Zbiórka Chcę uratować psa z Azji - miniaturka zdjęcia

Chcę uratować psa z Azji

Monika Cybart - awatar

Monika Cybart

Organizator zbiórki

Najgorszym momentem był dla mnie ten, kiedy on biegł za mną, a ja nie mogłam się zatrzymać... Myślicie, że pies rozumie, że spełnię obietnicę powrotu? Że rozumie łzy żalu?

LUCKY -  był bezdomnym psem, przerażonym, głodnym... A potem byliśmy już nierozłącznymi przyjaciółmi. Niestety moje wakacje dobiegły końca, a żeby zabrać psa ze Srilanki, należy spełnić mnóstwo przepisów. Najważniejszym jest szczepienie na wściekliznę, trzymiesięczna kwarantanna i badanie krwi. To ostatnie musi być wykonane w placówkach zatwierdzonych przez UE, dlatego jest takie kosztowne. I jednocześnie najważniejsze.

Wszystko, co do tej pory było do zrobienia - zrobiłam (szczepienia, mikroczip). On mieszka teraz w domu tymczasowym, a ja uczę się cierpliwości do momentu, kiedy będę mogła go zabrać. I nie tracę wiary mimo przeciwności.

Proszę o pomoc w uzbieraniu tej kwoty. Wiem, że to szalone ściągać psa z Azji, kiedy u nas jest tyle bezdomnych psów... Ale tu nie chodzi o posiadanie psa w ogóle, tu chodzi o miłość do tego jednego...

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Monika Cybart - awatar

  Monika Cybart

  02.11.18
  02.11.18

  To zdjęcie LUCKY'ego sprzed kilku dni, które nadesłała mi jego tymczasowa opiekunka. Z tego co wiem, poza niewielkimi zmianami skórnymi, ma się świetnie. A że jest uparty, podobno trzeba się długo namęczyć, żeby aplikować mu lekarstwo. Ma problem z zaprzyjaźnieniem się z większymi psami, za to upodobał sobie cztery młodsze szczeniaczki płci żeńskiej. Korzystając z okazji, dziękuję Wam wszystkim za udostępnianie moich postów, wpłaty na Pomagam.pl i każde słowo wsparcia, wskazówki bez których nie znalazłabym Evy. Mojej rodzinie i przyjaciołom dziękuję za znoszenie moich stanów załamania, kiedy bałam się, że się nie uda. Uda się! Od grudnia może tu przylecieć. Teraz tylko szukam osoby, która mi pomoże go zabrać. DZIĘKUJĘ WAM, Monika

  Zdjęcie aktualności 21 488

Komentarze

 • Joanna - awatar

  Joanna

  17.10.18
  17.10.18

  Moja siostra uratowała trzy greckie bezdomniaczki. Przywiozła je tu z Peloponezu, miała w samochodzie 4 psy (w tym jednego swojego). Jeden został w rodzinie, dwa trafiły do nowych domów. Nie dało się ich tam zostawić. Więc rozumiem i trzymam kciuki za azjatycką miłość, niech szczęśliwie przyjeżdża do Polski :)

  • Monika Cybart - awatar

   Monika Cybart - Organizator zbiórki

   20.10.18
   20.10.18

   Dzięki! Na początku byłam załamana, bo myślałam, że się nie uda. I choć byłam z nim tylko tydzień, nie potrafiłam sobie wyobrazić, że on tam zostanie, gdzie psów nie traktuje się jak członków rodziny. Dzięki za wsparcie!

 • Ewelina - awatar

  Ewelina

  17.10.18
  17.10.18

  Trzymam kciuki za Was :-) sama mam takiego małego, kochanego psiego przyjaciela i zrobiłabym dla niej wszystko. Powodzenia!!

  • Monika Cybart - awatar

   Monika Cybart - Organizator zbiórki

   20.10.18
   20.10.18

   Dzięki! Chociaż nie planowałam psa, tego nie potrafiłam tam zostawić. Za duża więź jest między nami. Mam tylko nadzieję, że po takim czasie mnie pozna...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.09.18
  26.09.18

  Powodzenia, wspieram Ciebie i Luckiego z calego serca😊🤞

  • Monika Cybart - awatar

   Monika Cybart - Organizator zbiórki

   26.09.18
   26.09.18

   Dziękuję. Jesteś pierwszą osobą, która zostawiła mi tu wiadomość. Czasem, kiedy jest trudniej i zaczynam wątpić, karmię się takimi gestami i odzyskujęwiarę. Dziękuję zatem podwójnie😍

Monika Cybart - awatar

Monika Cybart

Organizator zbiórki

Wpłaty - 58

monika zeleszkiewicz - awatar
20
monika zeleszkiewicz
Kornel Makaruk - awatar
5
Kornel Makaruk
Joanna Szewczyk - awatar
20
Joanna Szewczyk
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anna Tereshchenko - awatar
10
Anna Tereshchenko
Powodzenia - awatar
50
Powodzenia
Joanna - awatar
20
Joanna
Ewelina - awatar
50
Ewelina
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.