Zbiórka Historia 16-letniego Dudusia - zdjęcie główne

Historia 16-letniego Dudusia

3 200 zł  z 2 915 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby

Marzec 2017:

Kochani, Duduś dziękuje za dotychczasową pomoc, dzięki której żyje i poprawia się stan jego nerek i wątroby, ale to wszystko dzięki temu, że od ponad miesiąca codziennie dostaje kroplówki, które jeszcze musi otrzymywać, ale już rzadziej. Prosimy o pomoc w dokończeniu jego leczenia, bo jego właścicielka ma duży długu pani doktor i nie ma pieniędzy by opłacać jego leczenie.

Pomóżmy kobiecie, która nie ma pieniędzy na leczenie swojego psa, a kocha go nad życie!  Potrzebne  jest 1.000 zł na leki: Rubenal (na chore nerki), Ornipural (zastrzyki co najmniej 7 sztuk, na chorą wątrobę), badanie krwi, kroplówki (jeszcze przez 30 dni), Aranesp na poprawę stanu krwi, pies ma anemię), Azodyl (obniżenie mocznika), Pronefra.

 Pies Dudus mieszaniec, lat 16 i jego pani błagają o pomoc w sfinansowaniu leczenia psa. Pani straciła pracę. Coraz częściej musi wybrać czy kupić coś do jedzenia, czy przeznaczyć odliczone pieniądze na kroplówkę dla Dudusia. Niedawno, dzięki zbiórce, udało się Dudusiowi sfinalizować 10 zabiegów fizykoterapii.Duduś ma chore stawy biodrowe, łokciowe i stawy palców przednich łap. Piesek został uratowany przez obecną włąścicielkę od śmierci po urodzeniu.  

Piesek po fizykoterapii zaczął lepiej chodzić. Duduś ma bardzo silne serce, jest wesoły, ma wielki apetyt, bardzo chce żyć. Te lekarstwa i zabiegi są dla niego wielką szansą przy utrzymaniu przy życiu. Bardzo prosimy o pomoc Dudkowi i jego pani. Ludzie o dobrych sercach pomóżcie!

Tel. do nas: 509 117 723, 501 258 303

______________________________________

Właścicielka bardzo wiekowego Dudusia zwróciła się do nas z prośbą o pomoc, a my prosimy Was. Psiak potrzebuje pomocy. Bardzo prosimy, przeczytajcie: 

Pies Dudus mieszaniec, lat 16, czeka na pomoc w sfinansowaniu 10 zabiegów fizykoterapii. Duduś ma chore stawy biodrowe, łokciowe i stawy palców przednich łap. Koszt jednego zabiegu wynosi 60 zł. Zatem całkowity koszt fizykoyerapii, która będzie olbrzymią ulgą dla psiaka to 600 zł. Piesek jest ze mna od urodzenia, niestety, jestem obecnie bezrobotna i nie mam możliwości sfinansowania zabiegów. Od długiego czasu Dudek jest na lekach przeciwbólowych, które doprowadziły do niewydolności wątroby, ale na szczxęście udało mi się ją zaleczyć. Mój piesio obecnie bardzo słabo chodzi, znoszę i wnoszę go po schodach, ponieważ robi parę kroków i siada :( Czesto nie moze wstać, musze go przemieszczać z miejsca na miejsce. Fizjoterapeuta twierdzi, że dzięki zabiegom można będzie go uruchomić, spowodować by nie bolało go i aby mógł chodzić. Poza tym Duduś jest zdrowy, ma bardzo silne serce, jest wesoły, ma wielki apetyt, bardzo chce żyć. Te zabiegi są dla niego wielką szansą. Bardzo proszę o pomoc ludzi o dobrych sercach.

Pomóżmy wspólnie Dudusiowi skoro ma kochającą właścicielę, któa walczy o niego! To aż i tylko 600 zł!


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.04.2017
  16.04.2017

  Zdrowka piesku!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.04.2017
  15.04.2017

  Wpłacone , udostępniam zbiórkę , pomagajmy

 • Daria - awatar

  Daria

  15.04.2017
  15.04.2017

  dla Dudusia trzymam kciuki

 • Marcin Orkiszewski - awatar

  Marcin Orkiszewski

  13.04.2017
  13.04.2017

  Wracaj do zdrowia psinko😉

 • Jacek Stępniewski - awatar

  Jacek Stępniewski

  03.04.2017
  03.04.2017

  Duduś, na zdrowie.

3 200 zł  z 2 915 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby

Wpłaty: 84

Asia - awatar
Asia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Michał Sawicki - awatar
Michał Sawicki
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Ewa Gielniewska Ciborowska - awatar
Ewa Gielniewska Ciborowska
145
Magdalena Pawlina - awatar
Magdalena Pawlina
30
Monika Górkier - awatar
Monika Górkier
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij