Zbiórka Dramat psów w centrum miasta - zdjęcie główne

Dramat psów w centrum miasta

818 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób

Nie wiemy, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. To w rękach ludzi leży los zwierząt. Osoby mieszkające obok tych trzech maleństw spisały się na medal. Dostaliśmy zgłoszenie dotyczące znęcania się nad zwierzętami w jednym z bloków. Psy miały być strasznie chude. Udaliśmy się na miejsce, gdzie słowa osoby zgłaszającej okazały się prawdą. 

Naszym oczom ukazały się trzy psiaki: dwie suczki i jeden pies. Wszystkie skrajnie wychudzone, jednak siwy, krótkowłosy, samiec jest w najgorszym stanie. Według słów właścicielki zwierzęta są karmione regularnie, trzy razy dziennie. Jednak czy tak wyglądają psy, które otrzymują stałe posiłki? Czy można im policzyć wszystkie żebra, wystają im kości miednicy, a na jedzenie rzucają się jakby widziały je pierwszy raz w życiu? Udało się nam dowiedzieć, że właścicielka to osoba, które zbiera psy, w tym szczeniaki. Większość z nich umiera, a na ich miejsce przychodzą nowe. Od teraz będziemy na bieżąco monitorować sprawę, aby za chwilę nie pojawił się tam następny czworonóg, który podzieli los tej trójki. 

Dwie suczki: czarna i brązowa mają około 6 lat, natomiast wiek pieska szacujemy na około rok. Sprawa została zgłoszona do prokuratury.

Największy psiak roczny waży 6,1kg, brązowa suczka 3.5kg, a czarna 3kg.. jest to o połowę za mało..Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na badania oraz zakup odpowiedniej karmy.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.02.2018
  09.02.2018

  Brakuje takich dobrych ludzi jak WY . Trzymam kciuki za psiaki ;-) Sama mam Goldenka i nie wyobrazam sobie jak można do takiej skrajności ze strony ludzi dopuśćić ......

 • Nabalowska - awatar

  Nabalowska

  08.02.2018
  08.02.2018

  Dramat piesków

818 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób

Wpłaty: 26

Justyna Cyb - awatar
Justyna Cyb
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Nabalowska - awatar
Nabalowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij