Zbiórka Perełka zbiera na operację - zdjęcie główne

Perełka zbiera na operację

3 288 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób

Perełka ma wszystko, co powinien mieć każdy  pies. Ma troskliwych opiekunów, dla których jest oczkiem w głowie. Ma  swój własny kocyk i miseczki zawsze pełne dobrego jedzenia. Ma czułą  rękę właściciela, która w smutkach pogłaszcze. Ma kto ją kochać i kto  przytulić. Życie ma dobre.

 Jednak w ostatnich dniach Perełka bardzo  niefortunnie skoczyła. Zaniepokojeni właściciele natychmiast zanieśli ją  do kliniki. Prześwietlenie wykazało złamanie kości ramiennej przedniej  łapki, konieczność zrobienia operacji i założenia gwoździ. Koszt  diagnostyki, operacji i opieki pooperacyjnej znacznie przekracza możliwości finansowe właścicieli. Bo choćby nieba Perełce przychylili, po prostu ich nie stać na sfinansowanie tego leczenia. W tym wypadku  brak środków to cierpienie psa i dramat właścicieli.

Zdrowie to bezcenna rzecz. Ale w świecie, gdzie nadrzędną wartość mają pieniądze, nie da się bez nich wyleczyć Perełki. 

W imieniu  swoim i właścicieli, prosimy o pomoc w pokryciu kosztów leczenia.  Perełka ma tylko 5 lat, może wrócić do zdrowia, ale trzeba jej pomóc.  


Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to blisko 1000 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe. Bardzo Ci za wszystko dziękujemy!

Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  04.07.2018
  04.07.2018

  W imieniu Perełki oraz jej opiekunów - dziękujemy!
  https://www.psiaplaneta.pl/psy/perelka_4/

  Sunia ma już wyjęte śruby, po złamaniu pozostało jedynie wspomnienie :-)

  Zdjęcie aktualizacji 17 030

Komentarze


 • Tomasz Kalowski - awatar

  Tomasz Kalowski

  23.05.2018
  23.05.2018

  Zdroweczka

 • Daria - awatar

  Daria

  21.05.2018
  21.05.2018

  Zdrowiej!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.05.2018
  21.05.2018

  Zdrowiej szybko

 • Jazgotek - awatar

  Jazgotek

  21.05.2018
  21.05.2018

  Perełko malutka, trzymamy kciuki za Ciebie i Twoją Rodzinę, Dacie radę, będziesz zdrowa. Hau hau

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.05.2018
  21.05.2018

  Perełko, trzymaj się!!!

3 288 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób

Wpłaty: 147

Marta J. - awatar
Marta J.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata - awatar
Agata
15
Angelika - awatar
Angelika
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marta - awatar
Marta
100
Kamila - awatar
Kamila
16
Sandra - awatar
Sandra
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij