Zbiórka Ryś ze złamaną łapka - zdjęcie główne

Ryś ze złamaną łapka

650 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Justyna Chrząszcz - awatar

Justyna Chrząszcz

Organizator zbiórki

Prosze Państwa ,oto Ryś który bardzo potrzebuje pomocy. Rudy chłopak ma około roku znaleziony w jednej z pod Węgorzewskich wsi, bo kto by sobie zaprzątał głowę zwykłym kotem. Może się tam urodził, może przywędrował. Musiał sobie radzić jak umiał, bo nie miał domu.Czasami jakieś jedzenie dawału mu dwie dobre panie.Niestety los nie był dla niego łaskawy,nie wiem co się stało dla Rysia doznał złamania przedniej prawej łapki.Ludzie we wsi widzieli cierpiącego kota ale to był tylko bezdomny kot a lezenie to kłopot a jeszcze zapłacic by trzeba było.Myśleli że albo sam sie wyliże albo nie przeżyje.Przeżył łapka się jakoś zrosła a jak widac na zdjęciach.I wtedy dla RYSIA ZAŚWIECIŁA JAŚNIEJSZA GWIAZDKA.We wsi zamieszkał nowy mieszkaniec,zauważył niepelnosprawnegokocurka i zainteresował się jego losem.Rysio ma jutro umówiona wizyte u doktora BRZESKIEGO w Giżycku.Bardzo chcemy pomóc Rysiowi.Myślimy też o kastracji kocurka niestety koszt planowanych zabiegów przewyższa nasze możliwości finansowe.Prosimy o wsparcie dla Rysia.Sprawmy aby historia Rysia miała szczęsliwe zakończenie i chłopak mógł normalnie chodzić.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Ryszard Ostróda - awatar

    Ryszard Ostróda

    04.04.2019
    04.04.2019

    RYŚ ... Waleczny kotek nie od dziś :)

650 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Justyna Chrząszcz - awatar

Justyna Chrząszcz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
xcamique - awatar
xcamique
30
Iwona Homza - awatar
Iwona Homza
100
Tomasz Werkowski - awatar
Tomasz Werkowski
20
kroolo - awatar
kroolo
50
Zosia K. - awatar
Zosia K.
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Patrycja Sętowska - awatar
Patrycja Sętowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij