Zbiórka Ratunek dla chorego Zeusa - miniaturka zdjęcia

Ratunek dla chorego Zeusa

"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /


Nazywam się Zeus. Mam 11 lat. Gdy byłem mały, miałem troskliwy, kochający dom. Każdy się zachwycał puszystym, uroczym psiakiem, przytulał, głaskał, wyprowadzał na spacery. Jednak szybko zacząłem chorować, a moi państwo zamiast mnie leczyć, poszukali mi nowych opiekunów. Oni też przez chwilę mnie kochali, pewnie dlatego, że byłem w typie rasy. Jednak gdy dowiedzieli się o chorobie, także nie chcieli mnie ani leczyć, ani utrzymywać. Znaleziono mi kolejny dom. Tym razem pan się mnie nie pozbył, ale leczyć również nie zamierzał. Włóczyłem się więc po ulicach, a mijające lata coraz bardziej odbijały się na moim zdrowiu. Przez te kilka ostatnich lat z pięknego, puchatego szczeniaczka zmieniłem się w wyłysiałego, zabiedzonego psa, któremu nie miał nawet kto obciąć zbyt długich pazurów.


Któregoś dnia przyjechali ludzie i zabrali mnie z mojego domu. Mój pan chyba nawet o tym nie pamięta, bo jak zwykle dziwnie pachniał alkoholem. Pojechałem do kliniki. Pan doktor mnie zbadał i okazało się, że przerośnięte pazury to mój najmniejszy problem. Mam zapalenie ucha, stan zapalny oczu, alergię pokarmową i najpewniej chorą tarczycę. Mam również pasożyty zewnętrzne i wewnętrzne.

Zeus to pies odebrany interwencyjnie. Dziś przebywa w klinice i pod troskliwym okiem lekarzy toczy walkę o powrót do zdrowia. Prosimy o wsparcie dla Zeusa. Psa, który wyjątkowo nie miał szczęścia do ludzi.

Potrzebne są środki na pokrycie pobytu w klinice i kosztów leczenia, które niewątpliwie będzie długotrwałe.


Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to blisko 1000 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe. Bardzo Ci za wszystko dziękujemy!

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  27.09.18
  27.09.18

  Zeus kontynuuje leczenia w naszym ośrodku pod Legnicą. Poprawa następuje powoli, ale jest już widoczna. Jak pisaliśmy na początku akcji - Zeus wymaga długotrwałej walki z chorobą skóry. W jego imieniu dziękujemy za każde okazane wsparcie. https://www.psiaplaneta.pl/psy/zeus/#page-content

  Zdjęcie aktualności 20 116

Komentarze

 • KAROL - awatar

  KAROL

  03.09.18
  03.09.18

  ❤️❤️

 • Małgorzata Staniszczak - awatar

  Małgorzata Staniszczak

  03.09.18
  03.09.18

  Powodzenia maluszku.

 • Aneta Skibinska - awatar

  Aneta Skibinska

  03.09.18
  03.09.18

  Nie dawno straciliśmy pieska był młodziutkim psem zachorował na mastocytome, leczylismy do samego końca przegrał walkę z rakiem. Jeśli moja wpłata przyczyni się do zdrowia to będziemy bardzo się cieszyć

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.09.18
  03.09.18

  Poszło . Zeus jesteś dzielny i na pewno ktoś cię pokocha

 • Kasia J. - awatar

  Kasia J.

  03.09.18
  03.09.18

  zwierzęta są mi bardziej bliskie niż ludzie, niestety. Oby Zeus wyzdrowiał, czego mu życzę z całego serca. Trzymaj się psiaku.

Wpłaty - 257

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
zofia krawczyk-bezucha - awatar
20
zofia krawczyk-bezucha
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Paulina - awatar
5
Paulina
Paweł Wachnicki - awatar
50
Paweł Wachnicki
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.