Zbiórka Na wsparcie po pożarze - zdjęcie główne

Na wsparcie po pożarze

4 545 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób
Natalia Ciura - awatar

Natalia Ciura

Organizator zbiórki

Bielsk AD. 26.01.220 r.


Pamiętaj – nic nie musisz, ale dużo możesz …


      Wieś Rudowo, ot zwykła wioska pod Bielskiem, gdzie mieszka Pani Beata Wiśniewska. Nie znacie jej, nic w tym dziwnego. To skromna, cicha kobieta jakich wiele w naszej gminie. Pewnie nikt by się nią bliżej nie zainteresował gdyby nie pożar… Tak, ubiegłej niedzieli spalił się dom mieszkalny tej Pani, w którym mieszkała wraz z matką. To był dorobek ich życia.

     Co to „DOM” każdy z Was wie. To miejsce do którego się wraca choćby z najdalszej podróży. To kolebka naszych wspomnień  i historia całych pokoleń rodziny!  Pani Beata, tak to ta co pracowała w sklepie w Bielsku, pamiętacie?  To jedna z nas – mieszkanka naszej bielskiej społeczności. Jest bez dachu nad głową!

    W najbliższą niedzielę została ogłoszona przez Ks. Jerzego Zdunkiewicza , Proboszcza naszej Parafii zbiórka po mszach do puszek właśnie na pomoc dla Pani Beaty Wiśniewskiej.


 Kto z Państwa ma życzenie może dokonać wpłaty, za którą bardzo dziękuję w imieniu P. Beaty. ! Nie muszę chyba dodawać, że każdy grosz się liczy.  Pozdrawiam Wszystkich darczyńców i nie tylko….


 Pani Beata wyraziła zgodę na opublikowanie tego postu bardzo będę wdzięczna za każdą złotówkę która trafi bezpośrednio do Pani beaty

Aktualizacje


  • Natalia Ciura - awatar

    Natalia Ciura

    28.01.20
    28.01.20

    Kochani Dziękujemy za każdą wpłatę te większą i mniejsza teraz każda złotówka ma ogromne znaczenie jesteście wielcy Dziękujemy z całego serca

4 545 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób
Natalia Ciura - awatar

Natalia Ciura

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 100

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adrian Rybicki - awatar
Adrian Rybicki
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Sebastian Jakubowski - awatar
Sebastian Jakubowski
50
Marcin Jakubowski - awatar
Marcin Jakubowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij