Zbiórka Pomoc dla dzieci z Pod Kopcem 26 - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla dzieci z Pod Kopcem 26 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla dzieci z Pod Kopcem 26 - zdjęcie główne

Pomoc dla dzieci z Pod Kopcem 26

1 452 zł  z 916 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Igor Szokalski - awatar

Igor Szokalski

Organizator zbiórki

Cześć,


Nazywam się Igor Szokalski i w zeszłym roku organizowałem tutaj świąteczną zbiórkę dla Domu Małego Dziecka im. J. Brzechwy na al. Pod Kopcem 10a w Krakowie, będącego częścią Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Parkowa” (link do zbiórki https://pomagam.pl/domalegodziecka). Dzięki Waszemu wsparciu udało się wówczas zebrać ponad 1200 zł, dzięki czemu wychowankowie Domu mogli cieszyć się dostatnimi Świętami Bożego Narodzenia (były dużo owoców, słodyczy i dobrego jedzenia, ale też środki pielęgnacyjne, leki i reszta produktów z listy przesłanej przez kierownictwo Domu). Przekazując w grudniu do ośrodka produkty zakupione ze zbiórki (tutaj link do podsumowania https://bit.ly/2rRGdHe), obiecaliśmy, że na Wielkanoc również nie zapomnimy o potrzebach dzieci, dlatego też w połowie marca skontaktowałem się z Dyrektorem Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Parkowa”, p. Jarosławem Chodorowskim, dopytując o to, jak tym razem moglibyśmy pomóc. Okazało się, że w międzyczasie na al. Pod Kopcem remontowany był drugi budynek, tym razem pod adresem nr 26, który także zostanie zaadaptowany na potrzeby placówki opiekuńczo-wychowawczej. Placówka przeznaczona będzie dla 14 wychowanków - chłopców i dziewcząt w wieku 10–18 lat.

Jak możesz pomóc?

Do tej pory trwał generalny remont pomieszczeń, a teraz rozpoczyna się meblowanie pokoi sypialnych i łazienek, i tutaj potrzebna jest drobna pomoc z naszej strony. Tak, domy dziecka powinny być w pełni finansowane ze środków publicznych, ale rzeczywistość jest taka, że nie na wszystko starcza, a w przypadku remontu placówki Pod Kopcem 26 zabrakło na:

Dozownik na mydło w płynie szt. 2

Dozownik na papier toaletowy szt. 2

Dozownik na ręczniki papierowe szt. 2

Wykładzinę pokojową 3 x 3 m 

Naklejki ścienne szt. 2

Lampki biurkowe szt. 6

Po znalezieniu i podliczeniu ww. produktów w sklepach internetowych oraz dodaniu trzech symbolicznych zestawów Mały Konstruktor (niech dzieci mają też coś od Zajączka), wyszło 915, 62 zł, i taka też suma jest celem tej oto zbiórki (serwis pomagam.pl umniejszy tę kwotę o 7,5-procentową prowizję, ale to zostanie uzupełnione z mojej kieszeni).

https://higieniczny.pl/dozownik-do-mydla-w-plynie-1000ml-bialy-blanca-hig.html

https://higieniczny.pl/pojemnik-na-papier-toaletowy-pop-s-faneco.html

https://higieniczny.pl/podajnik-recznikow-zz-sat-faneco.html

https://www.castorama.pl/produkty/urzadzanie/wykonczenie-podlogi/wykladziny-podlogowe/wykladzina-dywanowa-lava-4-m-szara.html

https://naklejkomania.eu/napisy-cytaty/1432-naklejka-na-sciane-motyw-658.html#/rodzaj_materia%C5%82u-folia_samoprzylepna/naklejki_grupa_1-60x120cm

https://mikamsklep.pl/lampki-biurkowe-i-nocne/4806-4664-lampka-biurkowa-e27-kreslarska.html#/28-kolor-czarny

https://sklep.alexander.com.pl/product-pol-357-Maly-Konstruktor-Ranger.html

https://sklep.alexander.com.pl/product-pol-349-Maly-Konstruktor-Kasirga.html

https://sklep.alexander.com.pl/product-pol-584-Maly-Konstruktor-Crusher.html

Celem akcji jest uzbieranie wcześniej wspomnianej kwoty (zaookrąglonej do 916 zł, bo pomagam.pl w kwocie celu nie uznaje groszy) oraz zakup i przekazanie do placówki wszystkich elementów, które znajdują się na ww. liście. Jeżeli możesz poświęcić tę symboliczną złotówkę, żeby pomóc zorganizować godne lokum dla dzieci, którym w życiu niekoniecznie się poszczęściło, będę bardzo wdzięczny.

Do kiedy trwa zbiórka?

Pieniądze można wpłaca przez najbliższe 2 tyg., czyli do 5 kwietnia br. włącznie.

Czemu to robię?
Bo uważam, że człowiek jest tyle wart, ile potrafi siebie dać innym. Na co dzień opiekuję się swoją własną rodziną, ale mam świadomość, że są tacy, którym los poskąpił takiej osoby, więc staram się zrobić chociaż to lokalne minimum. Poza tym w grudniu dałem słowo, że na Wielkanoc nie zapomnimy o dzieciach z Pod Kopcem, a nie mam zwyczaju rzucać słów na wiatr.

W razie jakichkolwiek pytań, jestem do Waszej dyspozycji tutaj, telefonicznie pod nr 696 155 966 lub mailowo pod adresem [email protected]

Pomóżmy zorganizować godne miejsce dla dzieci z Ośrodka Pod Kopcem 26!

Igor Szokalski
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Igor Szokalski - awatar

  Igor Szokalski

  24.04.2019
  24.04.2019

  Podziękowania od Dyrektora placówki. To wszystko dzięki Wam!

  Zdjęcie aktualizacji 30 165

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.03.2019
  24.03.2019

  Na serniczek!

  • Igor Szokalski - awatar

   Igor Szokalski - Organizator zbiórki

   24.03.2019
   24.03.2019

   Wielkie dzięki w imieniu moim i Ośrodka :)

1 452 zł  z 916 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Igor Szokalski - awatar

Igor Szokalski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Sachajko - awatar
Anna Sachajko
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Danek Mariusz - awatar
Danek Mariusz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Elżbieta Kucharczyk - awatar
Elżbieta Kucharczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij