Zbiórka Nestor z padaczką - zdjęcie główne

Nestor z padaczką

190 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Karolina Szlawska - awatar

Karolina Szlawska

Organizator zbiórki

Nestor samotny

O historii Nestora wiemy niewiele. Poznaliśmy go kiedy wychudzony i wymęczony trafił do jednej z lecznic w Płońsku. Starszy, zaniedbany, porzucony. Samotny. Nikt go nie szukał, nikt się nie zgłosił, nikogo nie zainteresował los starego psa. 

Nestor trafił do jednego z najcięższych schronisk w Polsce. Postanowiliśmy działać. Udało się znaleźć dla niego hotel i wyciągnąć ze schroniska. Nestor zyskał szanse na godną starość. 

Niestety, los zgotował dla niego kolejny cios. Nestor choruje na padaczkę. Lekarze nie mają wątpliwości - pies musiał zostać pobity lub potrącony przez auto. 

Zdjęcie opisu zbiórki Nestor z padaczką

Chcemy pomóć Nestorowi!

Największym problemem są jednak pieniądze. Nestor przebywa obecnie w Hotelu dla zwierząt Pod Gruszą w Bodzentynie (woj. świętokrzyskie).

Miesięczny koszt pobytu w hotelu to 300 zł. 

Potrzebujemy także środków na leczenie. Nestor wymaga regularnych kontroli weterynaryjnych, a także stałego podawania leków. Dopóki leki działają i pozwalają psu normalnie żyć, chcemy o niego walczyć.

Prosimy o pomoc! Wspomóż nas w tej walce!

Za każdą wpłatę będziemy ogromnie wdzięczni.

Zdjęcie opisu zbiórki Nestor z padaczkąZdjęcie opisu zbiórki Nestor z padaczkąZdjęcie opisu zbiórki Nestor z padaczką

Pomóż nam pomagać!

Bez względu na jego wiek, wierzymy, że zasłużył na kilka lat spokojnego psiego życia. 

Dlatego prosimy o pomoc! Wspomóż nas w walce o zdrowie Nestora!

Za każdą na jego leczenie wpłatę będziemy ogromnie wdzięczni.

Zdjęcie opisu zbiórki Nestor z padaczką

Aktualizacje


  • Karolina Szlawska - awatar

    Prosimy o wsparcie...

    02.08.2016
    02.08.2016

    Czy ktoś jeszcze mógłby wesprzeć Nestora... ? Psiak nadal potrzebuje pomocy.

190 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Karolina Szlawska - awatar

Karolina Szlawska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

iza - awatar
iza
20
Karolina - awatar
Karolina
5
Małgorzata - awatar
Małgorzata
10
Barbara - awatar
Barbara
30
Wanda - awatar
Wanda
5
Karolina - awatar
Karolina
5
Marzena - awatar
Marzena
40
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Wanda - awatar
Wanda
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij