Zbiórka Operacja leczenie bezdomnego psa - miniaturka zdjęcia

Operacja leczenie bezdomnego psa Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Operacja leczenie bezdomnego psa - zdjęcie główne

Operacja leczenie bezdomnego psa

200 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karol Sagan - awatar

Karol Sagan

Organizator zbiórki

Kochani! 

Historia pieska, na którego ratowanie wpłacaliście pieniądze, potoczyła się tak, że dzięki wysiłkowi wielu osób, zgłosiła się do lecznicy w Brwinowie właścicielka i psa stamtąd zabrała. Ustawa o ochronie danych osobowych nie pozwoliła na ujawnienie jej danych, a ona sama nie zgłosiła się do nikogo, kto był zaangażowany w pomoc. Miejmy więc nadzieję, że pies zostanie wyleczony i będzie cieszył się długim zdrowiem.

Serdecznie wszystkim dziękuję za wpłaty, to naprawdę przywraca wiarę w ludzi i w to, że potrafimy sobie pomagać zupełnie bezinteresownie, nie oglądając się na inne rzeczy. 

Zgodnie ze swoją deklaracją, chciałem zwrócić wszystkie wpłaty do darczyńców, ale otrzymałem informację od pracownika pomagam.pl, że nie jest to możliwe. W związku z powyższym postanowiłem przelać zgromadzone środki na konto stowarzyszenia Bezpieczny Pies z Piastowa. Tam pieniądze na pewno się nie zmarnują i będą mogły posłużyć jako wsparcie w innych podobnych przypadkach.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i jeszcze raz bardzo dziękuję za okazane wsparcie!

Jesteście po prostu WSPANIALI!  


Dzień dobry, jestem mieszkańcem podwarszawskiego Piastowa w dniu dzisiejszym, w moim mieście został potrącony pies widoczny na zdjęciu. O całej sytuacji dowiedziałem się z forumi mieszkańców na FB.  Dzięki pomocy dobrych ludzi, psiak trafił do kliniki Vet Med w Brwinowie tel.22 7583100 . 

Biedak ma problemy z wątrobą oraz poważne złamania łapy. Koszt samej operacji ortopedycznej szacowany  jest na ok. 2000pln. do tego dochodzi leczenie, którego dotychczasowy koszt to kilkaset złotych. 

Pies nie ma chipa no i do tej pory nie udało się odszukać właściciela. Zarówno ja, jak i wiele innych osób, którym los innych istot nie jest obojętny, będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą wpłatę. 

Zebrane pieniądze zostaną w przekazane bezpośrednio do kliniki (klinik), które pojęły/podejmą się leczenia pieska. W przypadku gdyby zebrane fundusze nie zostały wykorzystane pieniądze wrócą do darczyńców. Lub zostaną przekazane na inną zbiórkę dla potrzebujących pomocy. 

Wszystkim serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy ;)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Karol Sagan - awatar

    Karol Sagan

    21.11.2017
    21.11.2017

    Wspaniali Darczyńcy i wszyscy zainteresowani! Właśnie otrzymałem informację, że właściciel pieska się odnalazł i jest w kontakcie z kliniką w Brwinowie. Ochrona danych osobowych uniemożliwia przekazanie kontaktu do tej osoby przez klinikę. Tym samym nie wiemy kim jest i jakie były okoliczności tego, że pies był pozbawiony opieki. Ze strony swojej oraz Piastowskiej Fundacji Bezpieczny Peie, pragnę bardzo serdecznie podziękować za wpłaty. W związku z powyższym, zgodnie z moją deklaracją chciałbym zwrócić wszystkim darczyńcom Ich wpłaty. Jednocześnie proszę o niewpłacanie już pieniędzy na moją zbiórkę. Jeszcze raz dziękuje wszystkim za dobre serce, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego ;)

200 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karol Sagan - awatar

Karol Sagan

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Joanna Golaszewska - awatar
Joanna Golaszewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paweł Sosnowski - awatar
Paweł Sosnowski
10
Edyta - awatar
Edyta
50
MJ11 - awatar
MJ11
40
Monika - awatar
Monika
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewelina - awatar
Ewelina
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij