Zbiórka Operacja oczka dla Szymka - zdjęcie główne

Operacja oczka dla Szymka

8 863 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 99 osób
Damian Pogłodziński - awatar

Damian Pogłodziński

Organizator zbiórki

Drodzy Darczyńcy. 

Zbiórkę organizuję w imieniu moich przyjaciół Eweliny i Patryka Musiał z Gryfic dla ich 4 letniego synka Szymka. 

Oboje są kochającymi rodzicami dwóch wspaniałych synów Szymka i Igora i starają się swoim dzieciom dać w życiu to co najlepsze dzisiaj i w przyszłości. 

Niestety ich młodszy synek Szymek nie do końca może cieszyć się beztroskim dzieciństwem. Szymek ma afazje mowy i z tego powodu co tydzień trzeba jeździć z nim do Kołobrzegu na WWR (wczesne wspomaganie rozwoju) i 2 razy w miesiącu do logopedy. Niestety NFZ pokrywa tylko jedną wizytę w miesiącu. Szymka trzeba jak najwięcej stymulować żeby zaczął jak najszybciej mówić, dlatego wizyty odbywają się prywatnie. 

Szymek ma też poważną wadę wzroku (zez zbierzny). Prawe oko ma kąt 17 stopni, a lewe 14 stopni. Dodatkoo występuje też krótkowzroczność OP-3, OL-2,25. 

Do tej pory Szymek miał leczonego Zeza za pomocą okularów i terapii oka, która polegała na zaklejaniu oka codziennie na 4 godziny. Niestety to nie przyniosło efektu i zostało tylko leczenie operacyjne. 

Zabieg jest refundowany przez NFZ, niestety najbliższy termin przypada za 4 lata. Byli na konsultacji u lekarza w Krakowie i we Wrocławiu. Trafiła się możliwość przeprowadzenia zabiegu pod koniec marca w Rzeszowie u Pani Dr. med. Ewy Wójcik. Koszt samego zabiegu to ponad 3 tys zł. Do tego dochodzą koszty wyjazdu (około 900 km w jedną stronę) jak i późniejsze wizyty kontrolne oraz inne zabiegi wspomniane wcześniej takie jak terapia metodą Tomatisa w Sensikids w Kołobrzegu w kwocie 1350 zł. Niestety to wszystko przewyższa ich możliwości finansowe. Do tej pory ratowali się szybkimi kredytami żeby móc dziecku pomóc lecz na dłuższą metę dalej się tak nie da. 

Dlatego za ich zgodą postanowiłem  zebrać im te niezbędne pieniądze i proszę ludzi dobrej woli o wpłaty. Każda wpłata jest niezwykle ważna i pomaga nam osiągnąć cel. 

Dziękuję za każdy rodzaj wsparcia. 

Damian Poglodzinski 

Aktualizacje


 • Damian Pogłodziński - awatar

  Damian Pogłodziński

  20.01.20
  20.01.20

  Witam. Pierwszy dzień za nami i można świętować mały sukces choć droga przed nami jeszcze daleka. Dzięki Wam udało się nam już zebrać 7% potrzebnej kwoty. Mimo iż do celu jeszcze daleko to już pojawiły się pierwsze łzy wzruszenia i wdzięczności za Wasze serce, za Wasze zrozumienie, za Waszą chęć niesienia pomocy osobom dla niektórych z Was zupełnie obcych. I za to w imieniu swoim jak i osób dla których jest ten szczytny cel chciałbym jeszcze raz podziękować. Trzymajcie się ciepło i do usłyszenia. Pozdrawiam Damian

  Zdjęcie aktualizacji 43 148

Komentarze


 • Karolina Biernat - awatar

  Karolina Biernat

  03.02.20
  03.02.20

  Wszystkiego dobrego dla Szymka

 • Monika - awatar

  Monika

  03.02.20
  03.02.20

  Powodzenia ☺ Trzymam kciuki 🤗

 • Magdalena Bednarek - awatar

  Magdalena Bednarek

  28.01.20
  28.01.20

  Damy radę :) musi być dobrze :)

 • Lidia - awatar

  Lidia

  23.01.20
  23.01.20

  Trzymam kciuki.😘

 • SebastianB - awatar

  SebastianB

  21.01.20
  21.01.20

  Powodzenia. Głowa do góry! :)

8 863 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 99 osób
Damian Pogłodziński - awatar

Damian Pogłodziński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 99

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Weronika Kuzio - awatar
Weronika Kuzio
20
Edyta Baran - awatar
Edyta Baran
50
Marzanna Sulecka - awatar
Marzanna Sulecka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wojciech Nowak - awatar
Wojciech Nowak
2
Agnieszka Majchrzak - awatar
Agnieszka Majchrzak
30
Klaudia - awatar
Klaudia
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij