Zbiórka Dom Samotnej Matki na Białołęce - zdjęcie główne

Dom Samotnej Matki na Białołęce

3 511 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Artur Oboleński - awatar

Artur Oboleński

Organizator zbiórki

Paczka Pomocnych Pingwinów to grupa koleżanek i kolegów z biura, którzy w ramach świątecznej akcji charytatywnej chcą pomóc Domowi Samotnej Matki na Białołęce.

Dom Samotnej Matki na Białołęce jest domem dla kilkudziesięciu kobiet, które często doświadczyły przemocy, i ich dzieci. Wspólnymi siłami stworzyły to miejsce – miejsce, w którym czują się bezpiecznie i mogą budować od nowa swoją przyszłość. Nakładem własnej pracy zaadaptowały stary barak aby można było w nim mieszkać.

Panie zajmują się rękodziełem i jego sprzedażą aby zdobyć fundusze, jednak tylko część potrzeb udaje się zaspokoić. W zeszłym roku ośrodek borykał się z problemami finansowymi - brakowało pieniędzy na węgiel czy opłacenie innych rachunków.

Chcemy aby w ośrodku było ciepło przez całą zimę, aby mógł uregulować rachunki i aby najpotrzebniejsze artykuły spożywcze i higieniczne zapewniły jej małym mieszkańcom i ich mamom święta, z których będą mogli się cieszyć. Staramy się aby to miejsce jak najdłużej mogło być schronieniem i namiastką życia rodzinnego bez przemocy dla wielu potrzebujących kobiet i ich dzieci.

Nasza akcja uzyskała akceptację Zarządu firmy, w której pracujemy. To oznacza, że część środków z jej wewętrznej akcji świątecznej również zostanie przekazana na nasz cel – kwota będzie tym wyższa im więcej uda nam się zebrać tutaj.

Za zebrane pieniądze kupimy węgiel, artykuły spożywcze, higieniczne i chemię gospodarczą, opłacimy rachunki.

Ośrodek został poinformowany o naszej inicjatywie i zgadza się oczywiście na jej przeprowadzenie.

Bardzo prosimy Was o wsparcie tej akcji. Razem możemy sprawić aby święta i kolejny rok były dla mam i dzieci z ośrodka - piękniejsze!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.12.18
  22.12.18

  Spokojnych i wesolych Swiat oraz kolejnych 365 dni oragnizatorom i przede wszystkim potrzebujacym!

  • Artur Oboleński - awatar

   Artur Oboleński - Organizator zbiórki

   22.12.18
   22.12.18

   Bardzo dziękujemy za wsparcie!! Wszystkiego najlepszego również dla sponsorów Domu :-)

 • Marta W. - awatar

  Marta W.

  13.12.18
  13.12.18

  Szczęśliwych i zdrowych świąt!

3 511 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Artur Oboleński - awatar

Artur Oboleński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 46

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Artur Oboleński - awatar
Artur Oboleński
100
Paweł Baj - awatar
Paweł Baj
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij