Zbiórka Chcę uratować psa z Azji - miniaturka zdjęcia

Chcę uratować psa z Azji

Monika Cybart - awatar

Monika Cybart

Organizator zbiórki

Najgorszym momentem był dla mnie ten, kiedy on biegł za mną, a ja nie mogłam się zatrzymać... Myślicie, że pies rozumie, że spełnię obietnicę powrotu? Że rozumie łzy żalu?

LUCKY -  był bezdomnym psem, przerażonym, głodnym... A potem byliśmy już nierozłącznymi przyjaciółmi. Niestety moje wakacje dobiegły końca, a żeby zabrać psa ze Srilanki, należy spełnić mnóstwo przepisów. Najważniejszym jest szczepienie na wściekliznę, trzymiesięczna kwarantanna i badanie krwi. To ostatnie musi być wykonane w placówkach zatwierdzonych przez UE, dlatego jest takie kosztowne. I jednocześnie najważniejsze.

Wszystko, co do tej pory było do zrobienia - zrobiłam (szczepienia, mikroczip). On mieszka teraz w domu tymczasowym, a ja uczę się cierpliwości do momentu, kiedy będę mogła go zabrać. I nie tracę wiary mimo przeciwności.

Proszę o pomoc w uzbieraniu tej kwoty. Wiem, że to szalone ściągać psa z Azji, kiedy u nas jest tyle bezdomnych psów... Ale tu nie chodzi o posiadanie psa w ogóle, tu chodzi o miłość do tego jednego...

Aktualności

 • Monika Cybart - awatar

  Monika Cybart

  05.09.18
  05.09.18

  LUCKY ma się dobrze w domu tymczasowym. Ma teraz stałą opiekę weterynarjną. Nie było prosto, ale udało mi się znaleźć kobietę, która przez najbliższe miesiące będzie się nim opiekować. Będę płacić za opiekę weterynaryjną i jedzenie, ale on jest tego wart. Pomogła już innym osobom w mojej sytuacji. Kochani, dla mnie każda złotówka ma znaczenie. Proszę, udostępniajcie moją zbiórkę. Półtora miesiąca temu, decydując się na zabranie go z Azji, nie myślałam, że to będzie taka trudna droga. Ale gdybym dziś miała podjąć decyzję o zabraniu go, podjęłabym tę samą! Psy w Azji nie mają dobrego życia. Obiecałam mu inne!

  Zdjęcie aktualności 19 319

Monika Cybart - awatar

Monika Cybart

Organizator zbiórki

Wpłaty - 37

Karolina - awatar
20
Karolina
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Joanna Szewczyk - awatar
20
Joanna Szewczyk
Madzia .S. - awatar
20
Madzia .S.
Ewa B. - awatar
50
Ewa B.
MSPT - awatar
50
MSPT
Anonimowy Darczyńca - awatar
109
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Ania Szymańska - awatar
20
Ania Szymańska

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.