Zbiórka Pomóżmy Dzieciom z Dworca Brześć - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Dzieciom z Dworca Brześć Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżmy Dzieciom z Dworca Brześć - zdjęcie główne

Pomóżmy Dzieciom z Dworca Brześć

13 045 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 196 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
mateusz mielczarek - awatar

mateusz mielczarek

Organizator zbiórki

Nazywam się Mateusz Mielczarek i wraz ze znajomymi od kilku lat pomagamy Dzieciom z Dworca Brześć, czyli rodzinom, które musiały uciekać z Czeczenii. 

Pandemia jest trudnym czasem dla wszystkich, dlatego musimy okazać solidarność i wzajemne wsparcie. Podczas pierwszej fali koronawirusa wraz ze społecznością Liceum im. T. Czackiego w Warszawie udało nam się zebrać ponad 40 tys. złotych! Pobijmy ten rekord! Każda złotówka się liczy! #DostawaDobra

Więcej informacji o "Dzieciach z Dworca Brześć" można znaleźć m. in. na Facebooku: https://www.facebook.com/DzieciMariny

Przed czeczeńskimi rodzinami bardzo ważna data w kalendarzu - Ramadan. Sprawmy, żeby był to radosny czas.

Pomoc zostanie udzielona poprzez przekazanie pieniędzy bezpośrednio na konta potrzebujących czeczeńskich rodzin, żeby zapewnić im wsparcie w trudnym momencie i zagwarantować godne warunki życia. Ze zbiórki nie zostaną osiągnięte żadne korzyści osobiste, pełna kwota przekazana zostanie na cel charytatywny.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • mateusz mielczarek - awatar

  mateusz mielczarek

  03.11.20
  03.11.20

  Mamy niemal 2 tys.! Za każdą wpłatę bardzo dziękuję! Zbieramy dalej! 👊

Komentarze


 • Katarzyna Kaczanowska - awatar

  Katarzyna Kaczanowska

  24.12.20
  24.12.20

  🧡

13 045 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 196 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
mateusz mielczarek - awatar

mateusz mielczarek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 196

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dawid Schwann - awatar
Dawid Schwann
750
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Daria - awatar
Daria
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
64
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgo Broniszewska - awatar
Małgo Broniszewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij