Dom Dziecka w Kołaczycach

21 411 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 199 osób
Katarzyna Wawro-Frączek - awatar

Katarzyna Wawro-Frączek

Organizator zbiórki

Kasia i Mariusz postanowili spełnić marzenie i pedałując zawzięcie ponad 700 km zdobyć pieniądze na wsparcie podopiecznych Domu Dziecka w Wolicy, od niedawna przeniesionego do Kołaczyc.

Ruszają 1 lipca z Jasła, meta w Sopocie. 709km

Postanowili, że „wypedałowane” pieniądze pomogą spełnić marzenie dzieci z Domu Dziecka w Kołaczycach, dawniejszej placówki w Wolicy. Do nowej siedziby przenieśli się 15 lutego tego roku, mają tam o wiele wygodniej, ale marzą o tym, by teren wokół budynku stał się rodzinnym ogrodem i miejscem do zabawy.

- Teren jest ogrodzony, ale jeszcze niezagospodarowany tak, jak nam się marzy. Zbieramy środki na altankę, huśtawki, piaskownicę dla maluchów - wymienia potrzeby Renata Pięta, dyrektor placówki. - Nasze dzieci marzą o tym by mieć taki swój azyl, przyjazne miejsce do zabawy i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Każda, najmniejsza nawet zmiana w tym kierunku będzie nas bardzo cieszyć. Dlatego będziemy mocno trzymać kciuki za powodzenie wyprawy i kibicować organizowanej akcji - dodaje pani dyrektor. 

Liczy się każda złotówka. - Oczywiście wszystkie koszty związane z naszą wyprawą pokrywamy sami - zapewnia Mariusz. - Ani złotówka z zebranych na specjalnym koncie dla dzieci nie trafi do nas, wszystko otrzymają dzieci, dla których jest ta nasza akcja. 

Aktualizacje


 • Katarzyna Wawro-Frączek - awatar

  Katarzyna Wawro-Frączek

  01.07.20
  01.07.20

  Wizyta w Domu Dziecka

  Zdjęcie aktualizacji 51 902

Komentarze


 • Joanna - awatar

  Joanna

  12.07.20
  12.07.20

  Kasiu podziwiam Was ♥️

 • Jacek Węgrzyn - awatar

  Jacek Węgrzyn

  27.06.20
  27.06.20

  Powodzenia

 • Karolina Taraba - awatar

  Karolina Taraba

  27.06.20
  27.06.20

  Powodzenia :)

 • Tomasz Koziol - awatar

  Tomasz Koziol

  27.06.20
  27.06.20

  Powodzenia dla Was I dzieciakow🤗

  • Katarzyna Wawro-Frączek - awatar

   Katarzyna Wawro-Frączek - Organizator zbiórki

   27.06.20
   27.06.20

   Dziękujemy serdecznie Tomasz 😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.06.20
  26.06.20

  Szerokiej drogi😏

  • Katarzyna Wawro-Frączek - awatar

   Katarzyna Wawro-Frączek - Organizator zbiórki

   26.06.20
   26.06.20

   Dziękujemy 🙏

21 411 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 199 osób
Katarzyna Wawro-Frączek - awatar

Katarzyna Wawro-Frączek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 199

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Elzbieta - awatar
Elzbieta
30
Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna - awatar
Joanna
20
Justyna - awatar
Justyna
50
Bartek i Karolina - awatar
Bartek i Karolina
50
Mmka - awatar
Mmka
20
Pawel - awatar
Pawel
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij