Zbiórka Dzień Dziecka dla Domu Dziecka - zdjęcie główne

Dzień Dziecka dla Domu Dziecka

12 382 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 156 osób
Ewa Maciuszek - awatar

Ewa Maciuszek

Organizator zbiórki

Dzieci listy piszą a my dorośli ,spełniamy dziecięce marzenia. Dwadzieścioro siedmioro pociech czeka na Wielkie Serca ❤️ Sprawmy by na buziach Dzieci z Domu Dziecka w Bochni zagościł uśmiech 😊

Stawiamy sobie wyżej poprzeczkę 😉 Remontujemy i wyposażamy sale do ćwiczeń 💪 

WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ❤️

Aktualizacje


 • Ewa Maciuszek - awatar

  Ewa Maciuszek

  03.06.2020
  03.06.2020

  Bardzo Wszystkim dziękuje ❤️Za okazane wielkie Serca ... dzieci dostały super prezenty , troszkę wyposażyliśmy boisko w siatkę , piłki , tablice do kosza 👍 Powstała piękna salka gimnastyczna 😍 Wszystko dzięki Wam 👏👏👏

  Zdjęcie aktualizacji 50 567

Komentarze


 • Ziomki - awatar

  Ziomki

  29.05.2020
  29.05.2020

  ❤️

 • Krisu - awatar

  Krisu

  08.05.2020
  08.05.2020

  Zdrowia i usmiechu

  • Ewa Maciuszek - awatar

   Ewa Maciuszek - Organizator zbiórki

   09.05.2020
   09.05.2020

   Dziękujemy 😍 Przekażemy dzieciakom 👍

12 382 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 156 osób
Ewa Maciuszek - awatar

Ewa Maciuszek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 156

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Ziomki - awatar
Ziomki
100
Maaa - awatar
Maaa
200
Dominika - awatar
Dominika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin - awatar
Marcin
20
kasia - awatar
kasia
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij