Zbiórka Na LECZENIE ONKOLOGICZNE SIOSTRY - zdjęcie główne

Na LECZENIE ONKOLOGICZNE SIOSTRY

3 860 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Angelika Antczak - awatar

Angelika Antczak

Organizator zbiórki

  

Witam serdecznie. Mam na imię Monika i chcę przedstawić Wam moją siostrę bliźniaczkę, która ma 29 lat i od kilku lat choruje na guzy układu nerwowego. Siostra....to osoba, bez której nie wyobrażam sobie życia, wesoła, pełna życia i energii. Aż za dobrze wie jak smakują cierpienie, silny ból, lęk o własne życie, nieprzespane noce i dramatyczne oczekiwanie na diagnozę. 

Nowotwór kanału kręgowego kręgosłupa - tak brzmiała diagnoza. Diagnoza, która sprawiła, że nasze dotychczasowe życie rozsypało się jak domek z kart. Nie ma słów żeby opisać emocje, kiedy ból rozdziera duszę a serce pęka z żalu.

Angelika przez cały okres choroby była bardzo dzielna i silna. Przebyła wiele operacji, zabiegów, leczenie onkologiczne, rehabilitacje, które umożliwiły jej normalne funkcjonowanie i powrót do zdrowia. Ukończyła studia i podjęła pracę. Jej ogromna siła walki i optymistyczne nastawienie do życia sprawia, że nigdy się nie poddaje i dzielnie walczy. To było piękne ! Świadomość, że siostra jest już zdrowa, że najgorsze za nią i teraz już będzie dobrze, że już nic złego się nie stanie... Powróciła nadzieja na życie, były plany, marzenia, radość. Wierzyliśmy w to, że zamknęliśmy rozdział pod tytułem nowotwór.

Niestety po raz kolejny pojawił się silny ból kręgosłupa. Jak dziś pamiętam ten moment, gdy odebraliśmy ostatni wynik rezonansu. Badanie ukazało dwa guzy w kanale kręgowym kręgosłupa. Był to wielki szok dla nas wszystkich. W pewnym momencie zabrakło nawet łez...Ciężko było oddychać, śmiać się, żyć. Guzy nie da się już usunąć, ponieważ są w zbyt wrażliwym miejscu i lekarze nie chcą podjąć się ryzyka.

Onkolog podjął realnie temat kierunku leczenia siostry metodą imunoterapii i pokierował nas do firmy Oncompass w celu wykonania badań genetycznych z próbki guza, które mpokazują mutacje genetyczne odpowiedzialne za tego potwora. Lekarze mogli zbadać guzy siostry pod względem molekularnym i dobrać specjalistyczne leki. Surafenib - lek inhibitorowy, który musi przyjmować jest celowany molekularnie w receptory guza dlatego daje ogromną szansę na pokonanie choroby siostry. Koszt terapii na miesiąc to około 1500 zł a potrzebnych jest co najmniej 12 miesięcy (niestety nie refundowany przez NFZ).

Nie możemy czekać biernie, bo bardzo dobrze wiemy, że czas działa na jej niekorzyść. Bardzo drogie leczenie onkologiczne również może pomóc siostrze pokonać tę nierówną walkę. Zalecania jest hipertermia kręgosłupa, ozonoterapia, wlewy dożylnie ( z kurkuminy, witaminy C, Gmaf, Opdivo, DCA, selen, itp.) oraz bardzo droga terapia olejami konopnymi.

Jak łatwo się domyślić nasze oszczędności już dawno się skończyły, a dochody są zupełnie przeciętne, więc nie jesteśmy w stanie samodzielnie sfinansować dalszego leczenia. Prawie wszystkie fundusze przeznaczane są na wizyty i konsultacje u specjalistów, paliwo, noclegi, lekarstwa, artykuły pomocnicze itp..

Wierzymy, że przez zastosowane leczenie uda nam się zatrzymać chorobę siostry, a w konsekwencji zwalczyć ją. Będziemy walczyć do ostatniego tchu i właśnie teraz, gdy pojawiła się szansa, musimy ją wykorzystać.. 

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc. Każda złotówka ma dla nas wielkie znaczenie, ponieważ przybliża siostrę do zdrowia. Nigdy nie sądziłam, żę będziemy musieli prosić kogokolwiek o pomoc, ale zrobimy to, bo moją siostrę można uratować! Zrobimy dla niej wszystko..A Wasza pomoc jest naszym światełkiem w tunelu. 

Wszystkim już teraz dziękujemy z całego serca za okazaną dobroć.

Monika i Angelika Antczak z rodziną

Komentarze


 • Tomek - awatar

  Tomek

  10.06.19
  10.06.19

  Też mam brata bliźniaka i nie wyobrażam sobie Waszego bólu :( trzymajcie się mocno i powodzenia

 • EDYTA SIKORSKA - awatar

  EDYTA SIKORSKA

  11.01.19
  11.01.19

  Wracaj do zdrowia Dziewczyno! <3

3 860 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Angelika Antczak - awatar

Angelika Antczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 50

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Tomek - awatar
Tomek
20
Maria Wójcik - awatar
Maria Wójcik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karol Berkowski - awatar
Karol Berkowski
19
Ada$ - awatar
Ada$
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij