Zbiórka Dosia - zbiórka na leukeran - zdjęcie główne

Dosia - zbiórka na leukeran

520 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Zdjęcie opisu zbiórki Dosia - zbiórka na leukeran

Pies znaleziony w rowie

Dosia jest z nami dopiero kilka miesięcy, a już wiele przeżyła - znaleziono ją w rowie - wychudzoną, brudną, przerażoną, z guzami na sutkach i uszkodzoną miednicą. Trafiła do całodobowej lecznicy, gdzie przeszła bardzo drogą i ciężką operację miednicy - na szczęście dzięki tej operacji bryka teraz i dokazuje jak każdy szczęśliwy pies.

Zdjęcie opisu zbiórki Dosia - zbiórka na leukeranZdjęcie opisu zbiórki Dosia - zbiórka na leukeran

Przeprowadzka do hoteliku i operacja

Dosia trafiła do hoteliku, gdzie poznała inne psy i nauczyła się żyć wśród ludzi - niestety musiała przejść kolejną operację, tym razem kastrację połączoną z usunięciem dwóch listw mlecznych. Wyniki bada histopatologicznych nie pozostawiały żadnych złudzeń - Dosia ma dwa rodzaje nowotworu złośliwego!

Zdjęcie opisu zbiórki Dosia - zbiórka na leukeranZdjęcie opisu zbiórki Dosia - zbiórka na leukeran

Leukeran - droga chemioterapia

Aktualnie Dosia jest w trakcie przyjmowania chemii. Na szczęście nie jest ona bardzo uciążliwa, Dosia przyjmuje co drugi dzień małą tabletkę. Jak na razie czuje się dobrze i nie widać skutków ubocznych.


Ostatnio Dosia zaczęła bawić się piłeczkami :) to spory postęp, do tej pory Dosia stroniła od takich rozrywek.

Niestety, chemia Dosi to całkiem spory wydatek. Opakowanie leku kosztuje 273 zł. Dosia ma go przyjmować pół roku. 


Jeśli możesz pomóc tej dzielnej, małej Dosi dorzuć piątaka do jej skarbonki! DZIĘKUJEMY!

Zdjęcie opisu zbiórki Dosia - zbiórka na leukeranZdjęcie opisu zbiórki Dosia - zbiórka na leukeran

Komentarze


 • Renata - awatar

  Renata

  14.08.2016
  14.08.2016

  Zdrowiej, Dosiu!

 • Lusia - awatar

  Lusia

  20.07.2016
  20.07.2016

  walcz mała

 • marzena - awatar

  marzena

  19.07.2016
  19.07.2016

  Mam nadzieję, że dobrych ludzi jest wiecej :)

 • Ania - awatar

  Ania

  17.07.2016
  17.07.2016

  Zdrowiej Dosienko!

 • Lusia - awatar

  Lusia

  14.07.2016
  14.07.2016

  Dzielna psinka

520 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Renata - awatar
Renata
20
Justyna - awatar
Justyna
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
30
Ma - awatar
Ma
10
Lusia - awatar
Lusia
150
Zuzanna - awatar
Zuzanna
20
marzena - awatar
marzena
50
Ania - awatar
Ania
50
Justyna - awatar
Justyna
20
Lusia - awatar
Lusia
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij