Zbiórka Niezbędna terapia dla Olivierka - zdjęcie główne

Niezbędna terapia dla Olivierka

6 110 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby

Olivier Mazurkiewicz to bardzo pogodny 9-letni chłopczyk o wspaniałym uśmiechu i hipnotyzującym spojrzeniu. Codzienność chłopca nie jest łatwa, zmaga się z wieloma problemami: wzmożonym napięciem mięśniowym, ma problemy z małą i dużą motoryką, problemy z mową, zaburzenia integracji sensorycznej oraz zaburzenia w rozwoju społecznym, dlatego wymaga stałej rehabilitacji oraz terapii (logopedycznej, SI, specjalistycznych masaży neurostymulacyjnych), aby mógł jak najlepiej funkcjonować.

Od jakiegoś czasu Oli korzysta raz w miesiącu z 12-godzinnej sesji w komorze normo barycznej, dzięki niej znacznie poprawiła się wydolność i koncentracja chłopca. Ma ona również zbawienny wpływ na jego wzmożone napięcie mięśniowe. Kiedyś godzinny spacer po lesie był dla Olivierka sporym wysiłkiem dzisiaj dzięki komorze w końcu może cieszyć się dłuższymi spacerami z mamą.

Niestety koszty terapii w komorze normo barycznej są spore i bardzo obciążają budżet mamy Oliviera. Pamiętajmy, że chłopiec wymaga również innych specjalistycznych terapii oraz rehabilitacji oraz stałych kontroli u lekarzy specjalistów, które są również bardzo kosztowne.

Postanowiliśmy założyć na Oliviera zbiórkę, z której całość uzbieranej kwoty trafi na subkonto chłopca. Roczny koszt terapii w komorze to 6000 zł i właśnie taki roczny pakiet sesji w komorze chcielibyśmy zapewnić Olisiowi. Kochani mamy nadzieję, że nie przejdziecie obojętnie i pomożecie temu Superbohaterowi w jego jak najlepszym funkcjonowaniu.

Wspólnie możemy więcej !!!

Pomóżcie naszemu podopiecznemu - wolontariusze z Fundacji "Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy".

Aktualizacje


 • FUNDACJA "MAŁA ORKIESTRA WIELKIEJ POMOCY" - awatar

  FUNDACJA "MAŁA ORKIESTRA WIELKIEJ POMOCY"

  28.05.2021
  28.05.2021

  Dziękujemy za wspieranie Oliwierka

  Zdjęcie aktualizacji 69 010

6 110 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby

Wpłaty: 93

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dominika Juszczyk - awatar
Dominika Juszczyk
10
Cezary - awatar
Cezary
50
Dobry Duszek :) - awatar
Dobry Duszek :)
853
Bożenka - awatar
Bożenka
50
Aneta Wojtyła - awatar
Aneta Wojtyła
20
Aneta Urbańska - awatar
Aneta Urbańska
12
Anita - awatar
Anita
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij