Ratunek dla Karej

3 130 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób

Kochani,

kolejny koń czeka na pomoc. Sytuacja jest bardzo dramatyczna, bo czas na spłatę jest tylko do jutra. Stara klacz, na którą właściciele mówią Kara, ma jutro być sprzedana na fermę norek. Koń ostatnie 20 lat spędził u jednego właściciela, dziś niedołężny człowiek nie ma już wpływu na los klaczy. Jego syn postanowił się pozbyć Karej, bo zajmuje ona miejsce, które ma być przerobione na kwatery dla pracowników sezonowych. Pracowników, którzy pracują właśnie na fermie norek.

Kara to stary, około 30 letni koń. Od lat mieszka w tej samej, dobrze jej znanej obórce. Miała dobre życie, może nie idealne, ale jak na wiejskiego konia, całkiem dobre. Miała, póki jej właściciel miał też siły, by o nią dbać i przy niej chodzić. Dziś Kara nie może już na siebie zapracować, nie da się zaźrebić, nie może przynieść żadnych korzyści, a lata wypracowane w gospodarstwie dla syna właściciela nie mają żadnego znaczenia. Kara to dziś tylko koszt, którego trzeba się pozbyć. Tym bardziej, że na jej śmierci da się jeszcze zarobić. Ten ostatni raz.

Cena za Karą to 2500 zł. Czasu jest bardzo mało.

Dziś Kara wygra albo życie, albo w swoje objęcia weźmie ją śmierć.

Jej los w Waszych rękach.

Prosimy, pomóżcie.

Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to blisko 1000 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe. Bardzo Ci za wszystko dziękujemy!

Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  20.07.2018
  20.07.2018

  Kara jeszcze raz dziękuje!

  Zdjęcie aktualizacji 17 639

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.07.2018
  17.07.2018

  Wierzę, że zaopiekujcie się nią. Zasługuje, jak każde stworzenie na życie w godności...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.07.2018
  17.07.2018

  Mam nadzieje że w spokoju i zdrowiu pożyje jeszcze wiele lat.

3 130 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób

Wpłaty: 80

Barbara - awatar
Barbara
20
Krystyna Jaworska - awatar
Krystyna Jaworska
10
Joanna Bolad - awatar
Joanna Bolad
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wrona - awatar
Wrona
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bodzia Koł - awatar
Bodzia Koł
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij