Zbiórka Ryś ze złamaną łapka - zdjęcie główne

Ryś ze złamaną łapka

650 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Justyna Chrząszcz - awatar

Justyna Chrząszcz

Organizator zbiórki

Prosze Państwa ,oto Ryś który bardzo potrzebuje pomocy. Rudy chłopak ma około roku znaleziony w jednej z pod Węgorzewskich wsi, bo kto by sobie zaprzątał głowę zwykłym kotem. Może się tam urodził, może przywędrował. Musiał sobie radzić jak umiał, bo nie miał domu.Czasami jakieś jedzenie dawału mu dwie dobre panie.Niestety los nie był dla niego łaskawy,nie wiem co się stało dla Rysia doznał złamania przedniej prawej łapki.Ludzie we wsi widzieli cierpiącego kota ale to był tylko bezdomny kot a lezenie to kłopot a jeszcze zapłacic by trzeba było.Myśleli że albo sam sie wyliże albo nie przeżyje.Przeżył łapka się jakoś zrosła a jak widac na zdjęciach.I wtedy dla RYSIA ZAŚWIECIŁA JAŚNIEJSZA GWIAZDKA.We wsi zamieszkał nowy mieszkaniec,zauważył niepelnosprawnegokocurka i zainteresował się jego losem.Rysio ma jutro umówiona wizyte u doktora BRZESKIEGO w Giżycku.Bardzo chcemy pomóc Rysiowi.Myślimy też o kastracji kocurka niestety koszt planowanych zabiegów przewyższa nasze możliwości finansowe.Prosimy o wsparcie dla Rysia.Sprawmy aby historia Rysia miała szczęsliwe zakończenie i chłopak mógł normalnie chodzić.

Komentarze


  • Ryszard Ostróda - awatar

    Ryszard Ostróda

    04.04.2019
    04.04.2019

    RYŚ ... Waleczny kotek nie od dziś :)

650 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Justyna Chrząszcz - awatar

Justyna Chrząszcz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
xcamique - awatar
xcamique
30
Iwona Homza - awatar
Iwona Homza
100
Tomasz Werkowski - awatar
Tomasz Werkowski
20
kroolo - awatar
kroolo
50
Zosia K. - awatar
Zosia K.
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Patrycja Sętowska - awatar
Patrycja Sętowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij