Zbiórka Pomóż Joasi wygrać z chorobą - zdjęcie główne

Pomóż Joasi wygrać z chorobą

151 717 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 811 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Karolina Piekarz - awatar

Karolina Piekarz

Organizator zbiórki

Nagle życie runęło nam w jednej chwili, ból głowy wizyta na SOR, szereg badań i otaczający świat zatrzymuje się na ułamek sekundy, szok, strach, niedowierzanie. Niepewność której towarzyszy szereg badań, oczekiwania i straszna diagnoza w której dotychczasowe życie staje się niezrozumiałe, niejasne, zagubione. Składające się z miliardów informacji, szpitalnych sal, rozmów z lekarzami. Zostaje płacz i zastanawianie się jak to możliwe że wszystko zamieniło się w koszmar....

Badania histopatologiczne wykazały jednoznaczny wynik- Nowotwór złośliwy mózgu- płat ciemieniowy.

Asia to 14 letnia dziewczynka. Wesoła śliczna blondyneczka- siostra 7 letniej Wiktorii. Do tej pory Asia pomagała innym, teraz ona sama potrzebuje pomocy. Na co dzień swój wolny czas poświęca książką - świetnie się uczy, uwielbia też pływać, grać na keyboardzie, jest harcerką. Bez względu na chorobę, która ją spotkała z jej twarzy nie znika uśmiech, jest pełna optymizmu, który rozdaje wszystkim dookoła.

Rodzice Asi- Agnieszka i Piotr to ludzie którzy nigdy nie byli obojętni na krzywdę i cierpienie ludzi dookoła. Zawsze skorzy do pomocy- przyjaciołom, rodzinie i zupełnie obcym napotkanym ludziom. Właśnie teraz nadszedł czas aby pomóc im w tych trudnych dla nich chwilach. Z racji długiego trudnego leczenia w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie jedno z rodziców będzie musiało częściowo lub całkowicie zrezygnować z pracy. 

Dlatego postanowiliśmy zorganizować zbiórkę- na chwile obecną do najpotrzebniejszych wydatków należą koszty zaplanowanego przez lekarzy leczenia, rehabilitacji, kosztów dojazdu do Warszawy, wynajmu noclegów….

Asia jest w trakcie trudnej walki- jednej z najważniejszych rozgrywek w jej życiu. Przeszła operacje, oraz chemioterapię. W Warszawskich szpitalu oddalonym od domu 400 kilometrów każdego dnia przez dwa miesiące dzielnie zmagała się z chorobą podczas codziennego naświetlania- radioterapii. W tym momencie Joasia podjęła kontynuacje leczenia zaplanowanego przez lekarzy z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie- kolejną chemioterapię. 

Joasia każdego dnia podczas leczenia wykazuje się pokorą i niezmierną odwagą. Z jej twarzy nie znika uśmiech nawet podczas tak częstych wizyt w szpitalu w których zawsze odlicza dni do spotkań ze swoją małą siostrą, rodziną, i powrotem chociaż na ułamek sekundy, kilka chwil- dni i nocy do swojego rodzinnego domu.

Rodzina dziewczynki da z siebie wszystko, dokładając wszelakich starań aby znaleźć wszystkie możliwości leczenia (również te za granicą) dlatego organizując zbiórkę mamy na uwadze zebranie środków potrzebnych w tym  czasie na tą trudną walkę z chorobą nowotworową. 

Rodzice Joasi wyrazili zgodę na zbiórkę, równocześnie zdecydowali iż w razie nie wykorzystania pieniążków przekażą  je w całości na inny cel charytatywny.                                                                                  

          Dziękujemy za wsparcie.


Aktualizacje


 • Karolina Piekarz - awatar

  Karolina Piekarz

  24.10.2021
  24.10.2021

  Kiedy w czerwcu zakładałam zbiórkę dla mojej 15 letniej kuzynki nie miałam pojęcia ze spotkam się z tak ogromnym odzewem ze strony dobrych ludzi. Nie ma słów które opisały by wdzięczność wszystkim którzy wsparciem finansowym, dobrym słowem, poradą, modlitwą, lawiną nadziei i dobrych myśli wspierały i wspierają Asie w jej najtrudniejszej życiowej walce.
  Przed dziewczynką jeszcze długa i ciężka droga, w tym momencie lekarze zaplanowali kolejny cykl chemioterapii w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.
  Dnia 3o października zbiórka zostanie zamknięta, dlatego jeszcze raz w imieniu rodziców dziewczynki i Asi pragnę za wszystko podziękować. Głęboko wierzymy ze dobro noszone w sercu wróci do wszystkich z podwójną siłą.

  DZIĘKUJEMY

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Mario - awatar

  Mario

  01.10.2021
  01.10.2021

  Dużo siły 💪💪

  • Karolina Piekarz - awatar

   Karolina Piekarz - Organizator zbiórki

   04.10.2021
   04.10.2021

   Joasia potrzebuje dużo siły do walki, dlatego najpiękniej dziękujemy <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.09.2021
  30.09.2021

  Życzę powrotu do zdrowia i życia.

  • Karolina Piekarz - awatar

   Karolina Piekarz - Organizator zbiórki

   04.10.2021
   04.10.2021

   dziękujemy

 • Anonim - awatar

  Anonim

  29.09.2021
  29.09.2021

  Do przodu z Bogiem.

 • Agnieszka Kozerska - awatar

  Agnieszka Kozerska

  25.09.2021
  25.09.2021

  Zdrówka dla młodej ❤️ też walczę z rakiem płuc więc wiem z czym się borykacie. Trzymajcie się ❤️

  • Karolina Piekarz - awatar

   Karolina Piekarz - Organizator zbiórki

   04.10.2021
   04.10.2021

   najpiękniej dziękujemy przesyłamy mnóstwo uścisków i siły do walki <3

 • Anonim - awatar

  Anonim

  24.09.2021
  24.09.2021

  Ufaj Bogu i do przodu z wiarą wizualizuj!

  • Karolina Piekarz - awatar

   Karolina Piekarz - Organizator zbiórki

   27.09.2021
   27.09.2021

   każdego dnia dzielnie stawiając trudne kroki ufając bezgranicznie <3

151 717 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 811 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Karolina Piekarz - awatar

Karolina Piekarz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 811

Marcelo - awatar
Marcelo
60
Wiktor - awatar
Wiktor
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij