Zbiórka dla Dobrodzieja - zdjęcie główne

dla Dobrodzieja

2 190 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 


Prosimy o wsparcie w leczeniu Dobrodzieja.

Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą wpłatę i udostępnianie zbiórki <3

Od lutego Dobrodziej znajduje się pod opieką naszej fundacji w domu tymczasowym pod opieką cudownych ludzi, Kasi i Tomka, a nasza fundacja pokrywa koszty jego leczenia i rehabilitacji (bieżnia wodna i fala uderzeniowa).

Historia Dobrodzieja

Dobrodziej swoją schroniskową historię zaczął 08.05.2023. Jego życia przed tym dniem nie znamy, ale po stanie, w którym przyjechał, możemy domyślać się, że nie był zaopiekowany tak, jak na to zasługuje. Był niedożywiony i wychudzony. Miał dredy i kołtuny na całym ciele, sierść była brudna i matowa. Zmiany skórne cuchnęły. Niestety, stwierdzono również zaćmę. To, co było jednak najgorsze, to to, że nie mógł dłużej ustać w jednym miejscu, a tylne łapy plątały mu się podczas chodzenia. Łzy cisnęły się do oczu wszystkim, którzy byli obecni przy przyjęciu…

Jednocześnie Dobrodziej od samego początku pokazał kwintesencję pozytywnego nastawienia do życia, nie tracił pogody ducha. W schronisku otrzymał w końcu należytą opiekę weterynaryjną i pielęgnacyjną. Zaczął dochodzić do siebie. Jego wygląd zmieniał się z dnia na dzień. Pomimo uciążliwości bardzo chętnie chodził na spacery, uwielbiał towarzystwo swoich czworonożnych towarzyszek niedoli schroniskowej. Aby pomóc mu wzmocnić mięśnie uczęszczał na rehabilitację, na bieżnię wodną. Jednak konsultacje ortopedyczne i bafania nie pozostawiły złudzeń. Zmiany zwyrodnieniowe w obrębie kręgosłupa, stawów biodrowych, stawów łokciowych, nadgarstków są bardzo zaawansowane i nieodwracalne. Toczący się praktycznie w każdym miejscu układu kostnego proces zapalny doprowadza do stopniowego ograniczenia zakresu ruchomości, upośledzając każdego dnia zdolności do poruszania się. Te zmiany powodują ogromny ból, z którym Dobrodziej musi się mierzyć każdego dnia. Warunki w schronisku, szczególnie jesienią i zimą, dla starszego, schronowanego psa są kompletnie nieodpowiednie. I pomimo ogromnych wysiłków Opiekunów i wolontariuszy, którzy dbali o Dobrka każdego dnia, jego  stan po paru miesiącach pobytu, zaczął się pogarszać. Zbyt zimno, zbyt wilgotno jak na jego schoronowane ciało. A telefonów od zainteresowanych adopcją brak… 

Dlatego wolontariusze Dobrodzieja zwrócili się o pomoc do naszej fundacji.

Od lutego Dobrodziej znajduje się w domu tymczasowym pod opieką cudownych ludzi, Kasi i Tomka a nasza fundacja pokrywa koszty jego leczenia i rehabilitacji (bieżna wodna i fala uderzeniowa)

Będziemy wdzięczni za każdą nawet najdrobniejszą wpłatę  i udostępnienie zbiórki <3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • FUNDACJA PRZYJACIELE PALUCHA - awatar

  FUNDACJA PRZYJACIELE PALUCHA

  12.06.2024
  12.06.2024

  Dobrodziej ostatnio wybrał się na krotkie wakacje na wieś. Bardzo mu się podobało :D

  Zdjęcie aktualizacji 145 109

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.05.2024
  21.05.2024

  ♥️♥️♥️

2 190 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 14

Agata - awatar
Agata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
od Bilona - awatar
od Bilona
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Jola Wanat - awatar
Jola Wanat
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij