Zbiórka PożarDr.DentArtur Ryfa Przeworsk - zdjęcie główne

PożarDr.DentArtur Ryfa Przeworsk

10 821 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Krystian Augustyn - awatar

Krystian Augustyn

Organizator zbiórki

W dniu dzisiejszym 21.03.2020 po południu w Przeworsku przy ul.Lwowskiej  doszło do pożaru warsztatu samochodowego mojego przyjaciela, niestety spłonął w całości razem z całą zawartością m.in. maszyny do wymiany opon,magazyn z nowymi oponami, całe studio detailingowe, wszystkie narzędzia do usuwania wgnieceń PDR, razem z samochodem klienta, które znajdowało się w środku, niestety budynek nie nadaje się do użytku. Spłonął cały dorobek życia i jedyne źródło utrzymania. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie potrzebne do odbudowy warsztatu .

Dziękujemy wszystkim za każdą pomoc.


Komentarze


 • DYM-CAR SZÓWSKO - awatar

  DYM-CAR SZÓWSKO

  23.03.2020
  23.03.2020

  Powodzenia!

 • Wojciech Helenowski - awatar

  Wojciech Helenowski

  22.03.2020
  22.03.2020

  Wszystkiego co najlepsze! Trzymam kciuki!

 • Tomasz - awatar

  Tomasz

  22.03.2020
  22.03.2020

  Powodzenia

 • WASH A CAR Auto Detailing Toruń - awatar

  WASH A CAR Auto Detailing Toruń

  22.03.2020
  22.03.2020

  Wspieramy Detailing

 • Kamil D - awatar

  Kamil D

  21.03.2020
  21.03.2020

  F*

10 821 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Krystian Augustyn - awatar

Krystian Augustyn

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 113

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paweł - awatar
Paweł
20
Muszken. Brk - awatar
Muszken. Brk
20
AutoWgniecenia.eu - awatar
AutoWgniecenia.eu
50
Marek Frączek - awatar
Marek Frączek
50
Ewelina Czerwonka - awatar
Ewelina Czerwonka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
PopMos - awatar
PopMos
20
Alicja - awatar
Alicja
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij