Zbiórka Dom dla Vegana-dla Ciebie worek - miniaturka zdjęcia

Dom dla Vegana-dla Ciebie worek

Dom dla Vegana-dla Ciebie worek

2 240 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać teraz
 

Drodzy przyjaciele schroniskowych psiaków!
Mamy na imię Karolina i Kuba.  Jesteśmy częścią Schroniska w Korabiewicach. Nasz podopieczny , malutki Vegan cały czas szuka domu stałego, przeżył już jedną zimę w schronisku. Czujemy się za niego odpowiedzialni i chcemy dla niego jak najlepiej. Już takie niesamowite postępy zrobił  w schronisku - bardzo otworzył się na ludzi.
Stąd pomysł postawienia domku (jaki mają niektóre psiaki w schronisku), aby ów domek lepiej zabezpieczał go przed śniegiem, wiatrem, opadami...namiastka domu, w którym będzie się czuł bezpiecznie, będzie spokojniejszy. Domek lepiej izoluje również od hałasów w schronisku, pozwala się psom wyciszyć. W lato rzuca w boksie więcej cienia, a lato w schronisku jest strasznie trudne.
Nie stać nas, aby wyłożyć pieniądze na domek, ale ze swojej strony oferujemy:
- przygotowanie podłoża pod domek (praca fizyczna w schronisku - trzeba wyrównać teren i ułożyć kostkę)
- dopilnować stawiania domku i rozliczenia się ze zbiórki (przedstawienie faktury, zdjęc i filmów z realizacji)
- przygotowania na domek tabliczki typu " Dar od Karoliny i Kuby oraz Przyjaciół Vegana".

Ale co ważne - nie chcemy tylko abyś wpłacał datki. Proponujemy Ci akcję #woreczkikorabkowe. O co chodzi? Szyjemy ekoworeczki na zakupy - zamiast plastikowych torebek jednorazowych (śmieci fuj!) proponujemy Ci używanie torebek wielorazowych. Szyjemy je ze starych, czystych firanek z odzysku.
Wystawiane do licytacji są tu: https://www.facebook.com/groups/147498346011003/

Oczywiście, gdy Vegan znajdzie dom stały, to sam domek drewniany będzie dla innych podopiecznych.

Potrzebne jest ok 2000 zł: domek-1600 (stawia stolarz), betonowe podkłady i piach-300 (ok 7zł szt, kupujemy do schroniska wiekszymi transportami, ze wzgledu na minimalizacje kosztow - kładziemy MY). Rozliczenie (faktura i fotorelacja pojawi sie w aktualnosci do tej zbiorki).

To jak, pomożecie?:) Każdy grosz się liczy!

PS. O samym Veganie poczytasz tu: https://www.facebook.com/groups/fotokorabiewice/search/?query=vegan&epa=SEARCH_BOX - może Cię urzeknie i Ty dasz mu dom?

 A to backstage stawiania wcześniejszych domków:

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

  Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona

  11.09.19
  11.09.19

  Dzięki Waszym zakupom Karolinowych worków zerowaste Vegan dostał domek! Co prawda drewniany, a nie własny (Vegan nadal do adopcji), ale to zawsze lepsze warunki życia! Serdecznie dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 37 040

Komentarze


 • Magdalena Wasielewska - awatar

  Magdalena Wasielewska

  09.05.19
  09.05.19

  Super akcja z woreczkami i mam nadzieje, że uda się z domkiem

2 240 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 40

magda malczyk - awatar
magda malczyk
50
DOROTA ŚWIERCZYŃSKA - awatar
DOROTA ŚWIERCZYŃSKA
10
Klara Zoja Blue - awatar
Klara Zoja Blue
165
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Agata Dominiak-Suchecka - awatar
Agata Dominiak-Suchecka
30
Dorota Majak-Świerczyńska - awatar
Dorota Majak-Świerczyńska
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia Herej - awatar
Sylwia Herej
70

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij