Zbiórka wakacje dla najlepszego męża - zdjęcie główne

wakacje dla najlepszego męża

6 032 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby
Izabela Sopalska Rybak - awatar

Izabela Sopalska Rybak

Organizator zbiórki

Dziś jest cudowny dzień. Niezależnie od pogody za oknem, obowiązków służbowych i wyzwań, to jest cudowny dzień. Dziś jest pierwsza rocznica ślubu z moim wspaniałym mężem. 

Nazywam się Izabela Sopalska-Rybak. W 2012 roku założyłam stronę Kulawa Warszawa, której celem było zmianę Warszawy w miasto dostępne dla osób z niepełnosprawnością. Działania społeczne zawsze były na szczycie listy najważniejszych dla mnie rzeczy. W 2016 roku założyłam z niewielką grupą osób fundację pod tą samą nazwą, bo czułam, że możemy zrobić więcej. W między czasie poznałam najwspanialszego mężczyznę na świecie, obecnie mojego męża, który działa także w fundacji. 

Przydałoby się dodać, że od 2008 roku choruję na stwardnienie rozsiane, które w spowodowało, że w 2012 roku przestałam chodzi. Od tamtej pory jestem wózkowiczką. Uwielbiam swoje życia z wielu powodów, ale najważniejszymi jest mój mąż, pasje i praca społeczna. Mam plany na przyszłość. Chce rozwijać fundację, zostać mamą, podnosić swój poziom umiejętność w rugby na wózkach, które trenuję od kilku lat, pojechać do Bilbao (podobno super dostępne dla osób z niepełnosprawnością miasto), ale powód tej zbiórki i w co wierzę, że mogę zrobić z Waszą pomocą, to dać mojemu mężowi wakacje, których potrzebuje i o których oboje marzymy. Uwielbiamy Skandynawię i udało nam się tam pojechać kilka razy. Będąc tam śpimy w naszym 26-letnim volviaczku, który wozi nas w niesamowite miejsca, których nigdy nie zapomnę. Miejscem, które chcielibyśmy zobaczyć w naszą piątą rocznicę związku (20 lipca 2017) jest koło podbiegunowe w Szwecji. Staraliśmy się odkładać na ten wyjazd od pół roku, ale wszystkie pieniądze, które udało nam się na chwilę odłożyć znajdywały miejsce w potrzebach finansowych na założenie i rozwijanie fundacji oraz w prywatnych wydatkach nagłych i niezbędnych. 

Mąż wstaje codziennie o 4:30, leci na trening cross fitu i idzie do pracy. Po pracy wraca do domu i pracuje społecznie na rzecz fundacji. Dopiero wieczorem ma chwilę dla siebie, przeczytanie kilku stron książki, zobaczenie jakiegoś filmu i przygotowuje wszystko na rano. Ponieważ stres, nadmiar obowiązków bardzo negatywnie wpływa na mój stan zdrowia, kiedy pojawiają się kolejne życiowe wyzwania, stara się zdjąć ze mnie obowiązek zajmowania się nowymi sprawami. Oboje mamy sporo na głowie, ale mój organizm powoli daje mi do zrozumienia co o tym myśli. Mimo wszystko, cały czas chcę zmieniać na lepsze miasto, w którym żyję, podejście do osób z niepełnosprawnością i cieszyć się każdym dniem. 

W czasie kolejnej wyprawy (o poprzednich możecie poczytać na stronie facebook.com/KulawaWyprawa) chcielibyśmy dokładnej zwiedzić Szwecję, przywieźć niesamowite wspomnienia i nowe pomysły jakie można wprowadzić w Polsce, aby miasta i miasteczka były bardziej dostępne dla osób z niepełnosprawnością. Chcemy też pokazać, że nie potrzebne są luksusy, żeby podróżować, zwiedzać inne kraje, tylko pomysł i dobry plan. 

Pieniądze są głównie potrzebne na paliwo, czasami na miejsce na campingu, bo częściej śpimy na dziko.

To jest niespodzianka dla niego, więc proszę, pomóżcie mi go zaskoczyć.

Oczywiście cały czas staram się odkładać, żeby mieć możliwość zorganizowania wakacji mężowi, ale wiem, że samodzielnie nie jestem w stanie uzbierać kwoty potrzebnej na wyprawę. Będę bardzo wdzięczna za każdą złotówkę, która zbliży mnie do realizacji marzenia. Relacje będzie można śledzić na Kulawej Wyprawie na facebooku.

Wszelką możliwą nadwyżkę przeznaczę na rozwijanie działalności Fundacji Kulawa Warszawa.


PS. Rafał, kocham Cię:*

Komentarze


 • Kasia Dobrowolska - awatar

  Kasia Dobrowolska

  22.07.17
  22.07.17

  Życzę pięknej podróży. :) Sama byłam - widziałam - szalenie warto!

 • Ela Glogowska - awatar

  Ela Glogowska

  17.07.17
  17.07.17

  Powodzenia! I pozdrawiam z Sydney.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.07.17
  15.07.17

  Kibicuję z całego serca! Wszystkiego dobrego Pani Izabelo!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.07.17
  14.07.17

  Niezapomnianych wakacji!

 • Basia - awatar

  Basia

  14.07.17
  14.07.17

  Bawcie się dobrze! Niech się Najlepszy ucieszy :)

6 032 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby
Izabela Sopalska Rybak - awatar

Izabela Sopalska Rybak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 84

Barbara - awatar
Barbara
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Kasia Dobrowolska - awatar
Kasia Dobrowolska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kajka - awatar
Kajka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Michał - awatar
Michał
700
Ela Glogowska - awatar
Ela Glogowska
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij