Zbiórka Loluś zbiera na pieluszki - zdjęcie główne

Loluś zbiera na pieluszki

380 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kilka lat temu historia Lolusia poruszyła serca wielu osób. Lolo został znaleziony na ulicy. Jego tylnie łapki były bezwładne, bardzo cierpiał. Na krótko trafił do schroniska, skąd został "wyciągnięty" przez wolontariuszy.


Tak zaczęła się walka o przywrócenie mu pełnej sprawności. Lekarze rozłożyli ręce. Złamany u nasady ogona kręgosłup źle rokował. Pozostało leczenie farmakologiczne i rehabilitacja – jedyna nasza i Lolka nadzieja na przyzwoite życie. W długi i kosztowny powrót Lolusia do zdrowia zaangażowało się wiele, wiele osób.

Dziś wbrew wszelkim diagnozom, rokowaniom, Lolo chodzi, biega, skacze, szaleje. Normalny, praktycznie zdrowy z niego pies, prawie… O tragicznej przeszłości Lolka przypomina tylko dziecięca pielucha, w którą ‘ubrany’ jest Lolusiowy tyłeczek. Porażone zwieracze już nigdy nie wrócą do sprawności. Psiak wciąż bezwiednie robi kupę i siusiu.
Na szczęście pielucha w niczym mu nie przeszkadza, wręcz dodaje mu uroku, bo też nosi ją z wyjątkową godnością.  :)

Pewnie przez tą pieluchę Loluś nie znalazł domu. Nikt nie chce psa, który wymaga pielęgnacji jak niemowlak. Pieluchę trzeba zmieniać 6-7 razy dziennie. Często ubrudzoną psią pupę umyć, powycierać, wysuszyć. Dbać, by nie było odparzeń, akceptować posiusianą kanapę czy łóżko, gdy pielucha niechcący się zsunie… Tak jak niemowlaka, nie można Lola zostawić samego na kilka godzin.Wciąż borykamy się z problemami finansowymi. Brakuje na pieluchy, podkłady, wkładki higieniczne, mokre chusteczki nawilżające… Oprócz pielęgnacji, Loluś musi jeść dobrej jakości drogą karmę.


Wydatki Lolka są stałe, nie zmniejszą się, Lolek nie przestanie nigdy używać pieluch.
Każda pomoc, czy stała, czy jednorazowa, jest dla nas ogromnym wsparciem – kiedy jej brak, comiesięczne potrzeby Lolka pogrążają nas coraz bardziej.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
380 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kjach - awatar
Kjach
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mariusz Pogorzelski - awatar
Mariusz Pogorzelski
20
Luna - awatar
Luna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
BeataS - awatar
BeataS
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij