Zbiórka Ratunek dla chorego Zeusa - zdjęcie główne

Ratunek dla chorego Zeusa

7 575 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 259 osób

"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /


Nazywam się Zeus. Mam 11 lat. Gdy byłem mały, miałem troskliwy, kochający dom. Każdy się zachwycał puszystym, uroczym psiakiem, przytulał, głaskał, wyprowadzał na spacery. Jednak szybko zacząłem chorować, a moi państwo zamiast mnie leczyć, poszukali mi nowych opiekunów. Oni też przez chwilę mnie kochali, pewnie dlatego, że byłem w typie rasy. Jednak gdy dowiedzieli się o chorobie, także nie chcieli mnie ani leczyć, ani utrzymywać. Znaleziono mi kolejny dom. Tym razem pan się mnie nie pozbył, ale leczyć również nie zamierzał. Włóczyłem się więc po ulicach, a mijające lata coraz bardziej odbijały się na moim zdrowiu. Przez te kilka ostatnich lat z pięknego, puchatego szczeniaczka zmieniłem się w wyłysiałego, zabiedzonego psa, któremu nie miał nawet kto obciąć zbyt długich pazurów.


Któregoś dnia przyjechali ludzie i zabrali mnie z mojego domu. Mój pan chyba nawet o tym nie pamięta, bo jak zwykle dziwnie pachniał alkoholem. Pojechałem do kliniki. Pan doktor mnie zbadał i okazało się, że przerośnięte pazury to mój najmniejszy problem. Mam zapalenie ucha, stan zapalny oczu, alergię pokarmową i najpewniej chorą tarczycę. Mam również pasożyty zewnętrzne i wewnętrzne.

Zeus to pies odebrany interwencyjnie. Dziś przebywa w klinice i pod troskliwym okiem lekarzy toczy walkę o powrót do zdrowia. Prosimy o wsparcie dla Zeusa. Psa, który wyjątkowo nie miał szczęścia do ludzi.

Potrzebne są środki na pokrycie pobytu w klinice i kosztów leczenia, które niewątpliwie będzie długotrwałe.


Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to blisko 1000 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe. Bardzo Ci za wszystko dziękujemy!

Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  17.12.2018
  17.12.2018

  Zeus nieustannie uzupełnia braki sierściowe. Przy okazji nabrał też masy. Codzienne kąpiele również przyniosły zadowalające rezultaty.

  Szczegółowa diagnostyka wykazała, iż Zeus ma niedoczynność tarczycy, więc konieczne jest podawanie mu codziennie leków. Zgodnie z zaleceniami weterynarzy ten sympatyczny psiak otrzymuje też specjalistyczną karmę.

  Zeus zalicza się do grona psiaków wymagających specjalnej opieki, ale i tak uśmiecha się do wszystkich i zaprasza gorąco do zaopiekowania się nim bezpośrednio. Chętnych zapraszamy do kontaktu z Norbertem: tel. 535 162 322

  Do czasu zanim znajdzie się dla Zeusa kochający i odpowiedzialny dom stały - zapraszamy do zapoznania się z ideą Domów Tymczasowych
  https://psiaplaneta.pl/zostan_domem_tymczasowym/


  A może chcesz pomóc Zeusowi, ale nie masz możliwości podarowania mu dachu nad głową? Zachęcamy do Wirtualnej Adopcji! Napisz do nas: [email protected] po więcej szczegółów :-)

  Zdjęcie aktualizacji 23 127

Komentarze


 • Paweł - awatar

  Paweł

  17.12.2018
  17.12.2018

  To wspaniałe co robicie. Powodzenia!

 • KAROL - awatar

  KAROL

  03.09.2018
  03.09.2018

  ❤️❤️

 • Małgorzata Staniszczak - awatar

  Małgorzata Staniszczak

  03.09.2018
  03.09.2018

  Powodzenia maluszku.

 • Aneta Skibinska - awatar

  Aneta Skibinska

  03.09.2018
  03.09.2018

  Nie dawno straciliśmy pieska był młodziutkim psem zachorował na mastocytome, leczylismy do samego końca przegrał walkę z rakiem. Jeśli moja wpłata przyczyni się do zdrowia to będziemy bardzo się cieszyć

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.09.2018
  03.09.2018

  Poszło . Zeus jesteś dzielny i na pewno ktoś cię pokocha

7 575 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 259 osób

Wpłaty: 259

Ewa L - awatar
Ewa L
20
Paweł - awatar
Paweł
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
zofia krawczyk-bezucha - awatar
zofia krawczyk-bezucha
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paulina - awatar
Paulina
5
Paweł Wachnicki - awatar
Paweł Wachnicki
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij