Zbiórka Dogoterapia Antosi - zdjęcie główne

Dogoterapia Antosi

2 500 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Katarzyna Gaura - awatar

Katarzyna Gaura

Organizator zbiórki

Jestem mamą 5 letniej Antosi. Neurolog poleciła nam zakup psa do dogoterapii, który wspierałby jej rozwój psychofizyczny. Mała księżniczka od urodzenia jest niepełnosprawna. Ma tylko jedną na dokładkę chorą nerke, chore serduszko i opóźnienie psychoruchowe. Od urodzenia jest rehabilitowana. Wciąż wtrakcie diagnostyki z podejrzeniem zespołu genetycznego lub choroby metabolicznej. Odpowiednio wyszkolony piesek wspierałby jej rozwój. Bardzo proszę o pomoc, być może to odmieni życie mojej córki.

Komentarze


  • From Ireland - awatar

    From Ireland

    31.10.2020
    31.10.2020

    Alberts.Magda.Andrzej.Klaudia. Kevin.Martin. Inese.Aiga.Elizabet.Laila.Maris. Aga.

2 500 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Katarzyna Gaura - awatar

Katarzyna Gaura

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Alberts rozentals - awatar
Alberts rozentals
180
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
BABCIA ANIA - awatar
BABCIA ANIA
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Adrian_ontheroad - awatar
Adrian_ontheroad
100
Piotr Konopka - awatar
Piotr Konopka
200
Piotr Tryląg - awatar
Piotr Tryląg
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr - awatar
Piotr
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij