Zbiórka Pomoc dla Misi. - zdjęcie główne

Pomoc dla Misi.

800 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Kochani, kolejny zwierzak wraz ze swoją opiekunką, zwracają się do  Was o pomoc. Misia jest kotem, który ma problemy z nerkami, ponieważ  stan się pogarsza, potrzebna jest kolejna konsultacja, a właścicielki  niestety nie stać aktualnie na leczenie.

Tymi oto słowami zwraca się do Was o pomoc.

"Miśka antenatka kociego rozdziału. 

Nasze ścieżki zbiegły się 8 lat temu.
Miśkę  przyniesiono w worku pod drzwi schroniska. Zrobiono sterylizację  aborcyjną odstawiono do domu tymczasowego. Szukałam kota ale to Miśka  odnalazła mnie.
Informacje o Miśce kot trudny...
Uroczej czarnuli kontakt ze mną był obojętny.
Choroba autoagresywna nieustępowała. Po podaniu conveni Miśka wybierała się za tęczowy most. ..znalazłyśmy inną drogę..
Od  lat Misia przychodzi się powitać, śpi w łóżku wtulona w kołdrę, czasem  budzi mnie ciekawe spojrzenie pary czarnych oczu, gramoli się na kolana,  bywa wkurzona kiedy kocie stado roznosi mieszkanie bo jej przestrzeń  życiowa powiększyła się o 6 kotów i psa...
Miśka jest kotem  nerkowym, ma wysokie parametry wątrobowe. Zażywa lek na obniżenie  ciśnienia, pojawiły się ranki skórne. Kotka bardzo schudła ma dwa  honorowe zęby, jeden czeka na usunięcie. Potrzebna pilna konsultacja  weterynaryjna i badania krwi.
Proszę o wsparcie na leczenie i karmę dla Misi, przechodzę tymczasowe trudności zdrowotno-finansowe.
Opiekuję się 7 kotami i psem.

W imieniu zwierząt, dziękuję z serca za pomoc.

Dziękuję
Justyna"


Szacowany koszt wsparcia dla Misi to 800 zł. Prosimy o pomoc

Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to blisko 1000 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe. Bardzo Ci za wszystko dziękujemy!


Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  20.03.2018
  20.03.2018

  W imieniu Miśki i jej Opiekunki - dziękujemy!

  Przekazujemy informacje:

  "Mocznik wrócił do normy. Wymioty zdarzają się coraz rzadziej. Kroplówki kontynuuję choć kota ma dość. Jest pokuta igłami i jak tylko się zbliżam ucieka.

  Dostaje hepatiale forte oraz pronefrę.

  Powoli wracamy do wagi bo bardzo schudła. Karma sucha nie jest dla niej atrakcyjna. Dostaje żółtko jajka. W paszczy zostały 2 zęby."

  Zdjęcie aktualizacji 13 287

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.02.2018
  02.02.2018

  Romek z Indii

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.01.2018
  26.01.2018

  Trzymaj się, Misiu.

800 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Izabela Jansen - awatar
Izabela Jansen
100
Sylwia - awatar
Sylwia
10
Anna - awatar
Anna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij