Zbiórka Ratunek dla TINKI - zdjęcie główne

Ratunek dla TINKI

4 580 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby

Kochani, na naszym FB, w poście pod zbiórką na Tinkę, specjalnie dla Was podziękowania napisała Pani Małgosia - opiekunka suni. Zamieszczamy je i tutaj aby dotarły do każdego z Was. My również dołączamy się do podziękowań. Dzięki Wam zostanie uregulowany dług za leczenie, zostaną pokryte koszty operacji i opieki pooperacyjnej, a i na pewno wystarczy jeszcze na dobrą karmę dla Tinki.

Takie cuda tylko z Wami

APEL:

Kochani, otrzymaliśmy dramatyczną prośbę o pomoc. Prosimy, przeczytajcie i rozważcie wsparcie psiaka.

 

Tinka ma guza i przepuklinę. Z guza od 2 tygodni sączy się krew. Doktor weterynarii do tej pory walczy ze stanem zapalnym i temperaturą. Błagam o pomoc finansową. Mam niecałe 1500 zł emerytury, jestem wdową, osobą samotną. Tinkę uratowałam i przygarnęłam jako szczeniaka. Koszt dotychczasowego leczenia wynosi 1100 zł. Lekarz leczy mi psa na kredyt, bo nie mam z czego zapłacić. Dzisiaj dostałam zaświadczenie ile będzie kosztować operacja i leczenie pooperacyjne (zaświadczenie dołączam). Błagam, pomóżcie uratować mi mojego psiaka. Tylko one mi zostały i tylko one trzymają mnie przy życiu.

Małgorzata

 

 

Kontaktowaliśmy się z kliniką, w której leczona jest Tinka. Pies ma wielką wolę życia. Nie ma innej drogi leczenia niż kosztowna operacja, z którą nie można zwlekać. Tinka to prywatny psiak, ma troskliwą właścicielkę, która przychyliłaby jej nieba, ale dobrymi chęciami nie da się w tym wypadku ocalić życia. Potrzebne są pilnie środki na pokrycie długu oraz operację i dalsze leczenie. Prosimy, pomóżcie.


Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to blisko 1000 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe. Bardzo Ci za wszystko dziękujemy!

Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  04.09.2018
  04.09.2018

  Kochani, Tinka już po operacji, a na naszym FB, w poście pod zbiórką na Tinkę, specjalnie dla Was podziękowania napisała Pani Małgosia - opiekunka suni. Ponieważ tutaj, w aktualności nie mieszczą się całe - zamieszczamy je również na Pomagam - w treści apelu. Wejdźcie jeszcze raz na apel i przeczytajcie. Zajrzyjcie koniecznie. Warto. Te podziękowania są właśnie dla Was.
  My również dołączamy się do podziękowań. Dzięki Wam zostanie uregulowany dług za leczenie, zostaną pokryte koszty operacji i opieki pooperacyjnej, a i na pewno wystarczy jeszcze na dobrą karmę dla Tinki.

  Takie cuda tylko z Wami.

  Zdjęcie aktualizacji 19 284

Komentarze


 • Piotr - awatar

  Piotr

  04.09.2018
  04.09.2018

  Pomagam jak mogę, gdybym mógł przekazałbym więcej na fundację. Pozdrawiam .

 • Joanna z Warszawy - awatar

  Joanna z Warszawy

  03.09.2018
  03.09.2018

  Pozdrawiam Właścicielkę i Suczkę. Życzę obu wszystkiego dobrego!! :))

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.09.2018
  03.09.2018

  Wiem, że cała kwota już jest zebrana, ale Tinka potrzebuje tez specjalistycznej karmy w okresie leczenia i rozmaitych leków. Jeśli starczy pieniędzy, może warto usunąć od razu obydwie listwy mleczne. Nasza sunia miała podobną operację jednego guza i skończyło się na drugiej operacji. U nas badania histopatologiczne nie wykazały zmian i teraz wszystko jest OK, trzymam kciuki, żeby w wypadku Tinki też tak było :-)

 • Małgorzata Ochniowska - awatar

  Małgorzata Ochniowska

  03.09.2018
  03.09.2018

  Bardzo proszę o informację (za jakiś czas), jakie są postępy w leczeniu Tinki. Mój tel.:883-759-729

 • omenaga - awatar

  omenaga

  03.09.2018
  03.09.2018

  Zdrówka dla Tinki i jej Pani, wszystko będzie dobrze.

4 580 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby

Wpłaty: 83

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Arkadiusz Swistowski - awatar
Arkadiusz Swistowski
10
Beata Kwiecień - awatar
Beata Kwiecień
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena Orzechowska - awatar
Magdalena Orzechowska
30
Piotr - awatar
Piotr
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
ryszard skup to dla Tinki - awatar
ryszard skup to dla Tinki
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij