Zbiórka Pomoc dla Kalinki. - zdjęcie główne

Pomoc dla Kalinki.

1 150 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób

Zastanawiałeś  się kiedyś o czym marzą domowe koty? Może o ciepłym piecu, na którym  można się wygodnie ułożyć? Może o misce pełnej smakołyków? Może o  ciekawej zabawce? Może o ręce, która pogłaszcze, o miłym dotyku. Tak, o  tym mogą marzyć. Te, które są bezpieczne. I zdrowe. Ale los po równo nie  dzieli, niektórych, to co dobre, omija.

Oto  Kalina. Ominęło ją wszystko. Najpierw ominął ją dom, taki z prawdziwego  zdarzenia. Urodzona gdzieś na ulicy, przeganiana z kąta w kąt, cudem  dorosła. Potem trafiła do bardzo biednego schroniska, gdzie czas  spędzała w ciasnej klatce. Bo warunków na trzymanie kotów nie było.  Przygarnęliśmy. Przebadaliśmy na białaczkę i FIP, weterynarz zrobił  morfologię. I miało być już dobrze, bo znalazła dom, ale okazało się, że  zdrowie też ją szerokim łukiem ominęło.

Od  kilku miesięcy prowadzone jest leczenie. Kotka wydrapuje sobie sierść,  rozdrapuje skórę. Lekarze zlecają kolejne badania, wprowadzają leki, ale  co jest lepiej, to za chwilę znowu jest gorzej. Miała testy na alergię  pokarmową, jest uczulona na mięso drobiowe. Jakiś czas była na karmie z  ryb, ale znowu pojawił się problem. Powróciła choroba, ze zdwojoną siłą.  Wrócił też kot do nas, bo adoptujący się rozmyślili. Nie chcieli ciągle  chorej Kalinki.

Nie  wiemy o czym dziś Kalinka marzy, być może o tym, aby być zdrowa. Bo gdy  będzie miała to, co najważniejsze – właśnie zdrowie, poradzi sobie z  całą resztą.

Pomóż  Kalince. Niech dobro więcej jej nie omija. Potrzebne kolejne testy na  alergie, tym razem środowiskową. Potrzebne są badania hormonalne. I  kolejne leczenie. Potrzebne są na to środki finansowe.


Aktualizacja 12.03.2017

Kalinka serdecznie dziękuje za okazane wsparcie. Kotka czuje się o wiele lepiej, sierść odrasta i Kalinka już się tak intensywnie nie drapie.

Kalinka poszukuje Wirtualnych Opiekunów.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Julka i Herkules - awatar

  Julka i Herkules

  21.02.2017
  21.02.2017

  Zdrowia Kalinko.

 • Halina - awatar

  Halina

  20.02.2017
  20.02.2017

  Należy pomagać takim właśnie zwierzętom ,jak Kalinka.Uczmy się miłości do innych ,niekoniecznie tylko ludzi:)Każda kwota nawet ta najmniejsza pozwoli Kalince wrócić do zdrowia.

 • Teresa Sawicka - awatar

  Teresa Sawicka

  18.02.2017
  18.02.2017

  Pomoc dla Kalinki ...

 • Ewa J. Godzińska - awatar

  Ewa J. Godzińska

  13.02.2017
  13.02.2017

  Jest piękna i będzie piękna i zdrowa gdy się jej pomoże!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.02.2017
  13.02.2017

  Wracaj szybko do zdrówka cicia

1 150 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób

Wpłaty: 38

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Ania - awatar
Ania
20
RaNGuN - awatar
RaNGuN
25
adriana - awatar
adriana
15
Ania - awatar
Ania
50
Marcin - awatar
Marcin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Monika - awatar
Monika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij