Zbiórka Uratujmy życie Jotaro - zdjęcie główne

Uratujmy życie Jotaro

4 560 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 154 osoby
Joanna Jankowska-Mikułowicz - awatar

Joanna Jankowska-Mikułowicz

Organizator zbiórki

Mam na imię Jotaro. Urodziłem się 27 lutego 2021, więc nie mam jeszcze roczku. Miałem piękne dzieciństwo, byłem wyczekany, wypieszczony i miałem wesołą siostrzyczkę do towarzystwa. Szybko mnie jednak opuściła, pojechała do cudownego nowego Pana. Ja zostałem pod opieką mamy i Pani hodowczyni. Pani dbała o mnie najlepiej jak potrafi. Byłem nawet na wystawie kotów w Łodzi i zdobyłem swój pierwszy medal. Dlatego, że jestem tak piękny i kochany, Pani hodowczyni nie spieszyła się w poszukiwaniach nowego domu. Trudno nam było się rozstać. Jednak znalazła mnie wspaniała rodzina z Hajnówki, do której pojechałem pod koniec października. Niestety tak mocno przeżyłem zmianę domku, że zacząłem czuć się coraz gorzej. Przestałem się bawić i jeść. Na szczęście moja nowa Pani skontaktowała się z moją Panią hodowczynią, która pomogła szybko zdiagnozować moją chorobę i znaleźć lek. Dziś dostałem pierwszą dawkę. Bardzo bolało. Leczenie jest koszmarnie drogie. Ale moje Panie zrobią wszystko, żeby podać mi kolejne dawki leku. Codzienna dawka kosztuje 100 zł, a jeśli urosnę, będzie jeszcze dużo droższa. Ale obym tylko urósł. Jestem teraz chudziutki, same kosteczki i tylko duży wypełniony płynem brzuszek. Nie chce mi się jeść. Nie mam siły. Wczoraj miałem ukłuty brzuszek, leciała żółta woda. Dziurka nie chciała się zamknąć. Dziś pobrano mi krew. Wyniki potwierdziły najgorszą chorobę. Błagam o wpłaty na moje leczenie. Kochają mnie dwie rodziny z dziećmi i hodowlana i moja nowa, cudowna rodzinka. W moim imieniu pisze to moja Pani hodowczyni, która za zgodą mojej nowej Pani organizuje tę zbiórkę na moje leczenie. Pisze to przez łzy. Na zdjęciu jeszcze jestem zdrowy i wesoło się bawię, wspominam te chwile i pragnę wyzdrowieć, pomóżcie proszę. 

Aktualizacje


 • Joanna Jankowska-Mikułowicz - awatar

  Joanna Jankowska-Mikułowicz

  21.12.2021
  21.12.2021

  Kochani, dziś niestety Jotaro przegrał walkę z chorobą... Żegnaj Kochany, płaczemy po Tobie i zawsze będziemy płakać. Nigdy Cię nie zapomnimy, byleś najcudowniejszym kotkiem pod słońcem. Na zawsze będziesz w naszych sercach, zawsze grzeczny i zawsze piękny, na zawsze kochany 💔 Biegaj za tęczowym mostem już bez bólu...

Komentarze


 • Kinga Matuszczak - awatar

  Kinga Matuszczak

  08.12.2021
  08.12.2021

  Zdrowka

  • Joanna Jankowska-Mikułowicz - awatar

   Joanna Jankowska-Mikułowicz - Organizator zbiórki

   09.12.2021
   09.12.2021

   Dziękuję w imieniu Jotarko 🙂

 • Monika - awatar

  Monika

  30.11.2021
  30.11.2021

  Trzymam kciuki!

  • Joanna Jankowska-Mikułowicz - awatar

   Joanna Jankowska-Mikułowicz - Organizator zbiórki

   30.11.2021
   30.11.2021

   Dziękujemy ❤️

 • Kasia Matyjek - awatar

  Kasia Matyjek

  28.11.2021
  28.11.2021

  Dużo zdrówka życzę!!!!

  • Joanna Jankowska-Mikułowicz - awatar

   Joanna Jankowska-Mikułowicz - Organizator zbiórki

   28.11.2021
   28.11.2021

   Dziękujemy w imieniu Jotaro ❤️

 • Od Kokosa z Warszawy - awatar

  Od Kokosa z Warszawy

  27.11.2021
  27.11.2021

  Życzymy zdrowia dla kotka!

  • Joanna Jankowska-Mikułowicz - awatar

   Joanna Jankowska-Mikułowicz - Organizator zbiórki

   28.11.2021
   28.11.2021

   Dziękujemy ❤️

 • oliwia - awatar

  oliwia

  27.11.2021
  27.11.2021

  pomagajmyy

4 560 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 154 osoby
Joanna Jankowska-Mikułowicz - awatar

Joanna Jankowska-Mikułowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 154

ewelina miszczuk - awatar
ewelina miszczuk
120
Sojat Barbara - awatar
Sojat Barbara
32
AGNIESZKA Kardas za przesyłkę - awatar
AGNIESZKA Kardas za przesyłkę
13
AGNIESZKA Kardas za imbryk i maskotki - awatar
AGNIESZKA Kardas za imbryk i maskotki
25
Julia Kubiak - awatar
Julia Kubiak
5
Anna MILLER - awatar
Anna MILLER
100
Marta Kozłowska - awatar
Marta Kozłowska
20
ada pater - awatar
ada pater
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Monika Serafin - awatar
Monika Serafin
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij