Zbiórka Dla wcześniaków z białostockich - zdjęcie główne

Dla wcześniaków z białostockich

3 078 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Wesołowska - awatar

Sylwia Wesołowska

Organizator zbiórki

Dziękujemy za wsparcie naszych działań. Sytuacja w szpitalach jest teraz stabilna, nadal będziemy wspierać oddziały. A fundusze zebrane ze zbiórki będą przeznaczane na potrzeby zgłaszane przez oddziały.


O sytuacji jaka jest w naszym kraju i na całym świecie nie trzeba nikomu mówić. I właśnie w tym wszystkim znaleźli się rodzice wcześniaków oraz oddziały, na których maluchy się znajdują.

Rodzice nie mogą odwiedzać swoich dzieci, czasami od razu po porodzie są zabierane do inkubatorów a rodzice mogą zobaczyć jedynie zdjęcie. To bardzo trudne. Zazwyczaj to rodzice dostarczają pieluszki jednorazowe i chusteczki nawilżające dla swoich dzieci... teraz to też jest ograniczone bo jeśli mamy nie dowożą mleka to nawet nie mają jak tego zrobić.

Kilka razy w roku nasza Fundacja Mali Wojownicy organizowała zbiórki darów m.in. emolientow i ubranek. W tej chwili również tego nie możemy zrobić.

Oddziałowe zapasy kończą się, a jak wiadomo szpitale mają dużo nowych wydatków związanych z zabezpieczeniami epidemiologicznymi.

Najlepszym rozwiązaniem jest zakup potrzebnych środków u jednego dostawy aby zminimalizować kontakt osób z zewnątrz.

Dlatego prosimy abyście dorzucili Chic parę złoty aby wesprzeć nasze działania w tym kierunku. Już w najbliższy poniedziałek lub wtorek (30-31 marca) chcielibyśmy przekazać pierwszą część pomocy. Ale wiemy, że kwarantanna społeczna jeszcze potrwa więc na pewno potrzeby będą większe.

Fundacja Mali Wojownicy od września 2017 roku wspiera rodziny wcześniaków z terenu woj. podlaskiego. Współpracujemy z Klinika Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka USK w Białymstoku oraz z Oddziałem Neonatologii z Patologią i Intensywna Terapia Noworodka w Szpitalu Wojewódzkim w Białymstoku.


Prezesem i założycielem Fundacji jest Sylwia Wesołowska


Pierwsze dary już trafiły do najmłodszych, ale do ponownego otwarcia oddziałów na pewno to nie wystarczy.

Więcej o naszych działaniach 👉 https://www.facebook.com/fundacjamaliwojownicy/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.04.20
  05.04.20

  Dużo zdrówka dla Maluchów!!

 • Łukasz B. - awatar

  Łukasz B.

  05.04.20
  05.04.20

  :-)

  • Sylwia Wesołowska - awatar

   Sylwia Wesołowska - Organizator zbiórki

   05.04.20
   05.04.20

   💜💜💜

 • AGNIESZKA - awatar

  AGNIESZKA

  31.03.20
  31.03.20

  Trzymajcie się Malutkie Aniołki.

  • Sylwia Wesołowska - awatar

   Sylwia Wesołowska - Organizator zbiórki

   31.03.20
   31.03.20

   💜💜💜

 • Marta - awatar

  Marta

  24.03.20
  24.03.20

  ❤️

  • Sylwia Wesołowska - awatar

   Sylwia Wesołowska - Organizator zbiórki

   24.03.20
   24.03.20

   💜💜💜

3 078 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Wesołowska - awatar

Sylwia Wesołowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 57

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13
Basia - awatar
Basia
20
Sara Tupalska - awatar
Sara Tupalska
30
Pawel Bachanek - awatar
Pawel Bachanek
150
Emilka - awatar
Emilka
20
Marta M. - awatar
Marta M.
500
Magda - awatar
Magda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta M. - awatar
Marta M.
200
Magda K SZ - awatar
Magda K SZ
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij