Zbiórka Operacja leczenie bezdomnego psa - miniaturka zdjęcia

Operacja leczenie bezdomnego psa

Zbiórka Operacja leczenie bezdomnego psa - zdjęcie główne

Operacja leczenie bezdomnego psa

200 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Karol Sagan - awatar

Karol Sagan

Organizator zbiórki

Kochani! 

Historia pieska, na którego ratowanie wpłacaliście pieniądze, potoczyła się tak, że dzięki wysiłkowi wielu osób, zgłosiła się do lecznicy w Brwinowie właścicielka i psa stamtąd zabrała. Ustawa o ochronie danych osobowych nie pozwoliła na ujawnienie jej danych, a ona sama nie zgłosiła się do nikogo, kto był zaangażowany w pomoc. Miejmy więc nadzieję, że pies zostanie wyleczony i będzie cieszył się długim zdrowiem.

Serdecznie wszystkim dziękuję za wpłaty, to naprawdę przywraca wiarę w ludzi i w to, że potrafimy sobie pomagać zupełnie bezinteresownie, nie oglądając się na inne rzeczy. 

Zgodnie ze swoją deklaracją, chciałem zwrócić wszystkie wpłaty do darczyńców, ale otrzymałem informację od pracownika pomagam.pl, że nie jest to możliwe. W związku z powyższym postanowiłem przelać zgromadzone środki na konto stowarzyszenia Bezpieczny Pies z Piastowa. Tam pieniądze na pewno się nie zmarnują i będą mogły posłużyć jako wsparcie w innych podobnych przypadkach.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i jeszcze raz bardzo dziękuję za okazane wsparcie!

Jesteście po prostu WSPANIALI!  


Dzień dobry, jestem mieszkańcem podwarszawskiego Piastowa w dniu dzisiejszym, w moim mieście został potrącony pies widoczny na zdjęciu. O całej sytuacji dowiedziałem się z forumi mieszkańców na FB.  Dzięki pomocy dobrych ludzi, psiak trafił do kliniki Vet Med w Brwinowie tel.22 7583100 . 

Biedak ma problemy z wątrobą oraz poważne złamania łapy. Koszt samej operacji ortopedycznej szacowany  jest na ok. 2000pln. do tego dochodzi leczenie, którego dotychczasowy koszt to kilkaset złotych. 

Pies nie ma chipa no i do tej pory nie udało się odszukać właściciela. Zarówno ja, jak i wiele innych osób, którym los innych istot nie jest obojętny, będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą wpłatę. 

Zebrane pieniądze zostaną w przekazane bezpośrednio do kliniki (klinik), które pojęły/podejmą się leczenia pieska. W przypadku gdyby zebrane fundusze nie zostały wykorzystane pieniądze wrócą do darczyńców. Lub zostaną przekazane na inną zbiórkę dla potrzebujących pomocy. 

Wszystkim serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy ;)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


  • Karol Sagan - awatar

    Karol Sagan

    21.11.17
    21.11.17

    Wspaniali Darczyńcy i wszyscy zainteresowani! Właśnie otrzymałem informację, że właściciel pieska się odnalazł i jest w kontakcie z kliniką w Brwinowie. Ochrona danych osobowych uniemożliwia przekazanie kontaktu do tej osoby przez klinikę. Tym samym nie wiemy kim jest i jakie były okoliczności tego, że pies był pozbawiony opieki. Ze strony swojej oraz Piastowskiej Fundacji Bezpieczny Peie, pragnę bardzo serdecznie podziękować za wpłaty. W związku z powyższym, zgodnie z moją deklaracją chciałbym zwrócić wszystkim darczyńcom Ich wpłaty. Jednocześnie proszę o niewpłacanie już pieniędzy na moją zbiórkę. Jeszcze raz dziękuje wszystkim za dobre serce, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego ;)

200 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Karol Sagan - awatar

Karol Sagan

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Joanna Golaszewska - awatar
Joanna Golaszewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paweł Sosnowski - awatar
Paweł Sosnowski
10
Edyta - awatar
Edyta
50
MJ11 - awatar
MJ11
40
Monika - awatar
Monika
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewelina - awatar
Ewelina
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij