By Wega znów mogła chodzić

2 676 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby

Tak dawno nie pisaliśmy o naszej podopiecznej Wedze, że pewnie już zapomnieliście o niej, a niektórzy być może w ogóle o niej nie słyszeli. Otóż Wega to jeden z tych psów, które zły los dotknął najmocniej. Przez lata zsyłał on na nią kolejne schorzenia począwszy od guzów na całym ciele, zaawansowanego świądu, nużycy, grzybicy, świerzbu w uszach,  aż po anemię, pasożyty wewnętrzne, choroby odkleszczowe i zwyrodnienie kręgosłupa. Gdy dodamy do tego fakt, że sunia była bezdomna, to otrzymujemy kompletny obraz psiego dramatu. Jednak cudownym trafem Wega znalazła się pod opieką labradory.org, a finalnie trafiła pod skrzydła pani Grażynki, która robi wszystko, by Wega mogła cieszyć się życiem bez bólu. Sunia niezmiennie przyjmuje stałe dawki wielu różnych leków i regularnie odwiedza klinikę, gdzie przechodzi badania. Kąpie się w specjalnych szamponach, które mają zniwelować dyskomfort, a nawet ból wywołany obolałą skórą.  Sunia pomału wychodzi więc ‘na prostą’, choć prawdą jest, że nigdy nie będzie przysłowiowym normalnym psem. Najważniejsze jednak, że jest kochana, akceptowana i nie cierpi. No właśnie… Zwykło się mówić, że nieszczęścia chodzą parami i niestety Wega jest tego idealnym przykładem. W ubiegłym tygodniu nasza mała wędrowniczka miała drobny wypadek, choć w przypadku jej osłabionego ciała, konsekwencje okazały się poważne. Sunia zwichnęła nogę, a mówiąc dokładniej doszło do zerwania więzadła stawu kolanowego prawej tylnej łapki, co lekarz weterynarii określił jako kulawiznę 3-go stopnia. W praktyce wygląda to tak, że naszą Bidulkę czeka operacja. W przeciwnym razie nie będzie mogła chodzić. A co to oznacza w jej przypadku, wiemy wszyscy.

            Dlatego kierujemy do Państwa apel o pomoc w zbiórce na leczenie Weguni. Musimy uzbierać kwotę na operację oraz leczenie pooperacyjne. Każdy właściciel czworonoga zdaje sobie sprawę, że tego typu zabiegi są bardzo kosztowne. Wega od półtora roku jest podopieczną labradory.org. Znamy więc ceny leków i badań, jakim jest poddawana, i pokrywamy je. Niestety operacja łapki przekracza na chwilę obecną nasze możliwości, jak również możliwości Opiekunki Wegi. W związku z tym chcielibyśmy prosić Was o przyłączenie się do zbiórki na zabieg, który Wega koniecznie musi przejść. Ta psina tak wiele w życiu wycierpiała, a my wspólnie pokonaliśmy dla niej tak wiele przeszkód, że teraz po prostu nie możemy odpuścić. Nie umielibyśmy spojrzeć w jej piękne, ufne oczka. Dlatego prosimy, wesprzyjcie nas w walce o Wegę. Pamiętajcie, liczy się każda złotówka.

Oprac. R. Kamińska

http://adopcje.labradory.org/wega-5/

Aktualizacje


 • labradory.org - awatar

  labradory.org

  03.04.20
  03.04.20

  Kochani! U imieniu pani Grażynki, która opiekuje się Wegą oraz naszym pragniemy z całego serca podziękować za wsparcie finansowe i rzeczowe, którego udzieliliście na leczenie suni. To wspaniałe, że pomimo tak trudnych czasów, w jakich przyszło nam żyć, nie tylko interesuje Was los czworonoga, ale angażujecie się w poprawę jego losu. Dziękujemy i bądźcie zdrowi!!

Komentarze


 • MORIS - awatar

  MORIS

  31.03.20
  31.03.20

  Zdrówka dla Weguni i dla Was.

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   31.03.20
   31.03.20

   Dziękujemy w imieniu Wegi ❤️

 • Katarzyna Malenda - awatar

  Katarzyna Malenda

  30.03.20
  30.03.20

  Kochna Wegusiu, dużo zdrówka <3 !!!

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   30.03.20
   30.03.20

   Dziękujemy w imieniu Wegi ❤️

 • Kasia P - awatar

  Kasia P

  30.03.20
  30.03.20

  Weguniu bądź szczęśliwa;-)

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   30.03.20
   30.03.20

   Dziękujemy w imieniu Wegi ❤️

2 676 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby

Wpłaty: 33

Anna Wenus - awatar
Anna Wenus
50
Ewa Bielecki - awatar
Ewa Bielecki
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jarek - awatar
Jarek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Radoslaw Bajek - awatar
Radoslaw Bajek
20
Łukasz Błaszczyk - awatar
Łukasz Błaszczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna L - awatar
Joanna L
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij