Zbiórka Dla wcześniaków z białostockich - zdjęcie główne

Dla wcześniaków z białostockich

3 078 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Sylwia Wesołowska - awatar

Sylwia Wesołowska

Organizator zbiórki

Dziękujemy za wsparcie naszych działań. Sytuacja w szpitalach jest teraz stabilna, nadal będziemy wspierać oddziały. A fundusze zebrane ze zbiórki będą przeznaczane na potrzeby zgłaszane przez oddziały.


O sytuacji jaka jest w naszym kraju i na całym świecie nie trzeba nikomu mówić. I właśnie w tym wszystkim znaleźli się rodzice wcześniaków oraz oddziały, na których maluchy się znajdują.

Rodzice nie mogą odwiedzać swoich dzieci, czasami od razu po porodzie są zabierane do inkubatorów a rodzice mogą zobaczyć jedynie zdjęcie. To bardzo trudne. Zazwyczaj to rodzice dostarczają pieluszki jednorazowe i chusteczki nawilżające dla swoich dzieci... teraz to też jest ograniczone bo jeśli mamy nie dowożą mleka to nawet nie mają jak tego zrobić.

Kilka razy w roku nasza Fundacja Mali Wojownicy organizowała zbiórki darów m.in. emolientow i ubranek. W tej chwili również tego nie możemy zrobić.

Oddziałowe zapasy kończą się, a jak wiadomo szpitale mają dużo nowych wydatków związanych z zabezpieczeniami epidemiologicznymi.

Najlepszym rozwiązaniem jest zakup potrzebnych środków u jednego dostawy aby zminimalizować kontakt osób z zewnątrz.

Dlatego prosimy abyście dorzucili Chic parę złoty aby wesprzeć nasze działania w tym kierunku. Już w najbliższy poniedziałek lub wtorek (30-31 marca) chcielibyśmy przekazać pierwszą część pomocy. Ale wiemy, że kwarantanna społeczna jeszcze potrwa więc na pewno potrzeby będą większe.

Fundacja Mali Wojownicy od września 2017 roku wspiera rodziny wcześniaków z terenu woj. podlaskiego. Współpracujemy z Klinika Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka USK w Białymstoku oraz z Oddziałem Neonatologii z Patologią i Intensywna Terapia Noworodka w Szpitalu Wojewódzkim w Białymstoku.


Prezesem i założycielem Fundacji jest Sylwia Wesołowska


Pierwsze dary już trafiły do najmłodszych, ale do ponownego otwarcia oddziałów na pewno to nie wystarczy.

Więcej o naszych działaniach 👉 https://www.facebook.com/fundacjamaliwojownicy/

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.04.2020
  05.04.2020

  Dużo zdrówka dla Maluchów!!

 • Łukasz B. - awatar

  Łukasz B.

  05.04.2020
  05.04.2020

  :-)

  • Sylwia Wesołowska - awatar

   Sylwia Wesołowska - Organizator zbiórki

   05.04.2020
   05.04.2020

   💜💜💜

 • AGNIESZKA - awatar

  AGNIESZKA

  31.03.2020
  31.03.2020

  Trzymajcie się Malutkie Aniołki.

  • Sylwia Wesołowska - awatar

   Sylwia Wesołowska - Organizator zbiórki

   31.03.2020
   31.03.2020

   💜💜💜

 • Marta - awatar

  Marta

  24.03.2020
  24.03.2020

  ❤️

  • Sylwia Wesołowska - awatar

   Sylwia Wesołowska - Organizator zbiórki

   24.03.2020
   24.03.2020

   💜💜💜

3 078 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Sylwia Wesołowska - awatar

Sylwia Wesołowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 57

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13
Basia - awatar
Basia
20
Sara Tupalska - awatar
Sara Tupalska
30
Pawel Bachanek - awatar
Pawel Bachanek
150
Emilka - awatar
Emilka
20
Marta M. - awatar
Marta M.
500
Magda - awatar
Magda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta M. - awatar
Marta M.
200
Magda K SZ - awatar
Magda K SZ
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij