Zbiórka Uratuj Siwą - czas do jutra - zdjęcie główne

Uratuj Siwą - czas do jutra

4 211 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby

Kochani,

Siwa to stara klacz, która trafiła do handlarza. Koń zniszczony, wyeksploatowany do granic możliwości. Człowiek zabrał jej młodość i zdrowie, a gdy się zestarzała, skazał na śmierć. Dziś, zamiast emerytury, na którą niewątpliwie całym swoim życiem zapracowała, czeka na wywóz do ubojni. O losie tego konia powiedzą Wam więcej zdjęcia, niż jakiekolwiek słowa.

Niestety handlarz nie chce czekać na spłatę. Dał czas tylko do jutra.

Życie Siwej oraz jej przewiezienie będzie kosztowało łącznie 4000 zł. Kwota jest duża, ale nie raz się przekonaliśmy, że w Was jest wielka siła. Prosimy kolejny raz o pomoc. Dla Siwej.

Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to blisko 1000 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe. Bardzo Ci za wszystko dziękujemy!

Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  29.08.2018
  29.08.2018

  Siwa jest już w trakcie aklimatyzacji w nowym domu.

  W jej imieniu składamy na Wasze ręce podziękowania. Nie jesteśmy w stanie w pełni wyrazić naszej wdzięczności za pomoc.

  Zdjęcie aktualizacji 19 073

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.08.2018
  23.08.2018

  Dziękuję, za każdym razem, że JESTEŚCIE !!!!

 • Marcela - awatar

  Marcela

  23.08.2018
  23.08.2018

  Jestem zawsze z Wami ! Dziękuję, że jesteście ;-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.08.2018
  23.08.2018

  Kasia

 • Adriana Luk - awatar

  Adriana Luk

  23.08.2018
  23.08.2018

  Trzymam kciuki za Siwą

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.08.2018
  23.08.2018

  Powodzenia i dziękuję za wasze serce wkładane za uratowanie każdego życia zwłaszcza za te biedactwa które nie zaznały nic dobrego w życiu :) wykorzystane przez człowieka i za swoje oddanie bez skrupułów oddane na śmierć :( nie trzeba mieć serca tylko kamień !!!!!!! dla mnie to kanalie nie ludzie !!!!

4 211 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby

Wpłaty: 94

emizmu - awatar
emizmu
20
Aleksander Paul - awatar
Aleksander Paul
50
Dorota Lao - awatar
Dorota Lao
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Djurvän - awatar
Djurvän
30
Małgorzata Jakubowska - awatar
Małgorzata Jakubowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolína Fajthová - awatar
Karolína Fajthová
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij