Zbiórka Miał zostać zabity... przeżył! - zdjęcie główne

Miał zostać zabity... przeżył!

1 020 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Mało kto wie, ale dla psa istotnym jest miejsce narodzin. Są takie miejsca na świecie, gdzie zwierzęta nie mają żadnych praw, gdzie człowiek może skatować psa i pozostać zupełnie bezkarny. Tam prawo nie dotyczy zwierząt. Nawet w takich strasznych miejscach są ludzie, którym zależy na losie zwierząt. Niestety wciąż jest ich za mało… W miarę naszych możliwości, staramy się ich wspierać. Drużek pochodzi z takiego kraju. Ma około 4 lat. Przez te 4 lata życia nie wiodło mu się zbyt dobrze. Został znaleziony pobity, z roztrzaskaną głową. Zostawiono go na pewną śmierć. Został znaleziony przez Elenę i trafił pod opiekę cudownych dziewczyn. Zobaczyliśmy film na jednym z facebookowych profili, na którym ten piesek, mimo krzywd, jakich zaznał tulił się do kilkuletniego chłopca. Nie pozostaliśmy obojętni na prośbę o pomoc dla Drużka. Przygarnęliśmy biedaka do siebie. Początkowo jest nieufny, ale kiedy kogoś lepiej pozna to zmienia się w radosnego, kochającego psa.

To miłość na czterech łapkach. Drużek kocha kochać i kocha być kochanym.

Tak wiele serc poruszył nasz niepełnosprawny Bojanek, który odszedł kilka dni temu… Drużek jest bardzo do niego podobny. Tak jak Bojan ma cudowny charakter, jest przepełniony miłością. Bojan zostanie w naszych sercach na zawsze, ale mamy nadzieję, że znajdziecie trochę ciepłych uczuć dla Drużka. Liczymy, że tak jak Bojan, znajdzie wirtualnych przyjaciół, którzy zechcą wspierać jego utrzymanie.

Drużek prosi o kilka rzeczy. Potrzebuje swojego legowiska, kocyka, mokrej karmy i obroży, która ochroni go przed kleszczami. Z całego serca prosimy o pomoc dla Drużka.

Komentarze


 • Marzena Wu - awatar

  Marzena Wu

  16.03.2018
  16.03.2018

  Poszło, będzie dobrze!

 • Dorota - awatar

  Dorota

  14.03.2018
  14.03.2018

  Dziekuję że jesteście i pomagacie . Jesteście wspaniali

1 020 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Wpłaty: 31

Ania - awatar
Ania
20
Sylwia Lifemaker - awatar
Sylwia Lifemaker
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Janus - awatar
Katarzyna Janus
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia Hlawska - awatar
Natalia Hlawska
10
Jolanta Markiewicz - awatar
Jolanta Markiewicz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij