Zbiórka Dom SOBIERADZIK Wojcieszów - zdjęcie główne

Dom SOBIERADZIK Wojcieszów

9 295 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Dom Dziecka Stowarzyszenie SOBIERADZIK - awatar

Dom Dziecka Stowarzyszenie SOBIERADZIK

Organizator zbiórki

Dom Dziecka "Sobieradzik" w Wojcieszowie istnieje od 1977 roku. Od wielu lat naszym domu wychowało się wiele osieroconych dzieci, które uchroniliśmy przed alkoholizmem, przemocą psychiczną i fizyczną, wykorzystywaniem seksualnym ze strony biologicznych rodziców. Do chwili obecnej pracujemy systemem rodzinkowym, którego zadaniem jest stworzenie dla dzieci warunków jak najbardziej zbliżonych do rodziny naturalnej. Nasze dzieci, w większości rodzeństwa, wychowują się w serdecznej, rodzinnej atmosferze, która od lat charakteryzuje nasz Dom. Ogromna większość naszych wychowanków usamodzielnionych z powodzeniem funkcjonuje w społeczeństwie, kończąc studia wyższe, pracując, zakładając własne rodziny w kraju i za granicą. Pozostają nadal w bliskim kontakcie z domem, w którym się wychowali. Placówka do obecnej chwili zapewnia opiekę dla 30 dzieci, natomiast do końca 2020r. mamy przekształcić istniejący dom na dwie placówki, tj. rodzinny dom dziecka dla małych dzieci od urodzenia do 10 r. życia (8-10 dzieci), drugi to dom 14 dzieci, obecnie remontowany. Natomiast trzeci dom dziecka dla 14 dzieci musimy wybudować, co obecnie czynimy. Małe liczebnie placówki będą mogły w jeszcze większym stopniu pozwolić nam na stworzenie optymalnych warunków dla rozwoju, opieki i wychowania naszych dzieci. 

Posiadamy środki jedynie na wybudowanie budynku w stanie surowym otwartym. Na obecnym etapie, dzięki przyjaciołom naszego domu, zdobyliśmy już środki na okna dachowe i okna w ścianach pionowych. Natomiast na wszystkie pozostałe prace jak hydraulika, instalacja elektryczna, wykończenie ścian, posadzek, elewację nie posiadamy środków finansowych. Budowany dom będzie miał powierzchnię ok. 206 m kwadratowych. W starym budynku podzielonym na dwa domy konieczna jest wymiana pieca i całej instalacji grzewczej. Na to również nie posiadamy środków. 

Będziemy wdzięczni za przekazanie każdej kwoty pieniężnej na rzecz naszych domów, co pozwoli nam w dalszym ciągu opiekować się dziećmi osieroconymi i stworzyć im warunki do godnego życia i rozwoju. 

Stowarzyszenie "Sobieradzik" W Wojcieszowie 

59-550 Wojcieszów ul. Targowa 4 

nr KRS 0000231669    

Komentarze


  • Gaudynowie - awatar

    Gaudynowie

    30.12.2019
    30.12.2019

    :*

9 295 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Dom Dziecka Stowarzyszenie SOBIERADZIK - awatar

Dom Dziecka Stowarzyszenie SOBIERADZIK

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 73

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Fabryka dobrych uczynków Santander Consumer Bank - awatar
Fabryka dobrych uczynków Santander Consumer Bank
1 000
Basia i Sylwek - awatar
Basia i Sylwek
50
Łukasz - awatar
Łukasz
100
Gaudynowie - awatar
Gaudynowie
100
Irena Zielińska - awatar
Irena Zielińska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
PUP Złotoryja, Mikołajkowa zbiórka - awatar
PUP Złotoryja, Mikołajkowa zbiórka
360

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij