PomagamyAlicji wrócić do zdrowia

30 086 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 477 osób
Zbiórka zakończona
 
Magdalena Panasiuk - awatar

Magdalena Panasiuk

Organizator zbiórki

Witam wszystkich serdecznie.

Drodzy Darczyńcy.

Niniejsza zbiórka jest organizowana dla wyjątkowej dziewczyny - Alicji Mazurek. 

Ala jest prawdziwym cudem ,darem od samego Boga. Wiele mogłabym dać ,aby móc ponownie zobaczyć jej beztroski uśmiech. Swoim entuzjazmem i ciepłem jest w stanie zarazić każdego. 

Alicja jest uczennicą II klasy Pallotyńskiego Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. 

Ala zawsze marzyła o założeniu rodziny. Chciała mieć co najmniej piątkę dzieci,kochającego męża i wspaniały dom.Dla niej nie ważne są pieniądze,ale ludzie,którzy ją otaczają.Kiedy myślała o tym, co chciałaby robić w przyszłości ,na myśl przychodziło jej założenie fundacji ,by pomagać innym. Teraz ona potrzebuje pomocy.

19 lutego uległa bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu. Kolega,który kierował pojazdem nie przeżył. Ali lekarze także nie dawali wielkich szans. Cały personel medyczny wątpił, czy uda jej się dożyć pierwszej operacji. Miała żyć zaledwie godzinę. 

Ala, zdaniem lekarzy, wbrew logice przeżyła kilka operacji. Wszystkie były omodlone. 

Dziś  przebywa w warszawskiej klinice "Budzik" jest w śpiączce ,potrzebuje długotrwałego leczenia i rehabilitacji.

Droga do osiągnięcia ponownej samodzielności i sprawności fizycznej jest bardzo długa i kosztowna. Dlatego zwracam się z wielką prośba w swoim imieniu i wszystkich bliskich o wsparcie finansowe. Każda złotówka jest bardzo ważna.

Alicja jest prawdziwym darem od Boga to wyjątkowa dziewczyna,która zawsze zaraża entuzjazmem wszystkich napotkanych ludzi na swojej drodze. Pamiętajmy ,że warto pomagać. Dziś tej pomocy potrzebuje Alicja a jutro może to być każdy z nas. Nie bądźmy obojętni na krzywdę innych.  

Dziękuję za okazane serce !!!

Pamiętajmy o modlitwie.

https://www.facebook.com/lublin.tvp/videos/1728547300564946/

Więcej informacji znajdziesz na stronie :

 www.wstawajalicja.pl 

#wstawajAlicja 


Aktualności


 • Magdalena Panasiuk - awatar

  Magdalena Panasiuk

  06.06.18
  06.06.18

  Dziękuję wszystkim ,którzy wspierają niniejszą zbiórkę. Wszystkie dokonane wpłaty będą przeznaczone na dalsze leczenie oraz rehabilitację Ali. Każde najmniejsze dobro odzwierciedla wielkość waszych serc. Jestem wzruszona ,że obok Ali jest tylu ludzi dobrej woli. Nasza Wojowniczka nadal przebywa w śpiączce. Pamiętajmy o modlitwie. 🙏🏻♥️ Dziękujemy !

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.04.19
  20.04.19

  Ala codziennie o Tobie myślę i modlę się o Ciebie.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.04.19
  19.04.19

  Jesteśmy z myślami Tobą i Rodziną.

 • Waldek - awatar

  Waldek

  17.04.19
  17.04.19

  Powodzenia

 • Adam Kurbiel - awatar

  Adam Kurbiel

  12.04.19
  12.04.19

  Alusia, trzymam kciuki, mam córkę Alusię, ma 20 lat... obie macie śliczne buzie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.04.19
  08.04.19

  #WstawajAlicja

30 086 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 477 osób
Zbiórka zakończona
 
Magdalena Panasiuk - awatar

Magdalena Panasiuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 477

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
ewa oleszczak - awatar
ewa oleszczak
1 500
Anita - awatar
Anita
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
AnnaN - awatar
AnnaN
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
29

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij