Zbiórka Pomoc dla Misi. - zdjęcie główne

Pomoc dla Misi.

800 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Kochani, kolejny zwierzak wraz ze swoją opiekunką, zwracają się do  Was o pomoc. Misia jest kotem, który ma problemy z nerkami, ponieważ  stan się pogarsza, potrzebna jest kolejna konsultacja, a właścicielki  niestety nie stać aktualnie na leczenie.

Tymi oto słowami zwraca się do Was o pomoc.

"Miśka antenatka kociego rozdziału. 

Nasze ścieżki zbiegły się 8 lat temu.
Miśkę  przyniesiono w worku pod drzwi schroniska. Zrobiono sterylizację  aborcyjną odstawiono do domu tymczasowego. Szukałam kota ale to Miśka  odnalazła mnie.
Informacje o Miśce kot trudny...
Uroczej czarnuli kontakt ze mną był obojętny.
Choroba autoagresywna nieustępowała. Po podaniu conveni Miśka wybierała się za tęczowy most. ..znalazłyśmy inną drogę..
Od  lat Misia przychodzi się powitać, śpi w łóżku wtulona w kołdrę, czasem  budzi mnie ciekawe spojrzenie pary czarnych oczu, gramoli się na kolana,  bywa wkurzona kiedy kocie stado roznosi mieszkanie bo jej przestrzeń  życiowa powiększyła się o 6 kotów i psa...
Miśka jest kotem  nerkowym, ma wysokie parametry wątrobowe. Zażywa lek na obniżenie  ciśnienia, pojawiły się ranki skórne. Kotka bardzo schudła ma dwa  honorowe zęby, jeden czeka na usunięcie. Potrzebna pilna konsultacja  weterynaryjna i badania krwi.
Proszę o wsparcie na leczenie i karmę dla Misi, przechodzę tymczasowe trudności zdrowotno-finansowe.
Opiekuję się 7 kotami i psem.

W imieniu zwierząt, dziękuję z serca za pomoc.

Dziękuję
Justyna"


Szacowany koszt wsparcia dla Misi to 800 zł. Prosimy o pomoc

Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to blisko 1000 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe. Bardzo Ci za wszystko dziękujemy!


Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  20.03.2018
  20.03.2018

  W imieniu Miśki i jej Opiekunki - dziękujemy!

  Przekazujemy informacje:

  "Mocznik wrócił do normy. Wymioty zdarzają się coraz rzadziej. Kroplówki kontynuuję choć kota ma dość. Jest pokuta igłami i jak tylko się zbliżam ucieka.

  Dostaje hepatiale forte oraz pronefrę.

  Powoli wracamy do wagi bo bardzo schudła. Karma sucha nie jest dla niej atrakcyjna. Dostaje żółtko jajka. W paszczy zostały 2 zęby."

  Zdjęcie aktualizacji 13 287

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.02.2018
  02.02.2018

  Romek z Indii

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.01.2018
  26.01.2018

  Trzymaj się, Misiu.

800 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Izabela Jansen - awatar
Izabela Jansen
100
Sylwia - awatar
Sylwia
10
Anna - awatar
Anna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij