Zbiórka Pomoc dla Dragona - zdjęcie główne

Pomoc dla Dragona

4 020 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 140 osób

Witajcie!

Pamiętacie mnie? Na imię mam Drago... Jeszcze niedawno miałem poważne problemy z jelitami i trzustką. Dzięki waszej wspaniałej pomocy wyzdrowiałem. Moi przyjaciele opłacili zaległe sprawy finansowe a ja byłem leczony w szpitalu. 

Wszystko zdawało się iść w dobrym kierunku. Ba! na początku marca trafiłem w końcu do domu adopcyjnego! Było wspaniale...

Jednak pewnego dnia na mojej głowie pojawił się okropny guz i opuchlizna. Rozpoczęła się próba diagnozy, kolejne wycieczki do klinik, w których próbowano mi pomóc.

Dziś spędziłem noc w klinice dr Dariusza Niedzielskiego. Wstępna diagnoza to nowotwór zagałkowy. Dziś czeka mnie kosztowna tomografia i masa innych badań. 

Proszę, pomóżcie mi poraz kolejny przekazując jaką kolwiek darowizne. 

Marzę o tym aby wrócić do swojego domu i móc jeszcze spędzić wiele lat z moimi przyjaciółmi.

Drago

_________________________________________________________________________________________

EDIT: Kochani, Drago jest już po wstępnej diagnozie tj. tomografii.

Cieszy nas fakt, iż nie jest to nowotwór. Jest to ropień niestety na tyle poważny, że spowodował obumarcie komórek psiaka. Do poniedziałku Dragonek będzie przebywał w klinice, a każda doba to ponad 200zł. 

Wstępne rachunki za badania i pobyt zostały podliczone na 2500zł, reszta potrzebna jest na długotrwałe i kosztowne leczenie oraz hospitalizacje.

Liczymy na Was!

Aktualizacje


 • SercemPsa - Sieradz - awatar

  SercemPsa - Sieradz

  06.02.2018
  06.02.2018

  Wszelkie informacje pod numerem - 513 991 502 :)

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.03.2018
  16.03.2018

  Kochany psiak, oby wrócił szybciutko do zdrówka!

 • Anka - awatar

  Anka

  15.03.2018
  15.03.2018

  Kochani pomagajmy... Znam całą sprawę Ci ludzie już ogromnie pomogli temu psiakowi.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.03.2018
  15.03.2018

  POMAGAJCIE!

 • Angela - awatar

  Angela

  07.02.2018
  07.02.2018

  Pomagam bo wierze ze karma wraca 👌

  • SercemPsa - Sieradz - awatar

   SercemPsa - Sieradz - Organizator zbiórki

   07.02.2018
   07.02.2018

   Drago dziekuje! Jest Pani tak jak pozostali wspierający- cudownym I dobrodusznym człowiekiem. Dobro wraca ze zdwojoną siłą.

4 020 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 140 osób

Wpłaty: 140

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin Charaś - awatar
Marcin Charaś
432
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
lucyna szukalska - awatar
lucyna szukalska
20
Julia Łabuz - awatar
Julia Łabuz
30
BUBIS - awatar
BUBIS
10
Julia - awatar
Julia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij