasi wygrać z chorobą

138 962 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 688 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Piekarz - awatar

Karolina Piekarz

Organizator zbiórki

Nagle życie runęło nam w jednej chwili, ból głowy wizyta na SOR, szereg badań i otaczający świat zatrzymuje się na ułamek sekundy, szok, strach, niedowierzanie. Niepewność której towarzyszy szereg badań, oczekiwania i straszna diagnoza w której dotychczasowe życie staje się niezrozumiałe, niejasne, zagubione. Składające się z miliardów informacji, szpitalnych sal, rozmów z lekarzami. Zostaje płacz i zastanawianie się jak to możliwe że wszystko zamieniło się w koszmar....

Badania histopatologiczne wykazały jednoznaczny wynik- Nowotwór złośliwy mózgu- płat ciemieniowy.

Asia to 14 letnia dziewczynka. Wesoła śliczna blondyneczka- siostra 7 letniej Wiktorii. Do tej pory Asia pomagała innym, teraz ona sama potrzebuje pomocy. Na co dzień swój wolny czas poświęca książką - świetnie się uczy, uwielbia też pływać, grać na keyboardzie, jest harcerką. Bez względu na chorobę, która ją spotkała z jej twarzy nie znika uśmiech, jest pełna optymizmu, który rozdaje wszystkim dookoła.

Rodzice Asi- Agnieszka i Piotr to ludzie którzy nigdy nie byli obojętni na krzywdę i cierpienie ludzi dookoła. Zawsze skorzy do pomocy- przyjaciołom, rodzinie i zupełnie obcym napotkanym ludziom. Właśnie teraz nadszedł czas aby pomóc im w tych trudnych dla nich chwilach. Z racji długiego trudnego leczenia w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie jedno z rodziców będzie musiało częściowo lub całkowicie zrezygnować z pracy. 

Dlatego postanowiliśmy zorganizować zbiórkę- na chwile obecną do najpotrzebniejszych wydatków należą koszty zaplanowanego przez lekarzy leczenia, rehabilitacji, kosztów dojazdu do Warszawy, wynajmu noclegów….

Asia jest w trakcie trudnej walki- jednej z najważniejszych rozgrywek w jej życiu. Przeszła operacje, oraz chemioterapię. W Warszawskich szpitalu oddalonym od domu 400 kilometrów każdego dnia przez dwa miesiące dzielnie zmagała się z chorobą podczas codziennego naświetlania- radioterapii. W tym momencie Joasia podjęła kontynuacje leczenia zaplanowanego przez lekarzy z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie- kolejną chemioterapię. 

Joasia każdego dnia podczas leczenia wykazuje się pokorą i niezmierną odwagą. Z jej twarzy nie znika uśmiech nawet podczas tak częstych wizyt w szpitalu w których zawsze odlicza dni do spotkań ze swoją małą siostrą, rodziną, i powrotem chociaż na ułamek sekundy, kilka chwil- dni i nocy do swojego rodzinnego domu.

Rodzina dziewczynki da z siebie wszystko, dokładając wszelakich starań aby znaleźć wszystkie możliwości leczenia (również te za granicą) dlatego organizując zbiórkę mamy na uwadze zebranie środków potrzebnych w tym  czasie na tą trudną walkę z chorobą nowotworową. 

Rodzice Joasi wyrazili zgodę na zbiórkę, równocześnie zdecydowali iż w razie nie wykorzystania pieniążków przekażą  je w całości na inny cel charytatywny.                                                                                  

          Dziękujemy za wsparcie.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonim - awatar

  Anonim

  21.09.21
  21.09.21

  Zdrowiej! :)

 • Anonim - awatar

  Anonim

  21.09.21
  21.09.21

  Nie poddawaj się chociaż bedą prawdopodobnie mówić że to już koniec ,ale Ty osiągniesz swój cel bo ufasz sobie chociaż jest tak mikroskopijnie mało nadziei!

 • Anonim - awatar

  Anonim

  20.09.21
  20.09.21

  Z wiarą ,nadzieją, pozytywnością do przodu!

 • Anonim - awatar

  Anonim

  20.09.21
  20.09.21

  Pozytywnie i do przodu.

 • Anonim - awatar

  Anonim

  19.09.21
  19.09.21

  Wierzcie ludzie wierzcie i jeszcze raz wierzcie i nie poddawajcie się, próbujcie!

138 962 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 688 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Piekarz - awatar

Karolina Piekarz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 688

Kamila Warchoł - awatar
Kamila Warchoł
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Fabian Jandernal - awatar
Fabian Jandernal
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Michał Orzeł - awatar
Michał Orzeł
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Krystian - awatar
Krystian
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij