Zbiórka Dom Samotnej Matki na Białołęce - zdjęcie główne

Dom Samotnej Matki na Białołęce

3 511 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Artur Oboleński - awatar

Artur Oboleński

Organizator zbiórki

Paczka Pomocnych Pingwinów to grupa koleżanek i kolegów z biura, którzy w ramach świątecznej akcji charytatywnej chcą pomóc Domowi Samotnej Matki na Białołęce.

Dom Samotnej Matki na Białołęce jest domem dla kilkudziesięciu kobiet, które często doświadczyły przemocy, i ich dzieci. Wspólnymi siłami stworzyły to miejsce – miejsce, w którym czują się bezpiecznie i mogą budować od nowa swoją przyszłość. Nakładem własnej pracy zaadaptowały stary barak aby można było w nim mieszkać.

Panie zajmują się rękodziełem i jego sprzedażą aby zdobyć fundusze, jednak tylko część potrzeb udaje się zaspokoić. W zeszłym roku ośrodek borykał się z problemami finansowymi - brakowało pieniędzy na węgiel czy opłacenie innych rachunków.

Chcemy aby w ośrodku było ciepło przez całą zimę, aby mógł uregulować rachunki i aby najpotrzebniejsze artykuły spożywcze i higieniczne zapewniły jej małym mieszkańcom i ich mamom święta, z których będą mogli się cieszyć. Staramy się aby to miejsce jak najdłużej mogło być schronieniem i namiastką życia rodzinnego bez przemocy dla wielu potrzebujących kobiet i ich dzieci.

Nasza akcja uzyskała akceptację Zarządu firmy, w której pracujemy. To oznacza, że część środków z jej wewętrznej akcji świątecznej również zostanie przekazana na nasz cel – kwota będzie tym wyższa im więcej uda nam się zebrać tutaj.

Za zebrane pieniądze kupimy węgiel, artykuły spożywcze, higieniczne i chemię gospodarczą, opłacimy rachunki.

Ośrodek został poinformowany o naszej inicjatywie i zgadza się oczywiście na jej przeprowadzenie.

Bardzo prosimy Was o wsparcie tej akcji. Razem możemy sprawić aby święta i kolejny rok były dla mam i dzieci z ośrodka - piękniejsze!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.12.2018
  22.12.2018

  Spokojnych i wesolych Swiat oraz kolejnych 365 dni oragnizatorom i przede wszystkim potrzebujacym!

  • Artur Oboleński - awatar

   Artur Oboleński - Organizator zbiórki

   22.12.2018
   22.12.2018

   Bardzo dziękujemy za wsparcie!! Wszystkiego najlepszego również dla sponsorów Domu :-)

 • Marta W. - awatar

  Marta W.

  13.12.2018
  13.12.2018

  Szczęśliwych i zdrowych świąt!

3 511 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Artur Oboleński - awatar

Artur Oboleński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 46

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Artur Oboleński - awatar
Artur Oboleński
100
Paweł Baj - awatar
Paweł Baj
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij