Zbiórka Magiczna klatka-pułapka na koty - zdjęcie główne

Magiczna klatka-pułapka na koty

2 560 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Katarzyna Drelich - awatar

Katarzyna Drelich

Organizator zbiórki

Dzień dobry. Nazywam się Katarzyna Drelich.  Jestem prezesem lubelskiej Fundacji Felis, która ma za zadanie ograniczać bezdomność kotów i psów na tzw. wschodniej ścianie. 

To trudny teren, a świadomość społeczna nt. kontroli urodzeń zwierząt pozostawia wiele do życzenia.

Od ponad 20tu lat łapię i sterylizuję wolno bytujące koty na terenie miasta i okolic, a nierzadko również zapuszczam się głęboko w teren żeby pomóc ludziom, którzy dzwonią z prośbą o ratunek.

Mam na swoim koncie ok. 2 tysiące wysterylizowanych kocic i sporo suk. Mogłoby być dużo więcej, gdyby nie brak sprzętu który pozwala na hurtowy odłów zwierząt. Zwykłe klatki-łapki nie dają rady gdy trafi się sprytna, inteligentna kotka.  Taka kocica raz powącha klatkę, wejdzie do połowy, wyjdzie i już nigdy więcej się do niej nie zbliży. Potem rodzi kocięta gdzieś w krzakach lub piwnicach.  Maluchy padają od chorób, są zagryzane przez psy lub zjadane przez lisy. A przecież mogłoby tego w ogóle nie być, gdyby tylko dało się złapać ich matkę na sterylizację.

Amerykanie wymyślili i wyprodukowali tzw. drop trap, czyli opadającą klatkę-łapkę i na dodatek sterowaną pilotem!  Czyli mogę ją opuścić dokładnie wtedy gdy podejdzie pod nią ten kot, którego chcę złapać. A nie żaden inny. 

Sprzęt-cudo!  Ostatnio na FB chodzi zdjecie z łapanki w stanie Oregon, gdzie na raz złapało się 21 kotów!  Od tego czasu nie myślę o niczym innym tylko jak zebrać środki na taką klatkę.

Dwa tysiące to i dużo i mało. Dużo, bo standardowe klatki kosztują 100-500zł, a mało bo dzięki niej będzie można połapać 10 razy więcej kotów i sto razy szybciej!

Niestety, nie mogę sobie w tej chwili pozwolić na taki wydatek z konta fundacji. Wtedy nie wystarczy na jedzenie dla fundacyjnych zwierząt przed przyjściem 1%. To wiem już na pewno.

Nie mogę z kolei czekać na zakup do przyjścia  1%, bo wszystkie kocice się wykocą i roboty będzie 5 razy tyle, o kosztach nie wspomnę! Już i tak ponad połowa z nich jest po rui i pewnie w ciąży...

Zbiórka trwa tylko 6 dni. Na więcej nie mamy czasu. Ani ja ani koty.

Pomóżcie mi. Bardzo proszę.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Dżej - awatar

    Dżej

    28.03.2018
    28.03.2018

    Robi Pani dobrą robotę, dziękujemy i oby tak dalej!

2 560 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Katarzyna Drelich - awatar

Katarzyna Drelich

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 45

Anna Kowalczewska - awatar
Anna Kowalczewska
20
enen - awatar
enen
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gosia - awatar
Gosia
20
Mkozak - awatar
Mkozak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
k.Mijakowska - awatar
k.Mijakowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
140
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij