Zbiórka Nie pozwoliliśmy im umrzeć - zdjęcie główne

Nie pozwoliliśmy im umrzeć

765 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Koszty liczone w tysiącach za 9 szczeniaków, bo "człowiek" nie zadbał o dopilnowanie suki. Nie zadbał nawet o opiekę nad urodzonymi już szczeniakami, traktując je jak odpad, oddzielając od matki i wyrzucając na pastwę losu. 

Wygłodzone, potwornie zarobaczone, przerażone nowym miejscem i porzuceniem. Ktoś się pozbył, żeby martwił się ktoś inny i czuwał przy osłabionych ciałkach, niszczonych przez chorobę...

Największa niemoc dopada nas właśnie przy nich, będących na tym świecie przez głupotę i skrajną nieodpowiedzialność ludzi. W ostatnim miesiącu trafiło ich 10 pod naszą opiekę - 10 żyć, które powiększyły ocean bezdomności. Część z nich zachorowała na groźną chorobę wirusową, często śmiertelną dla młodych, zaniedbanych szczeniaków. Rozpoczęliśmy walkę o ich życie, sięgnęliśmy po wszystkie możliwe środki, leki, surowicę. Masa kroplówek, antybiotyków, kolejne doby w lecznicy, badania... Jednak wyniszczonym organizmom trudno powrócić do zdrowia :(

Przewlekły stan zapalny jelit, przeciążona trzustka, wątroba, wszystko potrzebuje czasu, żeby się zregenerować i zacząć normalnie funkcjonować. Nie ułatwiają tego chyba już wszelkie możliwe pasożyty, jakie dodatkowo wyniszczały maluchy. 

Na dzień dzisiejszy nasze zadłużenie za walkę o szczeniaki wynosi ponad 1000zł, błagamy o pomoc w ich ratowaniu, wsparcie w pokryciu zadłużenia w lecznicach....

765 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Wpłaty: 21

Ania - awatar
Ania
50
Renata - awatar
Renata
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
gal anonim - awatar
gal anonim
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewa U - awatar
Ewa U
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał Svoboda - awatar
Michał Svoboda
100
Olga Śladkowska - awatar
Olga Śladkowska
200
DOROTA - awatar
DOROTA
7

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij