Zbiórka #PompujemyDlaPawła - zdjęcie główne

#PompujemyDlaPawła

1 819 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Pompujemy dla Pawła - awatar

Pompujemy dla Pawła

Organizator zbiórki

#POMUJEMYDLAPAWŁA #ZAMIEŃSŁOWANAKASĘ
Paweł przeżywa obecnie najcięższe chwile od dnia wypadku, zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Kosztowne leczenie, rehabilitacja, zakup sprzętu... to długa lista, której wartość sięga blisko 150 000 zł. 

AKCJA NA PORTALU FACEBOOOK
Wstaw na Facebooka zdjęcie lub film z gestem akcji.
Napisz w poście lub przekaż w nagraniu słowa otuchy skierowane do Pawła.
KAŻDE SŁOWO WARTE JEST 5 złotych!
Otrzymaną kwotę przelej na konto Pawła w Fundacji VOTUM a do udziału w akcji zaproś 3 osoby:)

Więcej na: www.fb.com/pompujemydlapawla

P.S. Wszystkie zdjęcia i filmy będą przekazywane Pawłowi:)
Wszystkim biorącym udział w akcji polecamy skopiowanie powyższego posta pod Wasze zdjęcia/filmy


MOŻESZ RÓWNIEŻ DOKONAĆ WPŁATY NA POMAGAM.PL

KIM JEST PAWEŁ?
Paweł Gawarecki to 42-letni mieszkaniec Głowna. W marcu 2016 r. uległ wypadkowi motocyklowemu, w którym odniósł bardzo poważne obrażenia głowy. Przez trzy miesiące przebywał w śpiączce. W czerwcu, tuż po wybudzeniu trafił do Polskiego Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej w Krakowie. Nie potrafił samodzielnie poruszać się, przyjmować pokarmów czy porozumiewać z najbliższymi. Dwa miesiące rehabilitacji w Krakowie zaczęły przynosić rezultaty. Jednak brak funduszy uniemożliwił dalsze leczenie specjalistyczne. Kwota, które obecnie jest potrzebna to 150 000 złotych. M.in. na leczenie psychiatryczne, neurologiczne, tlenoterapię oraz zakup niezbędnych sprzętów i urządzeń.

Obecnie Paweł przebywa w ZOL "Medical" w Głownie, gdzie zapewnioną ma podstawową opiekę medyczną i rehabilitacyjną, a stan jego zdrowia nie pozwala jeszcze na powrót do domu i normalnego życia.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Asia - awatar

    Asia

    01.11.2017
    01.11.2017

    Jestem z Wami ;*

1 819 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Pompujemy dla Pawła - awatar

Pompujemy dla Pawła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ewelina Felczyńska - awatar
Ewelina Felczyńska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Łukasz - awatar
Łukasz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
TRZYMAM KCIUKI - awatar
TRZYMAM KCIUKI
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij