Grudzień to najbardziej pracowity miesiąc dla naszego Mikołaja i jego Elfów, ale radość dzieci rekompensuje nasz wysiłek i dodaje nam sił do dalszych działań. Dlatego w tym roku pragniemy odwiedzić jeszcze większą ilość dzieci niż w poprzednich latach. W tym roku chcemy działać w wielu miastach województwa Śląskiego i nie tylko. Mając wspaniałą grupę naszych Wolontariuszy (Elfów) jesteśmy w stanie zdziałać wiele, a z odpowiednimi środkami możemy zdziałać jeszcze więcej.
Nasza Fundacja Militarnego Mikołaja jak do tej pory w tym roku zorganizowała lub wsparła 49 wydarzeń, a w samym grudniu planujemy ich prawie 20.
Ta zbiórka to wsparcie naszej sztandarowej imprezy jaką jest "Militarny Mikołaj", organizowanej 6 grudnia, a także planujemy z pozyskanych środków pojawić się w różnych domach dziecka, placówkach opiekuńczo-wychowawczych, szpitalach, a nawet planujemy udać się do przedszkola w Poznaniu, do dzieci, które przeżyły ogromną traumę będąc świadkami utraty ich kolegi w październiku. Chcemy im wywrócić świat do góry nogami i zabrać ich do krainy baśni, gdzie marzenia się spełniają.
Zebrane środki będą wykorzystane na zakup prezentów, na pokrycie kosztów związanych z dojazdem do wyżej wymienionych miejsc, a także na różne przybory edukacyjne i pokrycie innych kosztów związanych z organizacją danych wydarzeń, gdzie będziemy mogli uczyć dzieci bezpieczeństwa, ochrony środowiska oraz zbliżać do służb mundurowych, a przede wszystkim dać dzieciom ogromną radość.
Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie naszych inicjatyw, dzięki którym damy wielką radość dzieciom, a także będziemy mogli zadbać o ich edukację, aby byli bezpieczni.
Zapraszamy na nasz fanpage : https://www.facebook.com/militarny.mikolaj, gdzie możecie zobaczyć nasze całoroczne działania.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
Nicola Spyrka
Ratujmy Mikołaja!