Zbiórka Budynek dla psów ze schroniska - zdjęcie główne

Budynek dla psów ze schroniska

2 581 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób

Kim jesteśmy?

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim powstało w styczniu 2012 roku. Początkowo znajdowały się w nim jedynie boksy zewnętrzne i pożyczone kontenery, które służyły za kuchnię, prowizoryczną łazienkę i pokoje dla pracowników. Warunki były bardzo trudne. 

Pojawił się zatem kolejny cel - budowa pawilonu z ogrzewanymi boksami, lecznicą i częścią socjalną, niezbędną do prawidłowego funkcjonowania schroniska.

Zdjęcie opisu zbiórki Budynek dla psów ze schroniska

Co już mamy?

W lipcu 2012 roku rozpoczęliśmy budowę. Najpierw powstały fundamenty pod budynek, następnie sukcesywnie kończyliśmy kolejne etapy prac budowlanych. 

Część socjalna jest już gotowa - mieści się w niej całodobowy gabinet weterynaryjny z salą zabiegową. Posiadamy także salę edukacyjną, w której gościmy placówki oświatowe.

Uczymy młode pokolenie humanitarnego traktowania zwierząt, uświadamiamy o problemie bezdomności psów w Polsce i ewentualnych możliwościach pomocy.

Zdjęcie opisu zbiórki Budynek dla psów ze schroniskaZdjęcie opisu zbiórki Budynek dla psów ze schroniska

Na co zbieramy środki?

Czeka nas jeszcze wykończenie części budynku, w której mieszkają psy. Jest to ogromny koszt i potrzebujemy pieniędzy na styropian na podłogę, wylewki, tynki. 

Dążymy do tego, aby zbudować dla naszych podopiecznych miejsce, w którym będą czuły się komfortowo i dobrze. Psy z krótką sierścią, które nie poradziłyby sobie na dworze, - w okresie zimowym zamieszkają w pawilonie z ogrzewanymi boksami.

Wesprzyj nas i pomóż psiakom poczuć się komfortowo!

Zdjęcie opisu zbiórki Budynek dla psów ze schroniska

Komentarze


 • Ewa - awatar

  Ewa

  01.02.2016
  01.02.2016

  Powodzenia :)

  • Puszatek.pl - awatar

   Puszatek.pl - Organizator zbiórki

   01.02.2016
   01.02.2016

   Dziękujemy serdecznie za pomoc!

 • Jo - awatar

  Jo

  29.01.2016
  29.01.2016

  obiecana malutka pomoc, pozdrawiam i życzę powodzenia

  • Puszatek.pl - awatar

   Puszatek.pl - Organizator zbiórki

   29.01.2016
   29.01.2016

   Dziękujemy za wsparcie!

 • Agata - awatar

  Agata

  23.01.2016
  23.01.2016

  Powodzenia! Róbcie dalej to co robicie bo to kawał dobrej roboty!

  • Puszatek.pl - awatar

   Puszatek.pl - Organizator zbiórki

   23.01.2016
   23.01.2016

   Dziękujemy! Będziemy!

 • marylilith - awatar

  marylilith

  16.01.2016
  16.01.2016

  Powodzenia!

  • Puszatek.pl - awatar

   Puszatek.pl - Organizator zbiórki

   16.01.2016
   16.01.2016

   W imieniu zwierzaków dziękujemy za wsparcie!

2 581 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób

Wpłaty: 40

Małgorzata - awatar
Małgorzata
10
Aleksandra - awatar
Aleksandra
50
Alina - awatar
Alina
200
Ewa - awatar
Ewa
20
Anna - awatar
Anna
50
Piotr - awatar
Piotr
20
Jo - awatar
Jo
35
Sylwia - awatar
Sylwia
200
Kinga - awatar
Kinga
50
Agata - awatar
Agata
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij