Zbiórka Pomoc dla Nadii w walce z CPS 1 - zdjęcie główne

Pomoc dla Nadii w walce z CPS 1

6 207 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 162 osoby
Nadia Słaboń - awatar

Nadia Słaboń

Organizator zbiórki

Nadia ma 12 lat , od urodzenia choruje na hiperamonemię, którą powoduje deficyt syntazy karbamylofosforanu 1 (CPS 1). Nadia jest jedynym żyjącym dzieckiem w Polsce z CPS 1 . Choroba ta powoduje drastyczne podwyższenie amoniaku we krwi, jest niebezpieczna i nieprzewidywalna. Wymaga ciągłej czujności i gotowości do ratującego życie obniżania amoniaku we krwi. Dla Nadii codziennością są częste pobyty w szpitalu  w IMID w Warszawie, restrykcyjna dieta niskobiałkowa oraz przyjmowanie dużej ilości leków, które niestety coraz bardziej wyniszczają jej organizm.                                                                                                                Wszystko to wymaga logistyki, nakładów finansowych, które zaczęły nas przerastać i podporządkowania życia całej rodziny tej właśnie chorobie.                                                               Każda pomoc i wsparcie finansowe ułatwi nam normalne funkcjonowanie i codzienne zmagania z nieuleczalną chorobą, której objawy w ostatnim czasie bardzo się nasiliły.  


Komentarze


 • Klon:) - awatar

  Klon:)

  01.08.2019
  01.08.2019

  Zdrówka

 • Paulina Góra - awatar

  Paulina Góra

  31.07.2019
  31.07.2019

  Trzymaj się ciepło, Nadia! :)

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  30.07.2019
  30.07.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.07.2019
  29.07.2019

  Trzymam kciuki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.07.2019
  29.07.2019

  Dużo zdrowia dla Nadii ❤ pozdrawiamy i trzymamy kciuki za Ciebie :)

6 207 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 162 osoby
Nadia Słaboń - awatar

Nadia Słaboń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 162

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aygon - awatar
Aygon
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin Polczyk - awatar
Marcin Polczyk
20
Sąsiedzi - awatar
Sąsiedzi
20
Adrian - awatar
Adrian
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij