Zbiórka Dom Dziecka-remont dachu. - zdjęcie główne

Dom Dziecka-remont dachu.

22 105 zł  z 130 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby


Dom Dziecka "Nasz Dom Dzieciątka Jezus" jest niepubliczną placówką, zapewniającą dziecku całodobową opiekę i wychowanie oraz zaspokajającą jego niezbędne potrzeby, a w szczególności emocjonalne, rozwojowe, zdrowotne, bytowe, społeczne i religijne.  Intensywne ulewy i deszcze spowodowały bardzo poważne uszkodzenie dachu i zalanie pomieszczeń górnej kondygnacji (gabinety do terapii pedagogicznej i psychologicznej, sale komputerowe, pokoje dla gości, pokoje mieszkalne, korytarz). Niestety okazało się, że dach wymaga wymiany całego pokrycia. Remont musimy zacząć jak najszybciej! Nieliczną kwotę pieniędzy już zebrałyśmy, ale to wciąż za mało. Wszystkich ludzi dobrej woli prosimy o pomoc i wsparcie. Bardzo dziękujemy za modlitwę w naszej intencji, wpłaty na nasz dom i każdy przejaw życzliwości. 

Bardzo się cieszymy, że remont pierwszej części dachu już się rozpoczął. Na plac wjechały maszyny, stara blacha leży na trawie :). Jest nadzieja, że deszcz nie będzie już zalewał pomieszczeń. Kochani bez waszego wsparcia nie dalibyśmy rady. Dziękujemy za udostępnianie  i wpłaty na potrzeby naszego domu. dziękujemy za wasze WIELKIE serca. Prosimy o dalsze wsparcie i przekazywanie informacji.

Aktualizacje


 • Dom Dziecka "Nasz Dom Dzieciątka Jezus" - awatar

  Dom Dziecka "Nasz Dom Dzieciątka Jezus"

  07.03.19
  07.03.19

  Kochani ! Zbiórka na wymianę dachu zakończona:) To dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się zebrać potrzebną sumę pieniędzy. Tylko z Waszą pomocą stało się to możliwe. Jeszcze kilka miesięcy temu, wszyscy w naszym domu byliśmy przerażeni padającym deszczem i wodą lejącą się po ścianach. Dzisiaj nasze serca wypełnia wdzięczność, dziękujemy dobremu Bogu za każdego z naszych dobroczyńców. W kwietniu lub maju zostanie wymieniona drugą część dachu. Bardzo gorąco dziękujemy za otwartość serc i wrażliwość. Jesteście w naszych sercach i modlitwie. Wychowankowie i siostry "Naszego Domu Dzieciątka Jezus".

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.10.18
  24.10.18

  Warto pomagać 🙏😇

  • Dom Dziecka "Nasz Dom Dzieciątka Jezus" - awatar

   Dom Dziecka "Nasz Dom Dzieciątka Jezus" - Organizator zbiórki

   28.10.18
   28.10.18

   Bardzo dziękujemy:)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.09.18
  11.09.18

  Konkretna zbiórka, jasny i oczywisty cel. Osobiście wolę, żeby siostry z dzieciakami miały cały dach nad głową niż biskup nowego suv-a za większe pieniądze.

22 105 zł  z 130 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby

Wpłaty: 73

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dariusz Nowakowski - awatar
Dariusz Nowakowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Kamil Orski - awatar
Kamil Orski
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij