Zbiórka Hotelik dla Dragona - miniaturka zdjęcia

Hotelik dla Dragona

Zbiórka Hotelik dla Dragona - zdjęcie główne

Hotelik dla Dragona

710 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Elżbieta Fliszkiewicz - awatar

Elżbieta Fliszkiewicz

Organizator zbiórki

DRAGON pies w typie amstaffa został znaleziony na ulicy. Pozostawiony sam sobie.. bez opieki.. pies NIEWIDOMY. Został zabrany do lecznicy.. niestety o mało nie doszło do tragedii, gdyż rzucił się na innego psa. Podjęliśmy decyzję, że potrzebuje on socjalizacji, wiedzy w jaki sposób poruszać się w wiecznej ciemności i jak radzić sobie z emocjami. Umieściliśmy go w hoteliku. Dragon przebywa tam od 3 miesięcy, intensywnie przyjmuje przekazywaną wiedzę - wyciszył się, wykonuje podstawowe komendy. Mamy dla niego zapowiedź domu.. ale od września. Do tego czasu nie chcemy wzbudzać w nim niepokoju, chcemy aby mógł kontynuować szkolenia. 

Niestety nasz budżet tego nie wytrzyma, pod opieką mamy 30 zwierząt. 

Potrzebujemy 1600 zł, aby opłacić pobyt Dragona do września.

POMÓŻCIE  ZAPEWNIĆ MU BEZPIECZNĄ PRZYSZŁOŚĆ.


Pionkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
710 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Elżbieta Fliszkiewicz - awatar

Elżbieta Fliszkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Kasia - awatar
Kasia
20
Agata Sadowska - awatar
Agata Sadowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anna Lipska - awatar
Anna Lipska
100
angelina11 - awatar
angelina11
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Elżbieta Kołtun - awatar
Elżbieta Kołtun
20
oleńka - awatar
oleńka
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij