Dom Dziecka w Kołaczycach

21 411 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 199 osób
Katarzyna Wawro-Frączek - awatar

Katarzyna Wawro-Frączek

Organizator zbiórki

Kasia i Mariusz postanowili spełnić marzenie i pedałując zawzięcie ponad 700 km zdobyć pieniądze na wsparcie podopiecznych Domu Dziecka w Wolicy, od niedawna przeniesionego do Kołaczyc.

Ruszają 1 lipca z Jasła, meta w Sopocie. 709km

Postanowili, że „wypedałowane” pieniądze pomogą spełnić marzenie dzieci z Domu Dziecka w Kołaczycach, dawniejszej placówki w Wolicy. Do nowej siedziby przenieśli się 15 lutego tego roku, mają tam o wiele wygodniej, ale marzą o tym, by teren wokół budynku stał się rodzinnym ogrodem i miejscem do zabawy.

- Teren jest ogrodzony, ale jeszcze niezagospodarowany tak, jak nam się marzy. Zbieramy środki na altankę, huśtawki, piaskownicę dla maluchów - wymienia potrzeby Renata Pięta, dyrektor placówki. - Nasze dzieci marzą o tym by mieć taki swój azyl, przyjazne miejsce do zabawy i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Każda, najmniejsza nawet zmiana w tym kierunku będzie nas bardzo cieszyć. Dlatego będziemy mocno trzymać kciuki za powodzenie wyprawy i kibicować organizowanej akcji - dodaje pani dyrektor. 

Liczy się każda złotówka. - Oczywiście wszystkie koszty związane z naszą wyprawą pokrywamy sami - zapewnia Mariusz. - Ani złotówka z zebranych na specjalnym koncie dla dzieci nie trafi do nas, wszystko otrzymają dzieci, dla których jest ta nasza akcja. 

Aktualizacje


 • Katarzyna Wawro-Frączek - awatar

  Katarzyna Wawro-Frączek

  01.07.2020
  01.07.2020

  Wizyta w Domu Dziecka

  Zdjęcie aktualizacji 51 902

Komentarze


 • Joanna - awatar

  Joanna

  12.07.2020
  12.07.2020

  Kasiu podziwiam Was ♥️

 • Jacek Węgrzyn - awatar

  Jacek Węgrzyn

  27.06.2020
  27.06.2020

  Powodzenia

 • Karolina Taraba - awatar

  Karolina Taraba

  27.06.2020
  27.06.2020

  Powodzenia :)

 • Tomasz Koziol - awatar

  Tomasz Koziol

  27.06.2020
  27.06.2020

  Powodzenia dla Was I dzieciakow🤗

  • Katarzyna Wawro-Frączek - awatar

   Katarzyna Wawro-Frączek - Organizator zbiórki

   27.06.2020
   27.06.2020

   Dziękujemy serdecznie Tomasz 😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.06.2020
  26.06.2020

  Szerokiej drogi😏

  • Katarzyna Wawro-Frączek - awatar

   Katarzyna Wawro-Frączek - Organizator zbiórki

   26.06.2020
   26.06.2020

   Dziękujemy 🙏

21 411 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 199 osób
Katarzyna Wawro-Frączek - awatar

Katarzyna Wawro-Frączek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 199

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Elzbieta - awatar
Elzbieta
30
Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna - awatar
Joanna
20
Justyna - awatar
Justyna
50
Bartek i Karolina - awatar
Bartek i Karolina
50
Mmka - awatar
Mmka
20
Pawel - awatar
Pawel
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij