Dom dla szprot

11 605 zł z 29 000 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby w ciągu 14 dni.
Wpłać teraz
 

Ten rok miał wyglądać inaczej. Miał być duży grant, remont siedziby a we wrześniu III edycja Dnia Marzyciela.  

Mieliśmy plany ale zamiast szansy na ich realizację dostaliśmy domową lekcję do odrobienia. Skutki pandemii Covid-19 dotknęły także Swim For a Dream, przez co po raz pierwszy w naszej historii proszę Was o wsparcie działań instytucjonalnych fundacji. Dołóż cegłę i pomóż fundacji ukończyć remont siedziby, która będzie miejscem szkoleń i warsztatów dla naszych podopiecznych. 

A ja z tej okazji popłynę po raz kolejny. Ile? Sam tego nie wiem. Popłynę do swoich granic...


Adam Jerzykowski

Fundator fundacji Swim For a Dream

-----------------------------------------------------------------------------------------

Start: 12 września godz. 15:00

Meta: ???

Gdzie: Zalew Strykowski k. Lodzi

Bądź tam ze mną!

------------------------------------------------------------------------------------------

Przygotowania do tego wyzwania były inne od dotychczasowych. 

Za treningi pływackie zabrałem się w sytuacji gdy baseny w całym kraju były zamknięte. Tylko garstka ludzi dowiedziała się co zamierzam zrobić. Zależało mi bowiem, żeby głośniejsze od słów były efekty. Do ostatniej chwili wstrzymałem się też z jakąkolwiek promocją. Wiem bowiem, że zabiegając o uwagę nakładałem na siebie dodatkowy stres a tego zacząłem świadomie unikać. Tym razem nie lecę też na koniec świata, ani nawet na koniec Polski. Chciałem być blisko domu i blisko ludzi, którzy powodują, że czuję się jak w domu.


------------------------------------------------------------------------------------------

ZBUDUJMY DOM DLA SZPROT

Sekcja pływacka łódzkie Szproty to projekt, który ma na celu zapewnienie bezpłatnych zajęć pływackich i dydaktycznych dla podopiecznych łódzkich domów dziecka i rodzin zastępczych. Często są to jedyne zajęcia pozalekcyjne, na które mogą sobie one pozwolić. Od 2019 r., we współpracy z MOPS Łódź przeszkoliliśmy z pływania ponad 200 dzieci i młodzieży.

Aby móc kontynuować projekt konieczny jest remont siedzimy fundacji, w której odbywać się będzie część dydaktyczna zajęć, tj. szkolenia z psychologami, dietetykami, inspirujące spotkania ze sportowcami oraz warsztaty integracyjne. 

(Więcej o projekcie >> https://swimforadream.com/sekcja-plywacka-lodzkie-szproty/

Dorzuć swoja cegłę do zbiorki i pomóż mi zbudować dom dla Szprot. Bez Ciebie się nie uda! 

Dotychczas, z środków własnych fundacji wykonaliśmy gruntowny remont instalacji elektrycznej, zakupiliśmy piece grzewcze, wyremontowaliśmy podłogę. Firma Atlas, Michał Drobik, Kempol Materiały Budowlane oraz Kuchinox wsparli nas w części prac remontowych i przekazali część wyposażenia i materiałów budowlanych. Pozyskaliśmy również komplet mebli biurowych, a jeszcze w tym miesiącu wolontariusze Fundacji Veolia wesprze nas w malowaniu ścian. 

Niestety, póki co kuchnia, łazienka i część biurowa w lokalu najmowanym na preferencyjnych warunkach od miasta wyglądają tak:

A marzy nam się aby wyglądały tak, jak na projekcie wspanialej, łódzkiej projektantki Kasi Kręcikowskiej, która zdecydowała się wykonać projekt siedziby za symboliczna opłatę.

Możesz również pomoc nam skompletować niezbędne materiały i akcesoria! Aktualnie poszukujemy poniższych materiałów budowlanych lub wyposażenia lokalu. Możliwe też, że znasz kogoś kto mógłby przekazać fundacji, któryś z materiałów. Jeśli tak, będziemy wdzięczni za kontakt pod adresem [email protected]

Lista materiałów >> https://swimforadream.com/siedziba/


Dziękuję!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.09.20
  14.09.20

  ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻

 • Piotr Mors - awatar

  Piotr Mors

  13.09.20
  13.09.20

  Na rozgrzewkę! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.09.20
  12.09.20

  Dasz radę!

 • Tymas - awatar

  Tymas

  12.09.20
  12.09.20

  :)

 • Tomek - awatar

  Tomek

  10.09.20
  10.09.20

  Adam, jak zawsze trzymam kciuki i kibicuje. Aż boje się co wymyśliłeś:) I czekam aż spotkamy się na oddaniu krwi :-)

11 605 zł z 29 000 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby w ciągu 14 dni.
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 74

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
NaWk - awatar
NaWk
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Imbir - awatar
Imbir
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij