Zbiórka Świąteczna radość - zdjęcie główne

Świąteczna radość

1 145 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Magdalena Fijałkowska - awatar

Magdalena Fijałkowska

Organizator zbiórki

Witajcie!


Jestem pracownikiem DSM w Ścinawie, w którym ruszamy z kolejnym wydarzeniem i zapraszamy Państwa do wspólnego zaangażowania się!


Wielkimi krokami zbliża się okres świąteczny, Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia. Pragniemy by nasi podopieczni mieli jak najweselsze i najszczęśliwsze. Chcemy uniknąć pustego miejsca pod choinką oraz w dniu Świętego Mikołaja.


Matki i ich pociechy przebywające w naszym Domu potrzebują wsparcia, ciepła i pokazania, że warto walczyć o siebie i swój byt.


Kierownictwo placówki zachęca Państwo do pomocy przy zorganizowaniu paczek świątecznych dla Matek i ich Dzieci, by radość tego pięknego okresu, nie została stłumiona przez smutek braku możliwości podarowania sobie czegoś samemu spowodowanego bardzo niskimi dochodami.


Cel akcji, to spełnienie marzeń tych najmniejszych i wyrównanie szans w życiu społecznym!


Założenia akcji? Radość, zadowolenie, łzy szczęścia i wdzięczność, uwierzenie w siebie i zaufanie innym ludziom.


Jak pomóc?

Zapraszamy Państwa do wpłat na naszą zbiórkę oraz do kontaktu z nami poprzez wiadomość e-mail: [email protected]. W ten sposób podamy Państwu listę marzeń naszych podopiecznych i będą mogli Państwo wybrać osobę, której chcą Państwo sprawić prezent, możliwe jest również zakupienie produktów potrzebnych do przygotowania kolacji Wigilijnej oraz słodyczy do zorganizowania paczek.


Liczymy na Państwa otwarte serduszka! Dobro wraca, z podwójną siłą, każdy zasługuje na szansę i Daj Siebie Innym!


Wszystkie fundusze zebrane na zbiórce zostaną przekazane na konto placówki:

Stowarzyszenie Monar

Dom Samotnych Matek z Dziećmi

ul. Mickiewicza 38

59-330 Ścinawa

NIP 692-17-42-633


Kwota przekazana przez Państwa będzie przeznaczona na organizację Świąt i Mikołajek w roku 2016. 

Aktualizacje


 • Magdalena Fijałkowska - awatar

  Magdalena Fijałkowska

  25.11.2016
  25.11.2016

  Mamy już 100%!!!!!!!!!!!!!!!!
  Może damy radę uzbierać wspólnie 200%??
  Liczymy na Was :)

1 145 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Magdalena Fijałkowska - awatar

Magdalena Fijałkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
skrzypek - awatar
skrzypek
800
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij