Dom dla Vegana-dla Ciebie worek

2 240 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób

Drodzy przyjaciele schroniskowych psiaków!
Mamy na imię Karolina i Kuba.  Jesteśmy częścią Schroniska w Korabiewicach. Nasz podopieczny , malutki Vegan cały czas szuka domu stałego, przeżył już jedną zimę w schronisku. Czujemy się za niego odpowiedzialni i chcemy dla niego jak najlepiej. Już takie niesamowite postępy zrobił  w schronisku - bardzo otworzył się na ludzi.
Stąd pomysł postawienia domku (jaki mają niektóre psiaki w schronisku), aby ów domek lepiej zabezpieczał go przed śniegiem, wiatrem, opadami...namiastka domu, w którym będzie się czuł bezpiecznie, będzie spokojniejszy. Domek lepiej izoluje również od hałasów w schronisku, pozwala się psom wyciszyć. W lato rzuca w boksie więcej cienia, a lato w schronisku jest strasznie trudne.
Nie stać nas, aby wyłożyć pieniądze na domek, ale ze swojej strony oferujemy:
- przygotowanie podłoża pod domek (praca fizyczna w schronisku - trzeba wyrównać teren i ułożyć kostkę)
- dopilnować stawiania domku i rozliczenia się ze zbiórki (przedstawienie faktury, zdjęc i filmów z realizacji)
- przygotowania na domek tabliczki typu " Dar od Karoliny i Kuby oraz Przyjaciół Vegana".

Ale co ważne - nie chcemy tylko abyś wpłacał datki. Proponujemy Ci akcję #woreczkikorabkowe. O co chodzi? Szyjemy ekoworeczki na zakupy - zamiast plastikowych torebek jednorazowych (śmieci fuj!) proponujemy Ci używanie torebek wielorazowych. Szyjemy je ze starych, czystych firanek z odzysku.
Wystawiane do licytacji są tu: https://www.facebook.com/groups/147498346011003/

Oczywiście, gdy Vegan znajdzie dom stały, to sam domek drewniany będzie dla innych podopiecznych.

Potrzebne jest ok 2000 zł: domek-1600 (stawia stolarz), betonowe podkłady i piach-300 (ok 7zł szt, kupujemy do schroniska wiekszymi transportami, ze wzgledu na minimalizacje kosztow - kładziemy MY). Rozliczenie (faktura i fotorelacja pojawi sie w aktualnosci do tej zbiorki).

To jak, pomożecie?:) Każdy grosz się liczy!

PS. O samym Veganie poczytasz tu: https://www.facebook.com/groups/fotokorabiewice/search/?query=vegan&epa=SEARCH_BOX - może Cię urzeknie i Ty dasz mu dom?

 A to backstage stawiania wcześniejszych domków:

Aktualizacje


 • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

  Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona

  11.09.2019
  11.09.2019

  Dzięki Waszym zakupom Karolinowych worków zerowaste Vegan dostał domek! Co prawda drewniany, a nie własny (Vegan nadal do adopcji), ale to zawsze lepsze warunki życia! Serdecznie dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 37 040

Komentarze


 • Magdalena Wasielewska - awatar

  Magdalena Wasielewska

  09.05.2019
  09.05.2019

  Super akcja z woreczkami i mam nadzieje, że uda się z domkiem

2 240 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób

Wpłaty: 40

magda malczyk - awatar
magda malczyk
50
DOROTA ŚWIERCZYŃSKA - awatar
DOROTA ŚWIERCZYŃSKA
10
Klara Zoja Blue - awatar
Klara Zoja Blue
165
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Agata Dominiak-Suchecka - awatar
Agata Dominiak-Suchecka
30
Dorota Majak-Świerczyńska - awatar
Dorota Majak-Świerczyńska
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia Herej - awatar
Sylwia Herej
70

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij