Dom dla szprot

12 250 zł  z 29 000 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Popłynąłem i sięgnąłem limitu. Do swoich granic dobiłem po 12h ciągłego pływania w Strykowskich wodach. Największym wyzwaniem nie okazało się zmęczenie, lecz temperatura wody która 13 września sięgnęła 12 stopni Celsjusza. 

Dziękuję każdej osobie, która wspierała mnie osobiście w Strykowie, dołączała do relacji live na FB do późnych godzin nocnych lub po prostu ciepło tego dnia myślała o Fundacji Swim For a Dream! <3

Mój limit został osiągnięty lecz zbiórki jeszcze nie. Wciąż zbieramy fundusze na remont domu dla Szprot! Dołącz do niesamowitego grona darczyńców i dorzuć swoją CEGŁĘ! 

Dziękuję!

Adam

-----------------------------------------------------------------------------------------

Ten rok miał wyglądać inaczej. Miał być duży grant, remont siedziby a we wrześniu III edycja Dnia Marzyciela.  

Mieliśmy plany ale zamiast szansy na ich realizację dostaliśmy domową lekcję do odrobienia. Skutki pandemii Covid-19 dotknęły także Swim For a Dream, przez co po raz pierwszy w naszej historii proszę Was o wsparcie działań instytucjonalnych fundacji. Dołóż cegłę i pomóż fundacji ukończyć remont siedziby, która będzie miejscem szkoleń i warsztatów dla naszych podopiecznych. 

A ja z tej okazji popłynę po raz kolejny. Ile? Sam tego nie wiem. Popłynę do swoich granic...


Adam Jerzykowski

Fundator fundacji Swim For a Dream

-----------------------------------------------------------------------------------------

Start: 12 września godz. 15:00

Meta: ???

Gdzie: Zalew Strykowski k. Lodzi

Bądź tam ze mną!

------------------------------------------------------------------------------------------

Przygotowania do tego wyzwania były inne od dotychczasowych. 

Za treningi pływackie zabrałem się w sytuacji gdy baseny w całym kraju były zamknięte. Tylko garstka ludzi dowiedziała się co zamierzam zrobić. Zależało mi bowiem, żeby głośniejsze od słów były efekty. Do ostatniej chwili wstrzymałem się też z jakąkolwiek promocją. Wiem bowiem, że zabiegając o uwagę nakładałem na siebie dodatkowy stres a tego zacząłem świadomie unikać. Tym razem nie lecę też na koniec świata, ani nawet na koniec Polski. Chciałem być blisko domu i blisko ludzi, którzy powodują, że czuję się jak w domu.


------------------------------------------------------------------------------------------

ZBUDUJMY DOM DLA SZPROT

Sekcja pływacka łódzkie Szproty to projekt, który ma na celu zapewnienie bezpłatnych zajęć pływackich i dydaktycznych dla podopiecznych łódzkich domów dziecka i rodzin zastępczych. Często są to jedyne zajęcia pozalekcyjne, na które mogą sobie one pozwolić. Od 2019 r., we współpracy z MOPS Łódź przeszkoliliśmy z pływania ponad 200 dzieci i młodzieży.

Aby móc kontynuować projekt konieczny jest remont siedzimy fundacji, w której odbywać się będzie część dydaktyczna zajęć, tj. szkolenia z psychologami, dietetykami, inspirujące spotkania ze sportowcami oraz warsztaty integracyjne. 

(Więcej o projekcie >> https://swimforadream.com/sekcja-plywacka-lodzkie-szproty/

Dorzuć swoja cegłę do zbiorki i pomóż mi zbudować dom dla Szprot. Bez Ciebie się nie uda! 

Dotychczas, z środków własnych fundacji wykonaliśmy gruntowny remont instalacji elektrycznej, zakupiliśmy piece grzewcze, wyremontowaliśmy podłogę. Firma Atlas, Michał Drobik, Kempol Materiały Budowlane oraz Kuchinox wsparli nas w części prac remontowych i przekazali część wyposażenia i materiałów budowlanych. Pozyskaliśmy również komplet mebli biurowych, a jeszcze w tym miesiącu wolontariusze Fundacji Veolia wesprze nas w malowaniu ścian. 

Niestety, póki co kuchnia, łazienka i część biurowa w lokalu najmowanym na preferencyjnych warunkach od miasta wyglądają tak:

A marzy nam się aby wyglądały tak, jak na projekcie wspanialej, łódzkiej projektantki Kasi Kręcikowskiej, która zdecydowała się wykonać projekt siedziby za symboliczna opłatę.

Możesz również pomoc nam skompletować niezbędne materiały i akcesoria! Aktualnie poszukujemy poniższych materiałów budowlanych lub wyposażenia lokalu. Możliwe też, że znasz kogoś kto mógłby przekazać fundacji, któryś z materiałów. Jeśli tak, będziemy wdzięczni za kontakt pod adresem [email protected]

Lista materiałów >> https://swimforadream.com/siedziba/


Dziękuję!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.09.20
  14.09.20

  ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻

 • Piotr Mors - awatar

  Piotr Mors

  13.09.20
  13.09.20

  Na rozgrzewkę! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.09.20
  12.09.20

  Dasz radę!

 • Tymas - awatar

  Tymas

  12.09.20
  12.09.20

  :)

 • Tomek - awatar

  Tomek

  10.09.20
  10.09.20

  Adam, jak zawsze trzymam kciuki i kibicuje. Aż boje się co wymyśliłeś:) I czekam aż spotkamy się na oddaniu krwi :-)

12 250 zł  z 29 000 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 78

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Nieludzki Doktor - awatar
Nieludzki Doktor
50
Malgo - awatar
Malgo
345
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
NaWk - awatar
NaWk
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij