Zbiórka Perełka zbiera na operację - zdjęcie główne

Perełka zbiera na operację

3 288 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób

Perełka ma wszystko, co powinien mieć każdy  pies. Ma troskliwych opiekunów, dla których jest oczkiem w głowie. Ma  swój własny kocyk i miseczki zawsze pełne dobrego jedzenia. Ma czułą  rękę właściciela, która w smutkach pogłaszcze. Ma kto ją kochać i kto  przytulić. Życie ma dobre.

 Jednak w ostatnich dniach Perełka bardzo  niefortunnie skoczyła. Zaniepokojeni właściciele natychmiast zanieśli ją  do kliniki. Prześwietlenie wykazało złamanie kości ramiennej przedniej  łapki, konieczność zrobienia operacji i założenia gwoździ. Koszt  diagnostyki, operacji i opieki pooperacyjnej znacznie przekracza możliwości finansowe właścicieli. Bo choćby nieba Perełce przychylili, po prostu ich nie stać na sfinansowanie tego leczenia. W tym wypadku  brak środków to cierpienie psa i dramat właścicieli.

Zdrowie to bezcenna rzecz. Ale w świecie, gdzie nadrzędną wartość mają pieniądze, nie da się bez nich wyleczyć Perełki. 

W imieniu  swoim i właścicieli, prosimy o pomoc w pokryciu kosztów leczenia.  Perełka ma tylko 5 lat, może wrócić do zdrowia, ale trzeba jej pomóc.  


Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to blisko 1000 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe. Bardzo Ci za wszystko dziękujemy!

Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  04.07.2018
  04.07.2018

  W imieniu Perełki oraz jej opiekunów - dziękujemy!
  https://www.psiaplaneta.pl/psy/perelka_4/

  Sunia ma już wyjęte śruby, po złamaniu pozostało jedynie wspomnienie :-)

  Zdjęcie aktualizacji 17 030

Komentarze


 • Tomasz Kalowski - awatar

  Tomasz Kalowski

  23.05.2018
  23.05.2018

  Zdroweczka

 • Daria - awatar

  Daria

  21.05.2018
  21.05.2018

  Zdrowiej!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.05.2018
  21.05.2018

  Zdrowiej szybko

 • Jazgotek - awatar

  Jazgotek

  21.05.2018
  21.05.2018

  Perełko malutka, trzymamy kciuki za Ciebie i Twoją Rodzinę, Dacie radę, będziesz zdrowa. Hau hau

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.05.2018
  21.05.2018

  Perełko, trzymaj się!!!

3 288 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób

Wpłaty: 147

Marta J. - awatar
Marta J.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata - awatar
Agata
15
Angelika - awatar
Angelika
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marta - awatar
Marta
100
Kamila - awatar
Kamila
16
Sandra - awatar
Sandra
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij