Dom dla Vegana-dla Ciebie worek

2 240 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób

Drodzy przyjaciele schroniskowych psiaków!
Mamy na imię Karolina i Kuba.  Jesteśmy częścią Schroniska w Korabiewicach. Nasz podopieczny , malutki Vegan cały czas szuka domu stałego, przeżył już jedną zimę w schronisku. Czujemy się za niego odpowiedzialni i chcemy dla niego jak najlepiej. Już takie niesamowite postępy zrobił  w schronisku - bardzo otworzył się na ludzi.
Stąd pomysł postawienia domku (jaki mają niektóre psiaki w schronisku), aby ów domek lepiej zabezpieczał go przed śniegiem, wiatrem, opadami...namiastka domu, w którym będzie się czuł bezpiecznie, będzie spokojniejszy. Domek lepiej izoluje również od hałasów w schronisku, pozwala się psom wyciszyć. W lato rzuca w boksie więcej cienia, a lato w schronisku jest strasznie trudne.
Nie stać nas, aby wyłożyć pieniądze na domek, ale ze swojej strony oferujemy:
- przygotowanie podłoża pod domek (praca fizyczna w schronisku - trzeba wyrównać teren i ułożyć kostkę)
- dopilnować stawiania domku i rozliczenia się ze zbiórki (przedstawienie faktury, zdjęc i filmów z realizacji)
- przygotowania na domek tabliczki typu " Dar od Karoliny i Kuby oraz Przyjaciół Vegana".

Ale co ważne - nie chcemy tylko abyś wpłacał datki. Proponujemy Ci akcję #woreczkikorabkowe. O co chodzi? Szyjemy ekoworeczki na zakupy - zamiast plastikowych torebek jednorazowych (śmieci fuj!) proponujemy Ci używanie torebek wielorazowych. Szyjemy je ze starych, czystych firanek z odzysku.
Wystawiane do licytacji są tu: https://www.facebook.com/groups/147498346011003/

Oczywiście, gdy Vegan znajdzie dom stały, to sam domek drewniany będzie dla innych podopiecznych.

Potrzebne jest ok 2000 zł: domek-1600 (stawia stolarz), betonowe podkłady i piach-300 (ok 7zł szt, kupujemy do schroniska wiekszymi transportami, ze wzgledu na minimalizacje kosztow - kładziemy MY). Rozliczenie (faktura i fotorelacja pojawi sie w aktualnosci do tej zbiorki).

To jak, pomożecie?:) Każdy grosz się liczy!

PS. O samym Veganie poczytasz tu: https://www.facebook.com/groups/fotokorabiewice/search/?query=vegan&epa=SEARCH_BOX - może Cię urzeknie i Ty dasz mu dom?

 A to backstage stawiania wcześniejszych domków:

Aktualizacje


 • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

  Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona

  11.09.2019
  11.09.2019

  Dzięki Waszym zakupom Karolinowych worków zerowaste Vegan dostał domek! Co prawda drewniany, a nie własny (Vegan nadal do adopcji), ale to zawsze lepsze warunki życia! Serdecznie dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 37 040

Komentarze


 • Magdalena Wasielewska - awatar

  Magdalena Wasielewska

  09.05.2019
  09.05.2019

  Super akcja z woreczkami i mam nadzieje, że uda się z domkiem

2 240 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób

Wpłaty: 40

magda malczyk - awatar
magda malczyk
50
DOROTA ŚWIERCZYŃSKA - awatar
DOROTA ŚWIERCZYŃSKA
10
Klara Zoja Blue - awatar
Klara Zoja Blue
165
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Agata Dominiak-Suchecka - awatar
Agata Dominiak-Suchecka
30
Dorota Majak-Świerczyńska - awatar
Dorota Majak-Świerczyńska
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia Herej - awatar
Sylwia Herej
70

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij