Zbiórka Dramat psów w centrum miasta - zdjęcie główne

Dramat psów w centrum miasta

818 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób

Nie wiemy, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. To w rękach ludzi leży los zwierząt. Osoby mieszkające obok tych trzech maleństw spisały się na medal. Dostaliśmy zgłoszenie dotyczące znęcania się nad zwierzętami w jednym z bloków. Psy miały być strasznie chude. Udaliśmy się na miejsce, gdzie słowa osoby zgłaszającej okazały się prawdą. 

Naszym oczom ukazały się trzy psiaki: dwie suczki i jeden pies. Wszystkie skrajnie wychudzone, jednak siwy, krótkowłosy, samiec jest w najgorszym stanie. Według słów właścicielki zwierzęta są karmione regularnie, trzy razy dziennie. Jednak czy tak wyglądają psy, które otrzymują stałe posiłki? Czy można im policzyć wszystkie żebra, wystają im kości miednicy, a na jedzenie rzucają się jakby widziały je pierwszy raz w życiu? Udało się nam dowiedzieć, że właścicielka to osoba, które zbiera psy, w tym szczeniaki. Większość z nich umiera, a na ich miejsce przychodzą nowe. Od teraz będziemy na bieżąco monitorować sprawę, aby za chwilę nie pojawił się tam następny czworonóg, który podzieli los tej trójki. 

Dwie suczki: czarna i brązowa mają około 6 lat, natomiast wiek pieska szacujemy na około rok. Sprawa została zgłoszona do prokuratury.

Największy psiak roczny waży 6,1kg, brązowa suczka 3.5kg, a czarna 3kg.. jest to o połowę za mało..Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na badania oraz zakup odpowiedniej karmy.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.02.2018
  09.02.2018

  Brakuje takich dobrych ludzi jak WY . Trzymam kciuki za psiaki ;-) Sama mam Goldenka i nie wyobrazam sobie jak można do takiej skrajności ze strony ludzi dopuśćić ......

 • Nabalowska - awatar

  Nabalowska

  08.02.2018
  08.02.2018

  Dramat piesków

818 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób

Wpłaty: 26

Justyna Cyb - awatar
Justyna Cyb
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Nabalowska - awatar
Nabalowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij